Zavrieť

Porady

Reset wifi routra asus rt-n11p do tovarenskych nastaveni

Dobry den,chcel by som sa poradit ako odblokovat wifi router asus rt-n11p,.Nejak som pri zaciatocnej instalacii,zadal heslo a teraz ked chcem ist do nastaveni routera ziada odomna uzivatelske meno a heslo...skusal som aj restart ,aj restart 30-30-30,ale nic stale ziada to meno a heslo..viete mi neako poradit ako to vymazem,alebo ako to resetnem.dakujem za odpoved
Naposledy upravil taiko : 22.10.16 at 16:15
sosak Doplnil som do svojej odpovedi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Na zadnej strane routera je tlačítko na reset do výrobných nastavení, ktoré treba podržať pri zapnutom routeri asi 5 sekúnd. Potom sa prihlásiš menom a heslom admin admin.
    Doplnenie: Po všetkom, čo bolo popísané, sa nedarí resetnúť router do výrobných nastavení. Možno by bolo dobré, keby si poodpájal všetky káble pripojené k routeru, myslím tým Wan a Lan, okrem napájania zo zdroja. Potom resetovať router, podľa doporučenia od taika.
    Naposledy upravil sosak : 23.10.16 at 19:07
    zdravim skusal som to ale neresetne mi to ,stale ziada meno a heslo ani admin admin nefunguje

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    1. pri zapnutom routri stlact reset a drz minimalne 30 sekund
    2. Pri stale stlacenom reset tlacitku odpoj napajanie a drz reset dalsich minimalne 30 sekund
    3. Pri stale stlacenom tlacitku reset zapni napajanie ( pripj znova kabel od adaptera) a drz tlacitko reset dalsich 30 sekund
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ludovittokolyi zdravim presne som to tak urobil ale stale ziada meno a heslo a zadal som admin admin a nic,ako keby ho ani neresetlo
    misoft Tak skús admin a heslo nechaj čisté. A ešte upresni - do administrácie sa ako dostávaš? Ak cez WiFi - tak potom je to jasné - ASUS routery totiž NEPOVOĽUJÚ vstup do administrácie cez širokopásmové pripojenie.
    taiko @misoft default login/passwordheslo pre tento router je admin/admin;
    ak dostal moznost zadat login, tak sa uz na router dostal
    taiko skus to viackrat, mozno si nechtiac prerusil stlacenie "reset tlacitka". Stalo sa to aj mne uz niekolko krat. Opakovane pokusy to vzdy vyriesili. Ten cas si normalne odmeraj hodinkami a kludne aj viac ako 30 sekund pockaj
    btw odpojit napajanie = odpojit napajaci kabel, nie len tlacitko prepnut
      zbaliť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    keď nastavíš router ako repeater tak sa zmení IP adresa routra a tu zistíš utilitou ASUS Device Discovery, je na ASUS stránke
    https://www.asus.com/au/support/FAQ/1003911/
    ludovittokolyi ano a neresetlo ho

    Reset wifi routra asus rt-n11p do tovarenskych nastaveni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.