Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aj konkretnejsie by som chcel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Dnes ma velmi potesilo, dala som si tu namahu a vela som pochopila, vlastne vsetko, co som doteraz nie.
Nandrolon
Aj konkretnejsie by som chcel.
...a na čo ???
Stačí úplne ..."No kóóónečne.."....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Aj konkretnejsie by som chcel.

Co vsetko by som ja chcela, ale potesim ta, pride cas ....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ale mozes mi do spravy, rad precitam.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
ale mozes mi do spravy, rad precitam.
Ale noooo.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ak je toto normálne, tak ja veru teda neviem....


milo2 - 01.12.15 22:37 - permalink
My lekári so všetkým vašim vzdelaním, znalosťami a autoritou si často rozvinieme dosť veľké ego, ktoré nám sťažuje priznať, že sme sa mýlili. Takže tu to je. Otvorene priznávam, že som sa mýlil. Ako kardiochirurg s dvadsiatimi piatimi rokmi praxe som vykonal viac ako 5000 operácií srdca, a dnes prišiel deň, aby som napravil svoj omyl lekárskymi a vedeckými faktami.
milo.png  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://www.topky.sk/cl/100535/160536...onat-Kalinaka-
Ešte treba zverejniť mená tých dvoch ch*jov, aby ich ľudia poznali aj mimo služby na ulici...
To už nie je možné, čo za hovädá sa to vozia v policajných autách.
Osobne si myslím, že nevedeli kto sedí v tom aute. Som presvedčený, že toto je ich denno denná rutina ako sa vyberajú pokuty a berú vodičáky, fuj, hanba!
Keby v aute sedel aj satan, tak jednoznačne na základe toho videa pochybili policajti a úmyselne ho prinútili obmedziť vodiča vpravo, pekne naplánovaná a vykonštruovaná pokutička.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/100535/160536...onat-Kalinaka-
Ešte treba zverejniť mená tých dvoch ch*jov, aby ich ľudia poznali aj mimo služby na ulici...
To už nie je možné, čo za hovädá sa to vozia v policajných autách.
Osobne si myslím, že nevedeli kto sedí v tom aute. Som presvedčený, že toto je ich denno denná rutina ako sa vyberajú pokuty a berú vodičáky, fuj, hanba!
Keby v aute sedel aj satan, tak jednoznačne na základe toho videa pochybili policajti a úmyselne ho prinútili obmedziť vodiča vpravo, pekne naplánovaná a vykonštruovaná pokutička.
Nejdem sa dopravákov nejak vo všeobecnosti zastávať...ALE pozrel si si to video poriadne ?????

1. Hrnko išiel v ľavom jazdnom pruhu nejakú dobu.
Nevraví vyhláška niečo o jazde v pruhoch na diaľnici ?

2. Hrnko zbadal polišov...stúpil na brzdu, čo je jasne viditeľné.
Toto je doslova smiešne...:
" "Ak som obmedzil daného vodiča, tak nie úmyselne, ale určite som ho neohrozil. Moje konanie bolo vyprovokované hliadkou," tvrdí Hrnko."

3. Hrnko ako keby nevedel, že čo má robiť...že kde sa vlastne zaradiť.
Či za alebo pred to malé auto.

4. To malé auto sa UHLO až za hranicu plnej hrubej čiary !!!

5. Vulgárne slovo tam padlo len jedno...no a čo ???

6. Keď je Hrnko taký frajer, prečo nedal z titulu svojej funkcie celé video, kde by dokázal :
" Hrnko kritizoval aj ďalší priebeh zásahu. Pri vykonávaní dychovej skúšky sa k nemu vraj policajti správali neúctivo a zvyšovali hlas. "Počas dychovej skúšky na mňa ziapali, vtedy som sa ohradil, že som poslanec a že sa budem sťažovať. Reakciou policajta bolo ešte väčšie ziapanie, že ho nezaujíma, čo robím," opísal priebeh zásahu.

-------------------------------------------
Pán posranec zavádza, až to hučí....
4 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj na tom kúsku videa je vidieť, že OHROZIL vodiča v pravom jazdnom pruhu - veď sa napravo tlačil, keď to auto malo "čumák" na úrovni jeho zadného nárazníka - takže zase si chce niečo dokazovať.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zavádza, zavádza, aj zavadia na ceste, aj v parlamente.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak, tak - ďalší parlamentný šašo....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A zas bude mať národ o čom diskutovať ... rozdelený na dva tábory... Už se perou... na diskusných fórach... /ani neviem, aký smajlík by sa sem hodil/.
Danko sa určite potešil, že ho nahradila iná "hviezda"... ... aj keď z vlastného košiara...
Faktúry, výložky, vodičák... a to máme ešte len január...
Nie raz mám pocit, že je to cielené... podhodiť národu mediálnu kosť, nech sa o ňu ľudia hádajú a zabudnú na skutočné problémy...
Naposledy upravil Oliwa : 30.01.17 at 16:54
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Adeptov na mediálne perly v parlamente je dosť.... takže o programy máme postarané.....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

[QUOTE="buchač"]Ak je toto normálne, tak ja veru teda neviem....


[QUOTE]
niekto sa prebral, ako bolo inde napísané, z kómy. Je "zážitok" čítať jeho príspevky
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Aj na tom kúsku videa je vidieť, že OHROZIL vodiča v pravom jazdnom pruhu - veď sa napravo tlačil, keď to auto malo "čumák" na úrovni jeho zadného nárazníka - takže zase si chce niečo dokazovať.
Ak sa pozrieš na ten van(tmavý ) ktorý prvý predbiehali, položil som si otázku prečo intenzívne brzdil? pretože išlo popri ňom policajné auto. Ja spravidla tiež pribrzďujem ak ma predbieha auto s právom prednosti, (možno išiel vyššou rýchlosťou ako bola povolená na danom úseku) potom dlhý úsek nič až jedno punto sa tam vlieklo v pravom a v ľavom išlo auto ktoré vyhodilo blinker a začalo pribrzďovať v tom momente sa objavil nápis 100. Na ceste sú tri obyčajné autá 2 z neznámych dôvodov pribrzďujú jedno z nich sa snaží uvolniť jazdný pruh pre iné vozidlo ktoré ide za ním Otázka Aký má vodič dôvod ihneď vypratať jazdný pruh v ktorom práve ide? (že by za ním vozidlo s právom prednostnej jazdy? V tejto súvislosti som si spomenul na prípad keď vodič pridal a bol obvinený z obmedzovania vozidla s prednosťou jazdy a úteku. a to by ešte možno chcelo otypovať podľa nejakých záchytných bodov akou rýchlosťou sa pohybovalo vozidlo s právom prednostnej jazdy. Teda ak dvaja vodiči pribrzďujú a snažia sa uvolniť vozidlu cestu, prečo tak neurobil vodič fiatu? ale až potom keď mu do jazdnej dráhy vstúpilo vozidlo ktoré uvolňovalo jazdný pruh?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm.... mali sme jedného dvorného poraďáckeho šaša - budeme mať dvoch....len či... nepobijú sa medzi sebou?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/100535/160536...onat-Kalinaka-
Ešte treba zverejniť mená tých dvoch ch*jov, aby ich ľudia poznali aj mimo služby na ulici...
To už nie je možné, čo za hovädá sa to vozia v policajných autách.
Osobne si myslím, že nevedeli kto sedí v tom aute. Som presvedčený, že toto je ich denno denná rutina ako sa vyberajú pokuty a berú vodičáky, fuj, hanba!
Keby v aute sedel aj satan, tak jednoznačne na základe toho videa pochybili policajti a úmyselne ho prinútili obmedziť vodiča vpravo, pekne naplánovaná a vykonštruovaná pokutička.
presne tak.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pavol - ale tu sa nebavíme o čiernom VANe! Ti sa bavíme o Škode, ktorá vytlačila vozidlo v pravom jazdnom pruhu.
Vodič v pravom pruhu nebol povinný uvoľniť cestu policajtom - NEBOLI za ním! Hrnko mal uvoľniť - a mohol viac pridať a dodržať bezpečnú vzdialenosť. Neurobil to - miesto toho vytlačil toho vpravo!
Pozri si video políčko po políčku - ja tu dám niektoré momenty - a teraz buď múdry.
Zákon 8/2009 §9, §10 ods. 5, ods.6!
Naposledy upravil misoft : 30.01.17 at 15:43
Snímok 002 2017,01,30 16_01.jpg  
Snímok 004 2017,01,30 16_01.jpg  
Snímok 003 2017,01,30 16_01.jpg  
1/1
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A dodám..... policajti nezobrali mu vodičák za to, že im neuhol, ale za to že OHROZIL vodiča iného motorového vozidla a nechcel zaplatiť pokutu.
Už by bolo na čase, aby poslanecká imunita prestala platiť automaticky za dverami parlamentu!
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

som na mobile, zajtra v praci odpoviem... inec, hrnko je za SNS? fakt neviem, verte alebo neverte....
S Buchacom vacsinou suhlasim, ale v tomto ciastocne nie.
Dozvedel som sa o pripade Hrnko az dnes....
Je pravda, ze viac ako pol roka mi utieklo ... cez 200 procedur pri zamestnaneckom pomere zabije dost casu.
Buchac, nie si moja manzelka?
:-))))))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať