Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Téma dvojníkov ma "zamestnáva" od mladosti. Občas sa takéto témy v tlači vyskytli. Pristupovali sme do busu vypraveného z CZ na dovolenku v BA, a na prvej možnej zastávke sa nám prihovoril manž. pár lekárov z Přerova, že som im vyrazila dych, pretože som ako ich presná dvojníčka z mesta. Cítila som ich pohľady po celý čas, podnes neviem, prečo som si nevypýtala kontakt, alebo prečo takto nereagovali oni.
https://plus.sme.sk/c/20485084/vosla...odpora-clankov
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Tvrdil, že "chyby deti su vzdy chybami rodicov"... a to by sa s tými vrahmi proste vylučovalo...
Podla mna z vyroku
1. "chyby deti su vzdy chybami rodicov"

nijako nevyplyva Tvoj vyrok

2. "neexistujú vrahovia z úplných, usporiadaných, takmer ukážkových rodín"

a to napr z dovodu, ze aj rodicia v úplných, usporiadaných, takmer ukážkových rodinach mozu robit chyby Sa obavam, ze Ti to zase nevyslo , ale skus este, mozno sa raz podari

ako korela spravne poznamenala je to "... o nesmrteľnosti chrústa. :-) ". Ale zase zabava dobra , no nie ?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zábava dobrá. Tvoj výrok tak, ako bol napísaný je nepravda, resp. polopravda.
To slovíčko "vždy" v tvojej citácii je priam smiešne.
Ale však zábava graduje :-)
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Zábava dobrá. Tvoj výrok tak, ako bol napísaný je nepravda, resp. polopravda.
To slovíčko "vždy" v tvojej citácii je priam smiešne.
Ale však zábava graduje :-)
Gradujem: Všetky chyby môjho syna sú vlastne mojimi chybami. Aj mojej ženy. Ale všetky moje chyby sú chybami mojich rodičov a ich chyby sú chybami mojich starých rodičov. Chyby mojej ženy sú chybami jej rodičov a starých rodičov. Chyby našich starých rodičov sú chybami ich rodičov, starých rodičov, prastarých rodičov a veľmi prastarých rodičov.
V podstate za všetko môžu opice, ryby a meňavky.
A chrústy, samozrejme.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zabudol si..... baktérie, mikróby, RNA....prvotné chemické prvky.... dopadajúce kométy, bolidy, zrážka planét... vznik vesmíru ....VEĽKÝ TRESK......
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Téma dvojníkov ma "zamestnáva" od mladosti. Občas sa takéto témy v tlači vyskytli. Pristupovali sme do busu vypraveného z CZ na dovolenku v BA, a na prvej možnej zastávke sa nám prihovoril manž. pár lekárov z Přerova, že som im vyrazila dych, pretože som ako ich presná dvojníčka z mesta. Cítila som ich pohľady po celý čas, podnes neviem, prečo som si nevypýtala kontakt, alebo prečo takto nereagovali oni.
https://plus.sme.sk/c/20485084/vosla...odpora-clankov
Pri čítaní o podobnosti, sa mi vybavila úsmevná príhoda s mojou tetou.....kráčali sme spolu po meste a pozerali výklady. Pri jednom sa moja teta zastavila a zamyslene pozerala na vystavený tovar. S ustarosteným výrazom v tvári sa obrátila ku mne a prehovorila: "Neviem prečo, ale v poslednej dobe mám pocit, že sa strašne podobám" a ukázala na ježibabu. Oprskala som pol výkladu . Dodnes sa pri spomienke na výrok a výraz tváre mojej tetušky, musím smiať .
Teta ešte žije.....dodám, že podobnosť je čím ďalej, tým viac výrazná
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
Zabudol si..... baktérie, mikróby, RNA....prvotné chemické prvky.... dopadajúce kométy, bolidy, zrážka planét... vznik vesmíru ....VEĽKÝ TRESK......
nechcel som, aby to vyzeralo, že sa vyhováram
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
misoft
Zabudol si..... baktérie, mikróby, RNA....prvotné chemické prvky.... dopadajúce kométy, bolidy, zrážka planét... vznik vesmíru ....VEĽKÝ TRESK......
nechcel som, aby to vyzeralo, že sa vyhováram
Bohúúúšu, já Tě vidím...

2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
napr. stabilné dodávky po celý rok v požadovanom množstve, cene a kvalite ?
že by to dnešní pestovatelia nedokázali splniť? ROVNAKO TO nedokážu splniť ani holandskí pestovatelia, ale ich veľkosklady áno
pýtal si sa :

aká iná motivácia môže byť ak nie osobný prospech nákupcu...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozmaznaná generácia. . .
http://annaka.blog.pravda.sk/2017/03...ana-generacia/

Dobrý článok v blogu...veľmi dobrý názor.
Autorka dala aj pár tipov, ktoré zvýraznila. Ja by som doplnil tiež jeden tip.

Kľudne svojmu potomkovi jednu aj pridrbte. Jedna výchovná ešte nikomu neuškodila a bude mať lepší a rýchlejší účinok ako nejaká zbytočná diskusia.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
napr. stabilné dodávky po celý rok v požadovanom množstve, cene a kvalite ?
že by to dnešní pestovatelia nedokázali splniť? ROVNAKO TO nedokážu splniť ani holandskí pestovatelia, ale ich veľkosklady áno
pýtal si sa :

aká iná motivácia môže byť ak nie osobný prospech nákupcu...
príkaz šéfstva ale aj to je vlastne osobný prospech nákupcu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Zábava dobrá. Tvoj výrok tak, ako bol napísaný je nepravda, resp. polopravda.
To slovíčko "vždy" v tvojej citácii je priam smiešne.
Ale však zábava graduje :-)
Gradujem: Všetky chyby môjho syna sú vlastne mojimi chybami. Aj mojej ženy. Ale všetky moje chyby sú chybami mojich rodičov a ich chyby sú chybami mojich starých rodičov. Chyby mojej ženy sú chybami jej rodičov a starých rodičov. Chyby našich starých rodičov sú chybami ich rodičov, starých rodičov, prastarých rodičov a veľmi prastarých rodičov.
V podstate za všetko môžu opice, ryby a meňavky.
A chrústy, samozrejme.
oprav si axiomy: Deti sú vždy blbé po otcovi a múdre po matke.
za všetko môžu opice - teda slivovica
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes som sa pytala stupavčanky kde si kupit zelé...ze nevie.....takze trt makovy a ne stupavske zele....potvrdila...ze kamiony z pl bezne vidiet....
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
Rozmaznaná generácia. . .
http://annaka.blog.pravda.sk/2017/03...ana-generacia/

Dobrý článok v blogu...veľmi dobrý názor.
Autorka dala aj pár tipov, ktoré zvýraznila. Ja by som doplnil tiež jeden tip.

Kľudne svojmu potomkovi jednu aj pridrbte. Jedna výchovná ešte nikomu neuškodila a bude mať lepší a rýchlejší účinok ako nejaká zbytočná diskusia.
Rodičia nemajú na deti čas? Naozaj? Alebo sedia pri telke a čakajú, že deti sa vychovajú samé, alebo ich vychovajú učitelia v škole? Ja viem, nie všetci.Času máme všetci rovnako a na nás záleží, komu a čomu ho venujeme.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Páči sa mi dnešný ranný príspevok hubatej v http://www.porada.sk/t295886-vkladna...ml#post2941118.
Pozdravujem šikovnú hubatú. :-)
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Rozmaznaná generácia. . .
http://annaka.blog.pravda.sk/2017/03...ana-generacia/

Dobrý článok v blogu...veľmi dobrý názor.
Autorka dala aj pár tipov, ktoré zvýraznila. Ja by som doplnil tiež jeden tip.

Kľudne svojmu potomkovi jednu aj pridrbte. Jedna výchovná ešte nikomu neuškodila a bude mať lepší a rýchlejší účinok ako nejaká zbytočná diskusia.
Aby sa potom nestalo, že sa to rodičovi vráti, keď to bude najmenej čakať.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dovolala sa moja fazuľka z Nemecka. Internet má len mobilný O2. Popísala, čo robí. Stará sa o starú pani po mozgovej porážke - je vraj teraz na úrovni štvorročného decka. Starký je vraj fajn, ale trochu čudný - nemôže si zvyknúť na tie ich nemecké potraviny. Ale za to starý ju každý deň volá na pivo , na stravu vraj náročný nie je. Vstáva o 7-mej, večer podľa potreby..... ale že vraj ubytovanie má skoro prepychové.
11 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Zábava dobrá. Tvoj výrok tak, ako bol napísaný je nepravda, resp. polopravda.
To slovíčko "vždy" v tvojej citácii je priam smiešne.
Ale však zábava graduje :-)
jaaaj, to je slabe. Ked chces nieco vyhlasit za nepravdu, musis aj povedat preco je to, samozrejme podla Teba nepravda. Noze skus este raz
0 3
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dovolala sa moja fazuľka z Nemecka. Internet má len mobilný O2. Popísala, čo robí. Stará sa o starú pani po mozgovej porážke - je vraj teraz na úrovni štvorročného decka. Starký je vraj fajn, ale trochu čudný - nemôže si zvyknúť na tie ich nemecké potraviny. Ale za to starý ju každý deň volá na pivo , na stravu vraj náročný nie je. Vstáva o 7-mej, večer podľa potreby..... ale že vraj ubytovanie má skoro prepychové.
Niektorí ľudia nájdu v takomto opatrovaní aj zaľúbenie. Doslova sa im to stáva poslaním. Nerobia to nasilu. Pekne o tom píše táto pani vo svojich blogoch https://karolinaolsavska.blog.sme.sk...ostlivost.html

Tak nech sa dcére darí a má šťastie na príjemných klientov.
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
misoft
starý ju každý deň volá na pivo , na stravu vraj náročný nie je....večer podľa potreby.....
Takto si aj ja predstavujem starobu - v dome mlade dievca, pivko a kazdy vecer podla potreby... prepichove!
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať