Zavrieť

Porady

go motora pionier

zdravim chystam sa robit go motora na mojom pionierovi jawa 50/21 sport a chcem sa spytat ake suciasty treba menit resp na co prihliadat,menim urcite loziska gufera spoj.lamely mozno celu klukovku radenie mi ide ok aj start.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Treba pozrieť v akom stave je valec-výbrus valca,podľa neho potom nový piest a krúžky

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Čo meniť, čo meniť.... to, čo je už riadne opotrebované... my do toho motora nevidíme. Až zistíš, čo je už na vyhodenie, to vymeníš.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Keď vravíš o GO motora, tak nejak nešpekuluj o určitých súčiastkách.
    GO znamená predsa kompletka. Povedal by som, že všetko so všetkým súvisí. Jednu súčiastku vymeníš a druhú nie...a čo sa potom stane?
    Nová súčiastka ovplyvňuje chod aj tej druhej, takže tá nevymenená odíde skôr.
    Vymeň všetko a máš pokoj.

    Ale rob, ako len myslíš....no ja si myslím, že v konečnom dôsledku nejak neusporíš.

    Samozrejme, že toto platí, ak budeš mašinu používať dlhšiu dobu a nemieniš ju dať na predaj....ale to je už iná špekulácia.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor ...nejak neusporis.

    Suhlasim, GO pioniera ma vyznam ak chces veterana.
    Ak chces jazdit, kup si novy moped.
    Inak kto si trufa a dokaze GO motora, nepotrebuje sa pytat tu na porade, ale spravi to. Pripadne nech ide do veteran klubu.
    Moj syn chcel kedysi urobit GO mojho stareho Favorita (bicykel), komplet ho rozobral, ale uz neposkladal.
    misoa24 nema papiere no chcem ho sem tam prevetrat inak ako veterana mam ho po dedovi na pamiatku urcite nie predat inak aj som chcel resp chcem kupit kolieska prevodovky vsetky nove len ci budu kvalitou rovnake ako tie co su tam a este som sa chcel opytat ma sa ojnica na klukovke veklat do stran tak cca 2mm alebo nie???dakujem inak rozlozim motor a uvidim ktora prev kolieska su zle ,valec piest kruzky mam nove zabehnute dakujem vsetkym za info
    vicktor Lepsie bude popytat sa v odbornejsich kruhoch, napr:
    http://www.pionierklub.estranky.sk/c...ie-motoru.html
    http://www.jawa-50.cz/clanek/odkazy-jawa-50.html
    misoa24 Go uspesne urobena nove loziska gufera startovaci polmesiac riadiaci automat puzdro s celom puzdro priechodne komplet spojka,novy lak vsetky gumove diely nova kabelaz a kopu ineho rucne siti potah sedla lestenie hlinikovych dielov,stalo ma to kopec casu no vobec nelutujem pretoze ma to bavi dakujem za vsetky rady
    vicktor Gratulujem!
    Daj foto do temy "Pamatate sa?"
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.