Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
čítal si to celé? vysvetlil som prečo sa dováža. CENA, CENA a ešte raz CENA Kúpna sila rozhoduje že aké sa kupujú. Nové slovenské môžu byť najskôr koncom mája skôr začiatkom júna. pričom tieto sú raz tak drahé Ešte raz o tom čo sa bude predávať rozhoduje nákupca v danej sieti NIE PESTOVATEĽ (ten si ju môže strčiť za klobúk tak ako si minulý týždeň strčil pestovateľ kapustu)
tie zemiaky beriem. Len stale nerozumiem, preco mame v sezone mrkvy v obchodoch NL mrkvu miesto SK mrkvy. Holandania vedia lacnejsie dopestovat, ci doviezt ?
PRETOŽE SA TAK OBCHODNÍK ROZHODNE možno dostane osobnú províziu alebo musí byť nejak inak motivovaný pre nákup z dovozu, jemu prd na tom záleží či slovenský tovar zhnije v skladoch pestovateľa. Mám to ešte nejak inak zvýrazniť Alebo má pestovateľ prísť s kyjakom a drbnúť sprostému nákupcovi? možno by to bola tiež varianta
Pises teda, ze sa SK obchodnik rozhodne kupit drahsiu mrkvu od NL pestovatela za proviziu, alebo nejaku inu motivaciu ? Lebo je napr sucastou planu na znicenie SK pestovatelov ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
kopretinka.
Primerane jeho veku. Dat mu po paprciach ked ho vidim v ZOO vrazdit zvierata. Je ti jasne, ze 5 rocne musi mat jednoznacne dozor. Ak rodicia boli doma ozrati, odobrat a dat do domova.
No vidis, ze si sa sam k tomu dopracoval. Sice to trvalo, ale lepsie neskor, ako nikdy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
pavol54
čítal si to celé? vysvetlil som prečo sa dováža. CENA, CENA a ešte raz CENA Kúpna sila rozhoduje že aké sa kupujú. Nové slovenské môžu byť najskôr koncom mája skôr začiatkom júna. pričom tieto sú raz tak drahé Ešte raz o tom čo sa bude predávať rozhoduje nákupca v danej sieti NIE PESTOVATEĽ (ten si ju môže strčiť za klobúk tak ako si minulý týždeň strčil pestovateľ kapustu)
tie zemiaky beriem. Len stale nerozumiem, preco mame v sezone mrkvy v obchodoch NL mrkvu miesto SK mrkvy. Holandania vedia lacnejsie dopestovat, ci doviezt ?
PRETOŽE SA TAK OBCHODNÍK ROZHODNE možno dostane osobnú províziu alebo musí byť nejak inak motivovaný pre nákup z dovozu, jemu prd na tom záleží či slovenský tovar zhnije v skladoch pestovateľa. Mám to ešte nejak inak zvýrazniť Alebo má pestovateľ prísť s kyjakom a drbnúť sprostému nákupcovi? možno by to bola tiež varianta
Pises teda, ze sa SK obchodnik rozhodne kupit drahsiu mrkvu od NL pestovatela za proviziu, alebo nejaku inu motivaciu ? Lebo je napr sucastou planu na znicenie SK pestovatelov ?
to ja netvrdím že existuje nejaká snaha ja píšem len to čo viem lebo aká iná motivácia môže byť ak nie osobný prospech nákupcu. Ak zákazník nemá inú šancu tak kúpi čo je na pulte alebo v regáli
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

napr. stabilné dodávky po celý rok v požadovanom množstve, cene a kvalite ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nazvala by som to zelené vymývanie mozgov. Ide o to, že sa do úplne obyčajného produktu, ktorý je syntetický, pridá trošičku arganového oleja. Je úplne na konci zoznamu a je ho tam možno stotina percenta, no keď sa tomu dá správny obal a obrázok, ľudia si myslia, že kupujú zázrak. No toho arganového oleja tam nie je skoro nič a zvyšok sú minerálne oleje alebo ropné produkty, pretože sú lacnejšie. Teda veci, ktoré by si človek na seba nikdy nedal

https://zena.sme.sk/c/20485016/moder...to-aj-vas.html
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
kopretinka
taiko
Nandrolon
taiko
Nandrolon
Tu už pomôže iba biť, fackať, biť, fackať.
Fuj, grc. určite z nich vyrastú morálne bezúhonní, vysoko empatickí ľudia...
ano a bitka a fackanie u nich schopnost empatie este zvysi
Ak raz napadne takýto exot namiesto plameniaka tvojho syna, potom nech ich hladká...
Tam, kde všetko UŽ ZLYHALO musí nastúpiť represia a fyzické tresty.
1. Kde som pisal o hladkani ?
2. Ako vies, co vsetko uz bolo aplikovane a co zlyhalo ? Ty tych chlapcov poznas ? Ako vies ze neboli agresivni, lebo sa sami stali obetou agresora, ktory ich bil a fackal ?
Treba sa mat na pozore pred jednoduchostou a akou su vyslovovane jednoduche zavery
biť a fackať a zavreť do basy treba ich rodičov,tí chalani majú 5-8rokov,robia iba to,čo vidia doma,prípadne sa deje im samotným....

nandrolon,aké fyzické tresty a represie chceš aplikovať na 5ročné decko?
presne to som mal na mysli, chyby deti su vzdy chybami rodicov
Aj 40 ročný je niekoho dieťa. Preto by som tam dodal, že "maloleté" deti.
Lebo návykové látky a genetické predispozície, ktoré môžu preskakovať celé generácie sú svine...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
taiko
pavol54
čítal si to celé? vysvetlil som prečo sa dováža. CENA, CENA a ešte raz CENA Kúpna sila rozhoduje že aké sa kupujú. Nové slovenské môžu byť najskôr koncom mája skôr začiatkom júna. pričom tieto sú raz tak drahé Ešte raz o tom čo sa bude predávať rozhoduje nákupca v danej sieti NIE PESTOVATEĽ (ten si ju môže strčiť za klobúk tak ako si minulý týždeň strčil pestovateľ kapustu)
tie zemiaky beriem. Len stale nerozumiem, preco mame v sezone mrkvy v obchodoch NL mrkvu miesto SK mrkvy. Holandania vedia lacnejsie dopestovat, ci doviezt ?
PRETOŽE SA TAK OBCHODNÍK ROZHODNE možno dostane osobnú províziu alebo musí byť nejak inak motivovaný pre nákup z dovozu, jemu prd na tom záleží či slovenský tovar zhnije v skladoch pestovateľa. Mám to ešte nejak inak zvýrazniť Alebo má pestovateľ prísť s kyjakom a drbnúť sprostému nákupcovi? možno by to bola tiež varianta
Pises teda, ze sa SK obchodnik rozhodne kupit drahsiu mrkvu od NL pestovatela za proviziu, alebo nejaku inu motivaciu ? Lebo je napr sucastou planu na znicenie SK pestovatelov ?
to ja netvrdím že existuje nejaká snaha ja píšem len to čo viem lebo aká iná motivácia môže byť ak nie osobný prospech nákupcu. Ak zákazník nemá inú šancu tak kúpi čo je na pulte alebo v regáli
Ved prave, ani ja nechapem, preco to tak je a ani z svateho nato neviem prist. Som bol napr sokovany aj ked som bol v dlhsi cas v Rumunsku. Krajina velika, slnka skoro 300 dni v roku, poda urodna a v obchodoch bola vsetka zelenina z NL, bol to napr Auchan a skutocne vsetko tam bolo z NL, co sa zeleniny tyka. Nechapem to dodnes.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
kopretinka
taiko
Nandrolon
taiko
Nandrolon
Tu už pomôže iba biť, fackať, biť, fackať.
Fuj, grc. určite z nich vyrastú morálne bezúhonní, vysoko empatickí ľudia...
ano a bitka a fackanie u nich schopnost empatie este zvysi
Ak raz napadne takýto exot namiesto plameniaka tvojho syna, potom nech ich hladká...
Tam, kde všetko UŽ ZLYHALO musí nastúpiť represia a fyzické tresty.
1. Kde som pisal o hladkani ?
2. Ako vies, co vsetko uz bolo aplikovane a co zlyhalo ? Ty tych chlapcov poznas ? Ako vies ze neboli agresivni, lebo sa sami stali obetou agresora, ktory ich bil a fackal ?
Treba sa mat na pozore pred jednoduchostou a akou su vyslovovane jednoduche zavery
biť a fackať a zavreť do basy treba ich rodičov,tí chalani majú 5-8rokov,robia iba to,čo vidia doma,prípadne sa deje im samotným....

nandrolon,aké fyzické tresty a represie chceš aplikovať na 5ročné decko?
presne to som mal na mysli, chyby deti su vzdy chybami rodicov
Aj 40 ročný je niekoho dieťa. Preto by som tam dodal, že "maloleté" deti.
Lebo návykové látky a genetické predispozície, ktoré môžu preskakovať celé generácie sú svine...
si sa k tomu dopracoval, tak si to uz nekaz
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa Teba neexistujú vrahovia z úplných, usporiadaných, takmer ukážkových rodín?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Neviem kam to dat, ale aj potesilo, aj zarmutilo (ze vodicka chybala).
WP_20170316_12_51_15_Pro[1].jpg  
WP_20170316_12_51_24_Pro[1].jpg  
1/1
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Potesilo - kolega na narodky namiesto zakuskov doniesol maskrty.
WP_20170228_08_50_25_Pro[1].jpg  
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
napr. stabilné dodávky po celý rok v požadovanom množstve, cene a kvalite ?
že by to dnešní pestovatelia nedokázali splniť? ROVNAKO TO nedokážu splniť ani holandskí pestovatelia, ale ich veľkosklady áno
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vicktor
Neviem kam to dat, ale aj potesilo, aj zarmutilo (ze vodicka chybala).
parkujem ako debil alebo tak nejak je tá www.
Naposledy upravil kopretinka : 21.03.17 at 23:06
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Podľa Teba neexistujú vrahovia z úplných, usporiadaných, takmer ukážkových rodín?
Normálne nechápem, ako môže niekto, vidˇ "chyby deti su vzdy chybami rodicov", takú sprostosť zadrieť...normál nechápačka.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Podľa Teba neexistujú vrahovia z úplných, usporiadaných, takmer ukážkových rodín?
Normálne nechápem, ako môže niekto, vidˇ "chyby deti su vzdy chybami rodicov", takú sprostosť zadrieť...normál nechápačka.
O tých chybách som nepísal ja, ale tvrdí to Taiko...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Viktor a co si chcel niekoho prihlasit na plavanie
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Podľa Teba neexistujú vrahovia z úplných, usporiadaných, takmer ukážkových rodín?
ako si na to prisiel ? Ja som nieco take naznacil, ci nebodaj tvrdil ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tvrdil, že "chyby deti su vzdy chybami rodicov"... a to by sa s tými vrahmi proste vylučovalo...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

... o nesmrteľnosti chrústa. :-)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Včera som tu písal o prístupe do DRAKa - žiaľ - mojou chybou a nedostatočnou spätnou kontrolou som napísal nesprávny URL odkaz. Už som to v príspevku opravil, ale pre istotu to napíšem ešte raz
http://www.porada.sk/drak/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať