Zavrieť

Porady

Hromadne posielanie SMS

Existuje nejaký lacný spôsob ako odoslať sms správu niekolko tisic kontaktom ? Viem, že sú stránky, ktoré to ponúkajú no je to dosť nákladné.
Naposledy upravil ivka70 : 11.10.16 at 17:02
5 komentárov     zbaliť
kopretinka kde si zobral 400 000 kontaktov? a povolenie od nich máš? inak je to spam
goral123456 Prepáčte jedná sa o 2000 kontaktov zle som to napísal neviem prečo mi to tak skopírovalo
Prečo by som mal mať povolenie ide iba o reklamu firemného produktu.
kopretinka myslím,či tí ľudia sa dobrovoľne prihlásili na odoberanie tej reklamy....skôr ti poradia na fb-učíme sa podnikať......
ivka70 Iba o reklamu? Tak si o tom nieco nastuduj, co jje spam a nevyzuadane SMS.
Insk, ohladom 400 000 sms sa mylis casto http://www.porada.sk/t289696-kapacit...-telefone.html
Consultix Myslim si, ze v nemenovanej fb skupine si uz dostal relevantne a uzitocne odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Nemyslím si, že niekoho poteší tá Tvoja reklamná SMS, skôr si ju nikto nevšimne a hneď ju zmaže. Keď už tak veľmi sa chceš zviditeľniť, vytlač letáky a podávaj do schránok. Skôr by Ťa mohla služba, resp. tovar s ktorým budú zákazníci spokojní zviditeľniť.
    vulxy suhlas,ja osobne zo zasady ignorujem reklamne sms,v zivote by som na ziadnu nereagoval ...ufff

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Reklamou SMS mozes ludi iba ak nastvat do takej miery, ze uz si nikdy nekupia tvoj tovar alebo sluzby. Je neuveritelne, ako niektori ludia vedia v marketingu stale naivne spoliehat na nieco, co snad v obmedzenej miere kratkodobo fungovalo niekedy pred 25-timi rokmi.

    Hromadne posielanie SMS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.