Zavrieť

Porady

Sklad a "Povinna vybava"

Ahojte,,chcela by som sa opýtať, či by mi niekto nevedel poradiť ohľadom skladu v stavebnej firme - čo, kde, ako správne uložiť (stroje, náradie, materiál,..),aby to bolo prehľadné a aby to fungovalo aj bez nejakého človeka (skladníka-ktorého by bolo treba samozrejme platiť), ktorý by na to musel dennodenne dohliadať.

Druhá polovica otázky: Chceli by sme pre každého pracovníka nejaký "balíček základnej výbavy". Čo všetko do takého "balíčka" dať? Pre murára, vodára, maliara, elektrikára, a ďalších pracovníkov v Stavebnej firme.

Dúfam, že sa nájde niekto, kto mi bude vedieť poradiť. :-)
Naposledy upravil ivka70 : 26.09.16 at 11:37 Dôvod: velke pismena
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Taktiež nechcem byť to, čo ryje v zemi, ale ako si usporiadate svoj sklad, tak na to netreba žiadne rady. Veci si uložte tak, ako vám to bude vyhovovať.
    A nejaký "základný" balíček? Veď to, čo bude potrebovať určitá profesia pre prácu, tak vyfasuje predsa v sklade!
    Nika277 "balíček" má slúžiť na to, aby sa veci len tak "nestrácali" a nekupovali stále nové..každý bude mať na starosti ten Svoj..keď sa niečo opotrebuje, alebo poškodí, vtedy to prinesie a vymení sa mu to za nové..a k skladu: malo by to v prvom rade vyhovovať pracovníkom,ale tým sa nechce všetko uložiť na to správne miesto,, prinesú to,zložia na jednu kopu a nechajú to tak..takto to urobia 3x a už sa tam nedá orientovať..napísala som tu preto, aby mi niekto Poradil,ako by sa to dalo vylepšiť,,nepotrebujem,aby mi to niekto komentoval takým spôsobom,,
    misoft A to je PROBLÉM? Správanie náradia? Veď preberie oproti podpisu, stáva sa potom za to zodpovedný, stratí - zaplatí za to a basta. Ak to urobí X-krát a na páske bude mať zrážky za to - tak si rozmyslí, či bude strácať.
    Hádžu na jednu kopu? Kôš a jeho meno, ako po šichte hodí, na druhý deň to bude mať. Naučia sa aj šetriť. Budú pindať? Aká práca - taká práca! Naučia sa náradie mať v poriadku!

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Nechcem byť zlý ale...
    To chcete mať stavebnú firmu a neviete, čo k tomu pracovníci musia mať? A čo potom ostatné veci ohľadom stavieb?
    Nika277 Potrebujem poradiť, nie skritizovať Keď mi poradiť neviete, tak mi je Váš komentár nanič..
    Ferdosondo Nika moja zlatá. Dobre Ti radím. Choď od toho. Myslím to úprimne. Môj známy(inak pdnikateľsky šikovný človek) sa takisto pustil do stavebného biznisu bez vedomostí. Nem dopadlo to dobre.
    Kukni napr. tu: http://www.porada.sk/t242988-ktore-s...a-regione.html

    Sklad a "Povinna vybava"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.