Zavrieť

Porady

Bolesť v ramene a "skákanie kosti" v predlakti smerom k ramenu.

Zdravím, nevie mi niekto poradiť ohľadom bolesti v ramene? Bol som s tým u obvoďáka a následne u ortopedičky...... ortopedička mi povedala, že RTG netreba že to je tenisový lakeť a predpísala mi mastičku AFLAMIL........ no neviem, pretože mňa bolí rameno a v podstate lakeť ma nebolí, ale keď urobím točivý pohyb zápästím tak sa mi tam normálne v predlakti smerom k ramenu pohybuje (ako keby skáče) kosť....ortopedička mi hovorila niečo o nejakých šľachách a väzoch, ktoré vlastne tu kosť ako keby pripevnia ... no tým, že som mal tie väzy a šľachy preťažené tak kvôli tomu mi ta kosť skákala... no neviem .... Ak sa niekto stretol s podobným problémom a vyriešil to prosím o nejaké informácie, ktoré by mi vedeli vyriešiť môj problém. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Ak problém pretrváva znovu navštíviť lekára .nech odporúča.. ďalšie možnosti liečby napr.-fyzikálna terapia t.j.elektroliečba,laser,magnetoterapia,cryoterapi a......po liečbe a.po ústupe bolestí sú vhodné cvičenia na posilnenie svalstva.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Používaj to, čo Ti bolo predpísané...prípadne nejaké analgetiká pri bolesti.
    Kľudne si daj aj spevňujúcu bandáž.
    Samozrejmý je aj kľudový režim.

    ALE v podstate Ťa nepoteším, lebo nijakovsky proste nevyriešiš do stáleho = vyhovujúceho stavu.
    Tento problém už budeš mať podľa okolností, zaťažovania a kľudne aj pri zmenách počasia, pokiaľ oheň nespáli alebo zem neprikryje (čiže do smrti)..

    Moje zápästia už mám pekných pár rokov (zo 40) v prdely podľa toho známeho..."športom k trvalej invalidite"...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zdgai lenže tu mastičku som už dávno dobral a recept som mal len 1.... a bola to dosť silná mastička myslím že som to mohol dávať max 10 dní.... a dokonca mi ani nepovedala či si tu mastičku mám dávať na ten lakeť alebo rameno.....
    buchač Môžem sa neslušne opýtať, že koľko máš rokov ?

    Ale odpoviem Ti aj bez udania veku.
    Nemám Ti zbehnúť po recept k môjmu lekárovi ? Ale musíš mi poslať adresu, kde mám poslať medikamenty.
    Opýtam sa ho tiež na postup aplikácie ....
    Zdgai Tu nejde o to, že si neviem isť po mastičku k lekárovi alebo zistiť postup aplikácie tej mastičky... Ja som to myslel skôr tak, že je mi zbytočné používať tu mastičku, keď mi vôbec nepomohla... preto by som radšej potreboval radu od niekoho, kto si prešiel podobným (rovnakým) problémom a vyriešil to iným spôsobom a natrvalo sa tej bolesti zbavil..
    buchač Zdgai (Dnes 23:24) Tu nejde o to, že si neviem isť po mastičku k lekárovi alebo zistiť postup aplikácie tej mastičky... Ja som to myslel skôr tak, že je mi zbytočné používať tu mastičku, keď mi vôbec nepomohla... preto by som radšej potreboval radu od niekoho, kto si prešiel podobným (rovnakým) problémom a vyriešil to iným spôsobom a natrvalo sa tej bolesti zbavil..
    ===================
    Takže ešte raz a pomaly....

    Ak si prečítaš (a pozorne) ešte raz môj príspevok, tak je snáď jasné, že PODOBNÝ problém mám.

    Tiež som napísal, že sa natrvalo tej bolesti už (možno) nezbavíš....ale prajem Ti, aby si uspel.
      zbaliť

    Makovsky je offline (nepripojený) Makovsky

    Som biofyzik a využívam svoje poznatky pre službu zdravia. Meriam elektromagnetický smog. Venujem sa alternatívnej medicíne - fytoterapií. ...viac Makovsky
    doporučujem: svietiť lampou 2 - 3x denne po 10 min,
    Naposledy upravil Chobot : 14.11.16 at 20:09
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zdgai viete mi napísať mail? nejako som ho nenašiel vo Vašom profile. Ďakujem.
    buchač Zdgai ... nebuď labuť !

    Preštuduj si niečo o tom "zázračnom prístroji" a potom si utvor názor.
    Doporučujem Ti upriamiť pozornosť aj na cenu.
    Sorry, ale dať vyše 2.000€ za prístroj, ktorým Ťa kľudne osvietia aj na rehabilitácii.

    V neposlednom rade je to prístroj, ktorý je ...CITUJEM :

    Lekársky prístroj BIOPTRON 2 je určený na odborné použitie profesionálnymi zdravotníkmi.
    ---------------------------
    Príspevok - Výsledok doporučenia od Makovského považujem za obyčajnú a prachsprostú reklamu...viď už aj len to, že Ťa odkazuje na svoj mail. To znamená, že v mailoch Ťa bude lámať a presvedčovať na kúpu henteho prístroja....a kľudne Ti ho ponúkne aj na splátky.
    ---------------------------
    Ale holt...osvietený (biofyzik) by potreboval asi osvietiť niečo iné...
    Zdgai Buchač neboj sa ja by som určite nekúpil žiadny pristroj... ale pozeral som si tu mastičku a v podstate by som odbehol do lekárne ju kúpiť...nemám problém dať tie cca 6€ za mastičku, ktorá mi môže pomôcť z pokus to stojí... akurát neviem či je potreba mať na tu mastičku predpis. Kĺbovú výživu beriem už cez mesiac ... kúpil som ARTHRO PLUS 240 tabliet.
    Makovsky Je mi luto ak sa laik pasuje do role odborníka a ani si riadne neprečíta príspevok.Ak si naozaj niečo naštuduješ uvidíš že sa nejedná o "zázračný prístroj" ale o certifikovaný medicínsky prístroj určený aj na domáce použitie, s radom diaagnóz s potvrdeným účinkom dokázaným štúdiami.
    Hovorím o lampe BIOPTRON a nie o presnom type BIOPTRON 2 ktorý je naozaj určený pre použitie ako si písal. Ale napr.
    BIOPTRON PRO 1 je zdravotnícky prístroj určený na domáce použitie a nestojí 2.000.-€ Áno na rehabilitácii ťa nasvietia ale často je treba svieť viac ako pár krát na rehabilitácii. Že prístroj účinkuje na to existujú štúdie a keby tomu tak nebolo nepoužívali by ho ani v nemocniciach. Mojou snahou je pomôcť, ale konečné rozhodnutie si musí urobiť každý sám.
    buchač Makovsky (Dnes 21:46) Je mi luto ak sa laik pasuje do role odborníka a ani si riadne neprečíta príspevok.
    =====================
    Vždy čítam poriadne...aspoň sa teda o to snažím.

    Takže teda upresním a povenujem sa Tvojej osobe.
    Na Tvojej stránke (každý nech si vyhľadá sám-reklamu robiť nemienim) máš všetko možné....ALE nejak vzdelanie mi tam chýba.
    Teda ak si Ty odborník v oblasti zdravia, tak sa kľudne aj picnem.
    Lenže opak je pravdou a takých šarlatánov by bolo potrebné strieľať !!!
    Lebo im ide len o biznis...mimochodom, ceny máš teda statočné.
    ----------------------------
    Laik ?
    Jasné, že som laik......ALE kto ma už na Porade nejaký čas pozná, tak niečo o mne aj vie...napríklad, že som prekonal rakovinu, že mám diabetes. Dokonca som sa stretol aj s 9mm guľkou...

    Jasné, že som laik.....ALE v súvislosti s vyššie uvedeným nie som sprostý, nakoľko som si čo to naštudoval.

    Jasné, že som laik....ALE tie Tvoje bájky vrav tomu, čo seno žerie...alebo môžeš ohlupovať svoje vnúčatá...moja vnučka by mi takéto onačiny veru nespapala.

    CAPISCI ??????
    alaya1 ZEPTER - BIOTRON je uzitocna vec v domacnosti. Posluzi v mnohych oblastiach, od nadchy cez plet a az ku klbom. Je financne nakladnejsi, nas, nakolko sme uz boli klientmi tejto znacky stal cca 800 eur, ale je zdraviu prospesny. Pouzivame ho doma uz rdlhsie.
    buchač alaya1 (Dnes 07:41) ZEPTER - BIOTRON je uzitocna vec v domacnosti. Posluzi v mnohych oblastiach, od nadchy cez plet a az ku klbom. Je financne nakladnejsi, nas, nakolko sme uz boli klientmi tejto znacky stal cca 800 eur, ale je zdraviu prospesny. Pouzivame ho doma uz rdlhsie.
    ===================
    Takže ak sa na tento koment pozriem z bližšia ?
    Nuž bez hejtovania sú zaujímavé poniektoré infa :

    1. Ako klienti ste dostali určite zľavu, takže v konečnom dôsledku cena je určite vyššia.
    Čiže nový zákazník sa teda fest nedoplatí...dať za nejakú vecičku v pohode 2-3 mesačné platy alebo splácať pár mesiacov/rokov.

    2. Tiež nie každý má možnosť dať takúto vecičku do nákladov firmy-ordinácie a pritom ju používať v domácich podmienkach.....či ???
    Ak mi budeš tvrdiť, že u Teba to tak nefunguje, tak proste neuverím !

    3. Tento Biopron v pohode nahradí aj Solux alebo Horské slno.
    Obe prístroje som využíval po ORL operáciách už ako malý chlapec...a to bolo teda veľmi dávno.
    Horské slnko mám dodnes doma...
      zbaliť

    Bolesť v ramene a "skákanie kosti" v predlakti smerom k ramenu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.