Zavrieť

Porady

problémy s erekciou

môže dôjsť k poškodeniu erektilného tkaniva stlačením polavného údu tesne pred erekciou. Teraz je pohl. úd opuchnutý a erekcia takmer nulová.Ďakujem za odpoveď
15 komentárov     zbaliť
jslancik Stlačením čím? Nejakym ľuďom? Bolo ti to extrémne nepríjemné a bolestivé?
kopretinka načo dupľovane zadávaš otázku?!
afrikánka Asi by sa poradacky nemali pliest do tak chulostivej a dolezitej temy...penisom najviac rozumeju tí, ktorí ho maju
kopretinka ja sa nepletiem do otázky,ja sa pýtam,prečo porušuje pravidlá...ehm....mmch...už som postláčala pár penisov,žiadne poškodenie sa nestalo.To mu ho museli stláčať vo zveráku asi... a jediný,čo sa tomu rozumejú,sú lekári.keby sa rozumel do penisu,tak tu nebude vypisovať.
sosak ehm....mmch...už som postláčala pár penisov,žiadne poškodenie sa nestalo.
afrikánka Samozrejme, ze to bude otazka pre urologa. Ale moze sa ozvat niekto, kto sa uz stretol s takymto problemom.
kopretinka sosák....a?
buchač mbok

Nemyslím si, že dostaneš plnohodnotnú odpoveď.
Lebo na jej zodpovedanie by si musel dať aj kompletné info, čo si vlastne vystrájal.
afrikánka Že kompletné info??? Tak to bude bomba! :-)
lujza.j Buchi...neblazni.....lebo niektore pribehy vytvaraju bloknapr.rektoskopicke vystrenie a bambino v crievkuja ho sice nekupujem...ale decko obcas kupi...od cedaru som sa uz odstrihla....trochen
Soňa K Mňa by to tiež zaujímalo ..... aby som sa v budúcnosti vyhla penis poškodzujúcim aktivitám. Teda, ak sa k nejakému dostanem.
afrikánka Ak si zakúpiš PVC, nemusíš sa v ničom obmedzovať...
Soňa K PVC som si nedala ani na podlahu, nie že do ....
afrikánka Rozumné.....v starom Ríme kastrovali otrokov a otrokyniam nedávali uhorky vcelku aj v kláštoroch sa krájala zelenina, možno aj dnes...
pavol54 aj osy a včely už spia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Nie som lekár, ale nič nepokazíš návštevou ambulancie urológa. Pravdepodobne ten praskavý zvuk bolo poškodenie teliesok v penise : https://www.google.sk/search?q=po%C5...Haet8wfQ-YCIDg
    mbok Ďakujem za radu,je to môj prípad.Len dúfam,že to bude bez následkov aj bez operácie
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    afrikánka A nie je dnes náhodou sobota? Iba, že by na pohotovosť...
    buchač afrikánka (Včera 20:23) A nie je dnes náhodou sobota? Iba, že by na pohotovosť...
    ==================
    Teba keby eržika bolela, tak by si nešla na pohotovosť ?
    afrikánka Čo ja viem? Ale, keď ti niekto fúka na bobenko, tak bolesť ustupuje...
    Soňa K Aj v reklame odporúčajú Oral B.
    afrikánka ....zúbky čistím ručne, ty máš odskúšaný Oral B???
    Soňa K Aj B aj A.
    afrikánka Soňa K....je tu kopec puritánov, počestné vdovy, osamotení seniori.....a my dve takto komentujeme. Zrejme už aj "mbok" nebolí a odpuchol. Poškodíme si profil!!
    Soňa K Komu sa nepáči, nech nečíta. Dúfam, že okrem profilu použijem ešte aj .... oné. Maj sa dobre a veselú myseľ !
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ako tak citam komentare niektorych dam a kedze sa tu nenajde trefna odpoved/vysvetlenie, snad by si mbok mohol pridat foto poranenia.
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Odpovedí do bludu....ale prítomné dámy by :
    1. si zgustli
    2. sa urazili
    afrikánka A kde boli páni, ktorí mali k tomu čo povedať? Zalezení.....žiadna snaha odpovedať, nikto z vás nemal k tomu nijaké vysvetlenie, radu. Zbabelci.
    pavol54 prečo zbabelci? 1. nenapísal pri akej činnosti sa mu to stalo. pri úraze medzi nohami spravidla to pocítia varlatá, pohlavný úd je pred erekciou vtedy ak je v tesnej blízkosti vagína(normálne pri rýľovaní záhradky k erekcii často nedochádza ), takže autorom poškodenia môže byť jej vlastníčka
    afrikánka K erekcii nemusí prísť iba z opísaného podnetu, mladý muž sa pýtal, či mohlo dôjsť k poškodeniu tkaniva, nakoľko bol prítomný opuch - a nenašiel sa ani jeden muž, ktorý by sa vyjadril, poradil. Jediná otázka "Čo vystrájal?" Myslím, že opis okolností je v tomto prípade nepodstatný.
    buchač afrikánka (Dnes 19:25) Jediná otázka "Čo vystrájal?" Myslím, že opis okolností je v tomto prípade nepodstatný.
    ====================
    Je až príliš podstatný !!!
    afrikánka Buchač......keď si zlomíš nohu, podstatná je zlomenina a nie, ako ku nej došlo.
    vicktor afrikanka: "Čo vystrájal?"
    Ja si myslim ze vystrajala nejaka nadmieru rozkokosena naruziva certica.
    To si sam nespravil, clovek citi kde je hranica. Teraz nemam na mysli akurat ud, ale hocico. Skuste si potiahnut ucho co najvacsou silou a povedzte druhemu nech to spravi.
    Zlomene nema nic, treba pockat kym pomliazdenina odpuchne.
    afrikánka viktor, konečne sa "vylúpla" rozumná odpoveď: TREBA POČKAŤ, KÝM POMLIAŽDENINA ODPUCHNE!!!
    mbok Myslel som , že sa k tomu vyjadrí aj nejaký lekár.Mimochodom nešlo o žiadne vystrájanie iba tesne pred ejakuláciou došlo k dosť silnému stlaceniu,až som citil po uvolnení prašťanie. Podrobnejšie to opísať neviem.Opuchnutie sa mierne zmenšilo,ale erekcia nikde
    lujza.j http://primar.sme.sk
    afrikánka Opuchnutie sa zmenšilo,......Keď pominie vzpomienka a obavy z nepríjemného zážitku, upraví sa aj erekcia. Keď nie, tak navštíviš lekára urológ-sexuológ.
    vicktor erekcia nikde - to je obrana organizmu
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.