Zavrieť

Porady

Operácia haluxov(vybočeného palca) ako zahojiť jazvu

Ahojte. Moja dcéra bola na operácií haluxov a má na operovanom mieste jazvu. Nevedeli by ste mi poradiť nejaký krém,výluhy z čajov alebo niečo čo by jazvy takmer zakrylo . Ďakujem za odpovede.
11 komentárov     zbaliť
buchač Ponožky....
natalikk No ale keď bude v lete bosá? Nebude to dobré vyzerat.
buchač Ale jasnéééé...robím si trochu srandu.

Ono záleží od veľkosti jazvy (nie každý operatér vie držať skalpel poriadne v rukách)...záleží od doby po operácií...atď.

Radiť Ti ale nebudem, aj keď mám statočné jazvy...na nete nájdeš dosť produktov.
Ale jazvu asi bude aj tak vidieť. Časom však vybledne a bude to len tenký pásik.
Ak by bola dievka nespokojná...furt si môže jazvu v neskoršom veku dať nejaké decentné tetovanie.
afrikánka buchač ti ponúkol dobrý tip "decentné tetovanie", tým dcéru môžeš upokojiť....zatiaľ jej možno postačí i niečo jednoduchšie na leto - namaľovanie kérky hennou, alebo niečo podobné....
avalik kolko casu uplynulo od operacie?
natalikk Bola operovaná 11.7.2016 ale sádru jej dali dole pred dvoma týždňami
arizona boze! ries radsej rehabku a pod. Co si myslis,kto sa jej bude pozerat na palce ??? Ved tie jazvy nema na cele
lujza.j ja som nožny-nechtovy špehoš
natalikk Na rehabilitácie už chodí. Ale aj ja som toho názoru že to nebude vidieť ,že to nech nerieši ale ťažko je to vysvetliť 15 ročnej tínedžerke
arizona to uz v 15.ke mala haluxy???
natalikk Ona ich mala asi od ôsmich rokov,ale až teraz mohla ísť na operáciu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    To mala sadru od júla doteraz? Nie je to dlho? Ja som si taktiež dala odstrániť haluxy, ale ambulantne, vôbec som nemala ani sadru. A ranu som si liečila repíkom. Máčala som si doňho tampón a prikladala na ranu. Perfektne sa mi to zahojilo.
    natalikk Mala to od 11.7. do 30.8. a vtedy jej vybrali drôty a znovu jej dali sádru na 6 týždňov. Áno bolo to dlho ,ale dúfam že sa jej to už nikdy nevráti. A ona pôjde aj na operáciu aj druhej nohy a ja uvažujem aj nad tým že pôjde ambulantne , ale neviem ... a ďakujem za radu . Vyskúšam
    mondes No, tak ak to mala takto robené, tak podľa mňa, aj keď to j zdĺhavý postup, má to určite urobené odbornejšie, ako ja. Ja som to mala podľa mňa troška odfláknuté. Ale to preto si myslím, lebo sa mi nechcelo ísť do nemocnice, ale rýchlo, rýchlo som to chcela odstrániť. Na jednej nohe sa mi opäť palec vybočuje, rozmýšľam, že by som si ho dala ešte raz operovať. Ešte trošku počkám a uvidím.
    natalikk Ďakujem

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Pohovorit si s nou a nahovorit ze jazva je nic oproti tomu ako to bolo/vyzeralo predtym.

    Operácia haluxov(vybočeného palca) ako zahojiť jazvu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.