Zavrieť

Porady

Ako odstrániť hlášku o chybe.

Vždy,keď zapnem ntb. tak je tam toto.
Naposledy upravil kopretinka : 21.09.16 at 11:09
capture-20160920-163419.png  
capture-20160921-110443.png  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    https://support.avg.com/SupportArtic...n-updating-AVG
    Problém je asi v tom, že je to tzv. aktualizácia, ktorá sa má nainštalovať, ovšem z nejakého dôvodu sa to nevykoná - zakázaný zápis.
    Pozri sa do Ovládací panel - Programy a súčasti - tam vyhľadaj, či nemáš náhodou to "AVG-Secure_Search-Update-0816.exe". Ak to tam je - daj odinštalovať.
    Potom prečistiť registre (hoci aj CCleaner-om), reštart - otvoriť AVG a v užívateľskom nastavení vyhľadať a dať Aktualizovať (mala by tam byť aj databáza - neviem - ten "zázrak AVG" nepoužívam). Teoreticky by sa to malo normalizovať a rozbehnúť.
    Ak by to však nefungovalo - AVG odinštalovať - po prečistení a reštarte znova nainštalovať.
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka otvorila som ovládací panel,nemám programy a súčasti.....
    Kabaka123 toto vysvetlenie čo dal misoft je lepšie
    kopretinka odinštaluvávam,ale vôbec sa to nehýbe,obrázok sa pokúsim dať do zadania
    misoft https://support.avg.com/SupportArtic...-uninstall-AVG - možnosť C) AVG Remover
    Prehľadá, odstráni všetko od AVG. Potm prípadne môžeš stiahnuť poslednú verziu AVG a nainštalovať, alebo použiť iný antivírus.
    kopretinka už sa to pohlo,jedna časť odinštalovaná,teraz idem odinštalovať ten hlavný program....aký iný doporučuješ?
    misoft Nebudem odporúčať - ja osobne som na AVASTe Free (mňa osobne nesklamal - blokuje dobre, aktualizácia databázy denne - mnoho pridaných funkcií i vo Free verzii), ale sú aj Kasperski, ESET (ale ten v poslednej dobe je akýsi "slabý"), Avira, BitDefender - viacej tu:
    http://www.zive.sk/clanok/111809/kto...setky-vysledky
    kopretinka dám si zase avast
    misoft Registrácia zadarmo, platí 1 rok, Avast sám upozorní na končiacu registráciu. Potom opäť stačí opäť registrovať.
    Kabaka123 my máme doma tiež Avast free - spokojnosť, a MB - ale ten nie je aktívny, nakoľko máme XP a spomaľoval by chod, spúšťam ho manuálne, v robote máme tiež XP, ale ESET a môžem povedať, že keď skenuje, tak sa na PC nedá vôbec pracovať, Avast skenuje, ale nezasahuje do práce užívateľa
    misoft MB - mám full - spomaľuje len vtedy, keď sa na web pristupuje, ale nie je to veľké spomalenie. A s Avastom - zatiaľ nič ku mne nevliezlo.... ak by chcelo - MB je prvý, čo "zareve", ak by náhodou - ozve sa Avast a "zareve".
    kopretinka ten avast je iba proti hávedi,nechráni to ani email,ani internetbanking...žiadne pridané funkcie
    sthruska Tak si niečo kúp. Free majú vždy nejaké obmedzenia.
    kopretinka takže avast som vyhodila,ntb mrzol,film na trúbe nešiel vôbec....som si spomenula,že minule som mala nejaké problémy,dala som si avast a hneď som ho vyšmarila...
    misoft Ani by som nepovedal, že nechráni IB. I vo Free má SafeZone - a to je bezpečné prehliadanie a pripojenie, dokonca i Secureline VPN! Platený je Avast Firewall a Sandbox.
    kopretinka mne ten avast nerobí dobre,išiel preč.....
      zbaliť
    Skus vymazat docasne subory, odinštalovať AVG a nainstalovať h oznovu. Takéto hlášky by mali zmiznúť. Samozrejme po celej aktualizácii.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka vyriešené 21.9.
    misoft Poznámočka
    AVG už patrí Avast-u - cca pred dvoma dňami prevzali všetky akcie (doteraz mali cca 87% akcií AVG Avasťáci) - takže možno očakávať aj zlepšenie AVG.
    kopretinka mne robil zle avast....takže teraz pokazia aj avg
    misoft AVG bude i naďalej - budú ho robiť ďalej tí, čo predtým. Avast má na svoj produkt svojich vývojárov - len Avast a AVG patria jednému a aj financovanie bude od jedného.
    Mimochodom - je divné, že u teba Avast problémy robí. Ja dokonca ani neviem, že ho vôbec mám - je ticho (herný režim - neotravuje, žiadne reklamy, žiadne bezvýznamné oznámenia, len v prípade ohrozenia z vonku).
      zbaliť

    Ako odstrániť hlášku o chybe.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.