Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Rozčúlilo.... vie niekedy človeka nas*ať, ak niekomu niečo pripomenieš, dokonca i niečo navrhneš a onen .... sa na to vys*rie.... Lebo je primátor... Zabudol však, že nie on je mesto, mesta pán, ale my - občania.. on je našim zamestnancom...... my sme ho len poverili, aby riadil.....
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
no tak mame dnes v NL volby. To som zvedavy ako to dopadne .
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ja tiež.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
taiko
no tak mame dnes v NL volby. To som zvedavy ako to dopadne .
nestastna bytost. A s cim nesuhlasis ?
S tym, ze su v NL volby ? S tym, ze som zvedavy ? Ci lebo taiko ?
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ze ho ako imigranta poslu prec?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vicktor
Ze ho ako imigranta poslu prec?
no hadam tak daleko to nezajde, ze budu hryzt ruku, co ich zivi
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

taiko
taiko
no tak mame dnes v NL volby. To som zvedavy ako to dopadne .
nestastna bytost. A s cim nesuhlasis ?
S tym, ze su v NL volby ? S tym, ze som zvedavy ? Ci lebo taiko ?
Celkom prvé je správne - nešťastná bytosť a takých je tu viac.
Niekedy dvihnem obočie, niekedy sa pousmejem.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Celkom prvé je správne - nešťastná bytosť a takých je tu viac.
Niekedy dvihnem obočie, niekedy sa pousmejem.
Koho zaujíma, ako dopadnú voľby v NL ?
Teba hej ? Lebo mňa veru teda asi tak, ako lanský sneh.
Holanďanov ako zaujímajú voľby u nás ?

Mňa skôr zaujímajú iné veci.
Napríklad to, že EU parlament schválil hento http://legistelum.sk/nastup-eurototality/
By som bol zvedavý, koľko holandských slniečkárskych buzerantov - posrancov hlasovalo za.
1 4
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
kukučka
Celkom prvé je správne - nešťastná bytosť a takých je tu viac.
Niekedy dvihnem obočie, niekedy sa pousmejem.
Koho zaujíma, ako dopadnú voľby v NL ?
Už je vám dobre, nešťastné bytosti ? S čím nesúhlasíte ? Lebo som dal názor ? Lebo buchač ?
-------------------------------------
Dobre vám ide, nešťastníci....
Ale príde aj na vás mráz v súvislosti s tou schválenou novelou. Na niekoho priamo, na všetkých nepriamo...tomu teda verte !!!

P.S.:
Môžete mi nadrbať do zblbnutia nesúhlasných, nič na tom nezmeníte, nešťastníci nešťastní.
2 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Mňa skôr zaujímajú iné veci.
Napríklad to, že EU parlament schválil hento http://legistelum.sk/nastup-eurototality/
By som bol zvedavý, koľko holandských slniečkárskych buzerantov - posrancov hlasovalo za.
Toto eurohujeri schválili?
A z naších Csáky, Kukan, Mikolášik, Nagy, Flašíková-Beňová, Maňka, Smolková, Zala?
Oni si myslia, že týmto zamedzia "zločinom", "terorizmu"? Museli si dať dobrý matroš!

Teď ten, čo bude chcieť niečo nekalé, nebude používať legálnu zbraň a "čierne" zbrane zoženie kdekoľvek - i na nete.... (presnejšie darknete).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čím menej legálnych zbraní, tým väčšia výhoda pre teroristov, zločincov, vrahov a jednoduhší terorizmus.
Ak by sa v tej reštaurácii z nedávnej minulosti nachádzal aspoň 1 človek so zbraňou, tak dotyčný vrah nemusel popraviť 8 ľudí.
https://www.cas.sk/clanok/309009/sia...a-a-jeho-zeny/
Naposledy upravil Nandrolon : 15.03.17 at 12:18 Dôvod: upresnenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Toto eurohujeri schválili?
A z naších Csáky, Kukan, Mikolášik, Nagy, Flašíková-Beňová, Maňka, Smolková, Zala?
Oni si myslia, že týmto zamedzia "zločinom", "terorizmu"? Museli si dať dobrý matroš!

Teď ten, čo bude chcieť niečo nekalé, nebude používať legálnu zbraň a "čierne" zbrane zoženie kdekoľvek - i na nete.... (presnejšie darknete).
Mne nevysvetľuj. To môžeš tým nešťastníkom pokryteckým.
Mne je ich nesúhlas ukradnutý, mám ho v teplej diere.

Len potom som zvedavý na určité linky z Tupiek, ktoré budú sem skopírované a budú sa nad nimi nešťastníci zamýšľať, plakať, rozčuľovať...
---------------------------------------
" Zákony nedokážu zabezpečiť prevenciu a zabrániť zneužitiu, možno aj preto sú v iných krajinách Európskej únie pravidlá omnoho prísnejšie. Napríklad v Anglicku je zakázané chodiť po ulici s obranným sprejom a paralyzátorom, lebo sa považujú za útočné zbrane. Ich dovoz je zakázaný a za porušenie zákona si môžete posedieť desať rokov. Na čiernej listine sú aj nože s čepeľou dlhšou ako sedem centimetrov. "

K tomuto smerujeme ???
Nech nás Pán Boh ochraňuje...aj so všetkými svätými.
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Chvíľu nenakuknem a potom neviem, bolo, či nebolo niečo napísané a potom zmazané a či ako? Taika zaujímajú voľby v NL, lebo tam žije, mňa lebo vývoj v EU? Buchy teba tiež vývoj v EÚ cez oblasť v ktorej si doma. Obavy rastú viacerým. Ja som ti mínusky nedala, o čo ti ide? Bola som zvedavá na váš názor na debatu o stave našej, resp. českej armády /tiež v tej EÚ súvislosti/ a nedali ste ho tu ani jeden.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Chvíľu nenakuknem a potom neviem, bolo, či nebolo niečo napísané a potom zmazané a či ako? Taika zaujímajú voľby v NL, lebo tam žije, mňa lebo vývoj v EU? Buchy teba tiež vývoj v EÚ cez oblasť v ktorej si doma. Obavy rastú viacerým. Ja som ti mínusky nedala, o čo ti ide? Bola som zvedavá na váš názor na debatu o stave našej, resp. českej armády /tiež v tej EÚ súvislosti/ a nedali ste ho tu ani jeden.
Voľby NL, ako vravím, pre mňa lanský sneh.
Že je tam trochu husto, lebo turci vystrájajú ? Ale šak to je ich problém...ich a aj ostatné štáty, na čele s Merkelkou. Lebo EU mudrlanti spôsobili to, čo sa deje u nich.
Tak nech si len tú smotanu pekne lížu sami.

Názor na debatu si chcela ?
Nuž ja som Ti ju dal...názor na SV mám negatívny. Do debát si volajú toho,kto im pasuje do ich hrátok...viď Žarnovičan.
Veď ten ani slovkom nespomenul nič v oných dobách, keď sa jednalo o zníženie výsluhových dôchodkov. Tak čo s takým ?
Nevraviac už aj o tom, že SV - to vysielanie je dosť veľký žrút dát, respektíve spomaľuje mašinu....a to ma nebaví, nemám na to nervy.
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Platiť mesačne 40€ a ešte kontrolovať dáta?
Nerozumiem....
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A zase sme tam, kde sme boli. Zvedavá som bola na stav SK armády, nie účastníkov debaty, ani na SV - vysielač atď.
Ale samozrejme, ak nechcete odpovedať, nemusíte.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

afrikánka
Platiť mesačne 40€ a ešte kontrolovať dáta?
Nerozumiem....
Ani nemusíš, ani podpichovať. Či ty vieš, aké má pripojenie na chalupe a na čo prednostne dáta využíva?
Ja sedím doma na zadku, kvôli slabšiemu zraku mám obyč lacný mobil bez pripojenia, nepotrebujem. Ani noťas, ani tablet. K tomu, čo potrebujem k práci aj zábave, mi roky bez poruchy stačí PC, akurát zaberá viac miesta. Využívam pevnú linku.
Som slovenská dôchodkyňa.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
A zase sme tam, kde sme boli. Zvedavá som bola na stav SK armády, nie účastníkov debaty, ani na SV - vysielač atď.
Ale samozrejme, ak nechcete odpovedať, nemusíte.
To sa nedá len tak...že hala - bala.
Čo bolo, to bolo...ALE čo počúvam od tých v službe ? Je to na trt...a vo všetkom.
---------------------------------------
kukučka
afrikánka
Platiť mesačne 40€ a ešte kontrolovať dáta?
Nerozumiem....
Ani nemusíš, ani podpichovať. Či ty vieš, aké má pripojenie na chalupe a na čo prednostne dáta využíva?
Nejde len o dáta. V tých 40€ mám tzv. 4 in 1.
1. Telefonovanie do všetkých sietí bez omedzenia.
2. SMS detto.
3. MMS detto.
4. Net na mesiac 6 G. Po prečerpaní ide v pohode ďalej (bez poplatkov), ale rýchlosť pripojenia ide dole.

Sťahujem iné veci, buď nejakú hudbu, alebo si stiahnem video náučnejšieho charakteru v tej oblasti mojej záľuby, t,j. výroba nožov, tiež výroba kožených vecí a ich zdobenie.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
afrikánka
Platiť mesačne 40€ a ešte kontrolovať dáta?
Nerozumiem....
Ani nemusíš, ani podpichovať. Či ty vieš, aké má pripojenie na chalupe a na čo prednostne dáta využíva?
Ja sedím doma na zadku, kvôli slabšiemu zraku mám obyč lacný mobil bez pripojenia, nepotrebujem. Ani noťas, ani tablet. K tomu, čo potrebujem k práci aj zábave, mi roky bez poruchy stačí PC, akurát zaberá viac miesta. Využívam pevnú linku.
Som slovenská dôchodkyňa.
Už som zopár krát zachytila sumu 40€ a v tomto prípade je úplne jedno o koho ide, či je to b..., c..., alebo xyz....
Jedno to však asi nie je direktívnym a všetečným, ktorí striehnu na zádrapky.
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Syn sa na jesen odstahoval z rodicovskeho bytu a ostal tam nepotrebny Orange internet, na novu adresu sa nedal preniest. Ostupenie od zmluvy by bolo drahsie nez dobehnutie viazanosti do konca. Vraj aby som prisiel po zaplateni marcovej faktury. Tak so tam zasiel znova, cakal viac nez pol hodiny. Mladik mi dal podpisat nejaky papier o ukonceni, ale do 3.4. vam este bude fungovat, to mate predplatene. A router doneste najneskor do 15 dni. Pytam sa od skoncenia prijmu? Nie od dnesneho dna. Fasa, tak peniaze si vezmu a router tiez... Vraj co sa vam nepaci? Takto je to vsade, taky Telekom by vam dal iba jeden tyzden.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať