Zavrieť

Porady

Co so zatekajucou odbockou na komine

Prosim poradte mi mame novy komin tuma folk a dali sme do izby odbocku na napojenie krbu pre pripad ak sa nam pokazi kotol a zacala nam zatekat po stene ale vyteka aj do misticky na spodku komina tam aj ma a nie po stene v izbe poradte mi prosim ako to mame uzavriet aby to netieklo mame na tom aj kryt
Naposledy upravil ivka70 : 02.10.16 at 18:19
buchač Hentú jednu chaotickú vetu je problém prečítať a nie ešte pochopiť, prípadne lúskať problém.
arizona aku odbocku? Pridaj foto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Pozri sa na možnosti napojenia dymovodu krbu na odbočku komína. http://www.stavba-krbu-svojpomocne.sk/?pn=clanek&cid=13
    Vo vašom prípade pravdepodobne ešte nemáte napojený dymovod krbu do odbočky, ale máte ukončenie záslepkou. Okolo tejto záslepky vám tečie kondenz po stene v izbe. V tomto prípade je možnosť použiť záslepku menšieho priemeru, ako je priemer odbočky komína a okolo záslepky ovinúť tesniacu šnúru. Do pozornosti dávam odsek v priloženom linku : Použitie dymovodu s menším priemerom a takto vyhotoviť tesné zaslepenie odbočky.
    solničk Sosak Dakujem za radu

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Zavolaj kominára.

    Co so zatekajucou odbockou na komine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.