Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

alaya1
Ja som skor sledovala jej neverbalne prejavy.. Napr. bez pohladu priamo " do oci" zucasnenych a pod.... Myslim, ze tiez ma maslo na hlave. Alebo je nieci "predvoj". Ale netvrdim, ze klame.
Mňa udivuje, kam dospela táto spoločnosť, že za jej konaním sú ľudia schopní a ochotní vidieť všetko možné - útok na predsedníctvo, útok od opozície, od novinárov, útok na Lajčákovu kandidatúru za prezidenta, jej referentskú pozíciu, známosti, neuspokojené ambície, naivitu, konšpirácie a sprisahanie s neviekým, len nie obyčajné čisté svedomie...
Quo vadis, Slovakia?

Dievča nemá vymleté v hlave, nemá kačací pysk, silikónové prsia, možno ani tetovanie, nečaká dieťa s Kollárom, ani na ponuku z Úradu práce... Preto musí byť automaticky - podozrivá??? Lebo sme otupení a zvyknutí na lascívnosť mladých v reality šou, na samozvané "celebrity", ktoré dennodenne zaplňajú svojimi selfíčkami stránky médií?
Zrejme pred desiatkami kamier, bleskov, fotoaparátov a mikrófonov stála prvýkrát v živote, na rozdiel od tých, ktorí sú politickými či mediálnymi dinosaurami. Už len na Drličkovi bolo počas tlačovky vidieť ten rozdiel, že hoci bol značne nervózny, vystupovať pred publikom mu nerobí problém - veď napokon, je profesionál... Na základe jej neverbálneho prejavu prísť so záverom, že tiež musí mať maslo na hlave - sorry, to je už aj na mňa silná káva... A to som si ešte prosímpekne zahryzla do jazyka... Hneď dvakrát...
MZ mohlo zalepiť tým "prostitútkam" ústa a vytrieť im zrak - hneď na druhý deň predložiť v zmysle infozákona všetky zmluvy a dnes by nebyuo o čem... Vari je medzinárodne uznávaný kariérny diplomat a minister zahraničných vecí nesvojprávny, keď mu príde na tlačovku "robiť chúvu" sám premiér? Hanbím za štát, ktorý má takéhoto "štátnika". Keď som v sobotu varila a počula ho v rozhlase, ako "nakladal" pre zmenu redaktorovi RTVS, skoro mi vypadla varecha z ruky... Že - viete, kto som ja? A kto ste Vy?

Asi pán premiér zabudol, že je tiež len - človek. Žiadny ubermensch. A že tam, kde je, je vďaka ľuďom, ktorí ho zvolili... Neviem síce prečo, lebo jemu by som neverila ani nos medzi očami... Keby sa mi priplietol do cesty, tak by som sa ho spýtala: Pán premiér, prečo nemáte dodnes vyriešenú Vašu bytovú otázku a ste odkázaný na byt v prenájme??? Na rozdiel od toľkých bežných ľudí...
Niektorí ľudia by si mali/mohli uvedomiť, že pýcha predchádza pád...

Chcela by som vidieť všetkých anonymných krikľúnov z internetových diskusií /resp. ich deti/, ako by sa postavili najmocnejším mužom tohto štátu bez obáv, strachu a skúseností s médiami a išli s vlastnou tvárou na trh.
Howgh! Nechcela som, ale "musela" som... Nezvyknem reagovať na príspevky tohto typu, ale dnes som pustila ventil. Alaya ma svojím príspevkom chtiac/nechtiac vyprovokovala.

A teraz hor sa do mínuskovania...
Všetkým mínuskovačom dávam na vedomie, že z ich mínusiek nežijem, ani si za ne nič nekúpim, dokonca mi ani nedvihnú tlak.
Takže - pokoj ľuďom dobrej vôle... ľuďom s čistým svedomím...
Naposledy upravil taiko : 29.11.16 at 07:06 Dôvod: oprava citovania
14 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ako vidím, dnes je deň súdenia iných....keby sme sa každý z nás najprv pozreli na seba a potom na druhých, tak by možno ani moc slov nezostalo.....nikto z nás nie sme ideálny a nemáme ani samé fantastické vlastnosti, krásu, správanie a pod. Medzi každou skupinou ľudí /katolíci, evanjelici,ateisti/ sú dobrí, prajní, ale aj útoční ľudia so zlými návykmi a životnými postupmi. Za všetky skutky a celý svoj život si zodpovedáme každý sám, i keď mi nedá povedať, že karma je zdarma. Ja osobne verím, že všetko zlé, čo prajeme druhým, sa nám vráti, tým som nechcela dávať nejaké kázanie, ale iba konštatovať, že tí čo zlo majú radi pre druhých, navštívi aj ich. Neverím, že niektorí ľudia sú len zlí, určite majú v sebe aj kopu dobrých vlastností, ktoré museli možno plynutím života v sebe potlačiť. Dajme im možnosť, aby to dobro u nich vyšlo napovrch,možno spravíme dobrý skutok aj pre seba.
13 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela, mňa môj otec veľmi miloval, taktiež i ja jeho. Ale ako ujmu v mladosti pokladám obdobie, že keď som mala 15-18 zdravotne chradol, neskôr zomrel a ja som veľmi trpela, keď som ho strácala. Ja viem, že choroba a smrť si nevyberá, ale "mladý môže a starý musí".
Taktiež nie som zástancom dnešného trendu, mať deti okolo 40 rokov matky. Ak potomok takejto matky sa postará o pokolenie tiež až o 40 rokov, tak zo života detí úplne vymiznú spoločné prázdniny, aktivity a zážitky so starými rodičmi. A to nerozoberám vhodnosť takto neskorého materstva, ani jeho riziká a dôsledky.
12 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

11 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
Dnes rano- duha.
Poopravím ťa - nie je to dúha - volá sa to slnečné halo - dúha vzniká rozkladom svetla na vodných kvapkách. Halo naopak vzniká rozkladom svetla v zamrznutých kryštálikoch ľadu v ovzduší.
Nájdi si niekoľko na nete....


Ale že si to vyfotila - klobúk dole - foto môžeš poslať astronomickým spoločnostiam - potešia sa.

Fiha, to som teda netusila, co som ziskala. Dik za vysvetlenie. "Nazivo to bolo ovela krajsie", len moj mobil to az tak zachytit nevedel


Ludia, sak to preboha nerieste, nejake suhlasy, nesuhlasy, ci anonymne, ci verejne. Ked bolo verejne, tiez sa to nepacilo. Nevsimajte si ich a zite, teste sa z realnych veci a nie
z takych hluposti sa tu oberat o energie.
12 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dovolala sa moja fazuľka z Nemecka. Internet má len mobilný O2. Popísala, čo robí. Stará sa o starú pani po mozgovej porážke - je vraj teraz na úrovni štvorročného decka. Starký je vraj fajn, ale trochu čudný - nemôže si zvyknúť na tie ich nemecké potraviny. Ale za to starý ju každý deň volá na pivo , na stravu vraj náročný nie je. Vstáva o 7-mej, večer podľa potreby..... ale že vraj ubytovanie má skoro prepychové.
11 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Vonku je zima tak som sa hrala v kuchyni s 3 kačacími vajcami Ešte mám 7 vajec
DSCF6462.JPG  
DSCF6470.JPG  
DSCF6464.JPG  
1/1
11 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Potešila ma návšteva poradáckej priateľky a jej darčeky.
DSCF6569.JPG  
11 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

smiech cez slzy..........
Navýšili nám odchod do dôchodku.
Ideme s kamarátkou do práce.
Vieme,že pracujeme,ale už si nepamätáme,kde...
18881776_1576657192379603_2158745732271108611_n.jpg  
11 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo...velmi....lebo ja pekarske nemehlo......moj prvy kvaskovy...razno-spaldovy....korka tvrda...lebo som zabudla...dat alobal....nie je v recepte...zabudnem co mi svagrina hovorila...neva...moji,ze je vinivini
IMG-20170614-WA0003.jpg  
11 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Dnes ma opäť nepotešilo, ako funguje porada.
Po tom, ako som včera (spolu)usvedčil jedného agresívneho fušera z toho, že nevie, o čom rozpráva, mi pribudlo 5 mínusiek na témach, v ktorých nikto iný nediskutoval.
Pokiaľ niekto vie o podobnom portáli, na ktorom je možné viesť odborné diskusie bez špiny od anonymných zakomplexovaných hlupákov, dajte mi prosím vedieť (verejne).
Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 18.06.17 at 08:56 Dôvod: doplnenie "spolu"
11 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

romantikuš..
DSC_8744.JPG  
DSC_8739.JPG  
DSC_8738.JPG  
DSC_8737.JPG  
DSC_8734.JPG  

DSC_8735.JPG  
DSC_8730.JPG  
DSC_8729.JPG  
DSC_8728.JPG  
1/1
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft

RJ (RegioJet) končí na trase Košice-Bratislava a späť.
Minister Ersék (minister? Skôr figúrka na špagátikoch) sa dušuje, že sa urobí všetko, aby to cestujúca verejnosť "nepocítila" (výpadok).
Ako urobia? Nevie. Nevedia to ani v ZSSK! Na to, aby to vykryli, potrebujú minimálne dve vlakové súpravy (1 lokomotíva + 6-8 vozňov) - riešenie sa vraj zdá banálne. Stiahnuť vozne z iných tratí (tie najmenej opotrebované) a tie nasadiť.
IC sú permanentne v strate.... Ersék naznačil, že ich dotovať nebude. Čo to znamená?
Aby sa vykryli aspoň čiastočne straty = zvýšenie cestovného (a ako poznáme ZSSK - urobia to pekne potichúčky). Okrem toho IC nestoja v niektorých staniciach - teda kvalita cestovania stojí za fajku močky.
konkrétne mňa s tymi žltými vlakmi nasr..dili ale statočne.. hlupák danko tu bude vykrikovať že neznáša žlté vlaky a autobusy, ale zabezpečiť dobré ceny pre svojich občanov na štátnych vlakoch, alebo sa aspoň priblížiť k cene cestovania na žltých vlakoch, to nevie.. len príklad: cesta vlakom žsr zv-praha 1 dospelý a 1 študent spiatočné lístky 84€.. tá istá cesta žlutým 38€.. tak o čo tu vlastne ide? o cenu pre cestujúceho? o úrovni a kultúre cestovania štátnymi žsr na trase zv-žilina ani nejdem písať..
keď vidím danka, ako trepe tie svoje bludy, nožík sa mi vo vrecku otvára..
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Posledný deň fašiangovej zábavy. A už je tu jaro. Prvé snežienky.
Snežienky (1).JPG  
Fašiangy (2).JPG  
Fašiangy (4).JPG  
1/1
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja vám sem do tejto lekársko-ekonomickej diskusie skočím, lebo už je to dáke že ani neviem o čo vlastne ide.. iba môj názor, že každý, a to podčiarkujem, každý človek si vždy a za každých okolností vyberie to čo je preňho najvýhodnejšie.. a čo je na tom že pracuje v cudzine a tu sa dá ošetriť? keď mu to takto vyhovuje, je to jeho vec.. tolerancia, nezávisť, a hlavne staranie sa o svoje veci a nie čo robia druhí, to chýba našej slovači.. a to je všetko..
pozrite si naše predvianočné ovečky..
DSC_8710.JPG  
10 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
pavol54
len tak na okraj Ďuri nešpecifikoval či boli nalúpané
že on mu doniesol nevylúpané orechy aby mu ich načistil?
Lúpané, vyčistené, parádne...
Susedka bola tam, kde bola a nazbierala.
Sused sa zasa realizoval s kladivkom.

Na tie moje si ešte počkám. Uvidíme, čo (a či) bude za úrodu o pár rokov.
U nás medzi susedmi sa také, čo sa nekúpi, ani nepredáva, všetko sa dáva zadarmo. Nielen ovocie, zelenina ale hríby, orechy...Včera bola suseda, priniesla 12l višňového vína k tomu suš.dubáčiky do kapustnice....ale višne boli naše. Ja zase orechy. a takéto výmenné podarúnky bežia roky dookola navzájom. A ešte sa vždy aj posedí pri vínku, či slivovičke.
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

vianočný koncert..
IMG_20161221_192037.JPG  
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

krásnu silvestrovskú slniečkovú sobotu z Tálov..
DSC_8896.JPG  
DSC_8900.JPG  
DSC_8891.JPG  
DSC_8894.JPG  
DSC_8889.JPG  

DSC_8885.JPG  
DSC_8892.JPG  
DSC_8883.JPG  
DSC_8881.JPG  
DSC_8882.JPG  

DSC_8879.JPG  
1/1
9 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Akurát neviem nikdy pochopiť, prečo niekto lezie na stránku, kde mu vlastne vadí úplne všetko A v podstate všetci
11 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dojalo až k slzám.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludi...ampaign=vb2014
9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No clovek to myslel dobre..ze viac doma s rodinou a nakoniec som "debilna"no co uz....a vobec naco to vlastne mna trapilo....?!takze asi "nikdy nic nikomu iba sebe samemu"...
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať