Zavrieť

Porady

Mikro závierka - excel

Dobrý deň, Chcela by som Vás pekne poprosiť, máte niekto Mikro závierku v excel tabuľke?
Prebrala som účtovníctvo kde Daňové priznanie a Mikro závierka podaná na Daňový úrad a iné zaúčtované v počítači. Chcem si to dať do excel Mikro závierku a zistiť kde v ktorých riadkoch sú rozdiely.
Potrebujem to v takejto forme, aby som to mohla šéfovi poslať.
Hľadala som na internete, ale nenašla som. Stále len PDF formáty. :-(
Vopred pekne ďakujem za ochotu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Vytlač jedno aj druhé a odškrtaj a šéfovi pošli sken. Rozdiel, okrem mnohých iných príčin, môže byť v tom, že účtovné výsledky boli transformované na daňové.

    P.S. Niektoré programy umožňujú vygenerovať výstupy aj v Excelovskom formáte.
    mimi ďakujem :-) akurát som došla na to, že si to môžem z programu hodiť do Excelu. Po tej materskej mi to nejako oneskorene zapaľuje. Ešte raz ďakujem za odpoveď.

    Toto mám za tri firmy v 4 rokoch. takže preto chcem v excel tabuľkách to dať. Nech to vidia len na jednej alebo viac stranách.

    Účtovníctvo bolo nesprávne účtované, alebo vôbec niektoré doklady, preto musím porobiť dodatočné daňové.
    Dav Tak to" poteší"...

    Mikro závierka - excel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.