Zavrieť

Porady

Izbová kvetina - pomozete mi ju najst?

Mili poradaci, kedysi davno som dostala kvetinu ktora sa velmi jednoducho pestovala, z malych ciernych gulatych semienok, rastlinka mala krasne cervene kvety ktore vyrastali akoby zo stonky a boli akoby orosene kvapkami. Mala rada slnecne stanoviste a dostatok vody. Velmi rada by som sa vratila k jej pestovaniu, ale netusim ako sa vola a nikde v obchodoch som ju nevidela. Pomozete mi? Foto nemam. Dakujem
kukučka Je len izbová? Darca ju už nemá? Ani fotku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Napadla mi netýkavka....hmmm ale tá je bežne v obchodoch :-)
    http://www.pluska.sk/izahradkar/balk...ove-kvety.html
    zuzipito dakujem, netykavka je krasna, poznam ju, nie je to vsak ta co hladam
    afrikánka Zdá sa, že si zadala poriadne zložité pátranie. Skúšala som cez červené kvety, semená....v izbových nič, čo by prichádzalo v úvahu. Koľko je rokov, čo si tú kvetinu pestovala? Bola z tých semien trvalka, alebo jednoročná kvetina?

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Mohli by to byť korálové kvapky - bessera elegans, ale zdá sa mi, že to má hľuzy.
    Málo informácie...
    zuzipito Dakujem, beseru nep oznam, nasla som si je krasna, ale nie je to ta co hladam... :-(

    ecompka je offline (nepripojený) ecompka

    ecompka
    Klinček bradatý??? Ten je červený, ale aj iné farby môže mať, má čierne gulaté semienka

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Skús najprv v googli nájsť aspoň jednu fotku kvetiny. Takto môžeme len hádať, akú kvetinu máš na mysli.

    Izbová kvetina - pomozete mi ju najst?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.