Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
korela
taiko
korela
Niekto si tu robí vtípky, alebo skutočne nevie, na ktorých školách sa robí výber agentov?
aha demonstrujuci agenti
https://svet.sme.sk/c/20504709/budap...e.html?ref=trz
Inac som sa aj docital, za na tej CEU aj buducich neomarxistickych leadrov vychovavaju.
Dala som ti prvú mínusku, pretože sa na príspevku bavíš neoprávnene. Stačí zájsť do lepšieho kníhkupectva do oddelenia histórie. Ja som mala na mysli niečo úplne iné, ale na naše riadky to nepatrí.
Po druhé, keby vyšlo do ulíc 400 tis. protestujúcich, vrátane starcov a detí, bolo by to už úplne jasné.
Ci sa bavim opravnene, alebo neopravnene je vecou pohladu, korela. Zase som sa od Teba nic nedozvedel, iba odkazy, a dohady . Ale minusku Ti nedam.
Nehovorím že každý absolvent a sympatizant musí byť typický uhladený typ ale uznaj že niektorí demonštrujúci vyzerajú ako keby práve odskočili od popíjania bóru alebo šóru. No ale vyškolení agenti dokážu zaktivizovať masu na demonštráciu a táto často ani nevie na čo tam je ale v žiadnom prípade v momente demonštrácie sa nesmie dozvedieť že bola účelove zmanipulovaná. A takýchto agentov si školila aj CEU pre sociálne technológie. To mi nikto nevyvráti Keď sme končili školu tak piati najlepší dostali pozvánku na neurčené výberové konanie jeden z nich sa mi potom pri pive priznal "Pri predstavovaní komisii ma hneď vykázali so slovami Vy ste výrazná postava Vás nemôžeme pre naše plánované zaradenie potrebovať" Ostatní držali huby a odpovedali laxne A ty si myslíš že nastolením svetovej diktatúry už nie je treba agentov? Kto by zorganizoval tie farebné revolúcie? A Orbán má asi informácie kvôli ktorým sa rozhodol že CEU robí viac zla ako dobra
ja som teda obrazok neanalyzoval, takze neviem povedat, ci tam niekto nieco pil, ci nepil.
K tomu ostatnemu.
Rozmyslam ako, cim a naco by sa tato konkretna masa mala dat zaktivizovat. Ja to vnimam ako protest proti tomu, ze niekto ide zavriet jednu z najlepsich univerzit v regione. Ci myslis, ze oni tam protestuju za, ci proti niecomu inemu ? Tam sa predsa nenasiel mrtvy student niekde v ulicke.
Ja nevravim, ze nie je treba agentov. Sam poznam jedneho a veru ako pises, povedal by si o nom ze je to predavac parkovneho
Svetova diktatura, hmmmmm. Neviem, co k tomu povedat.
Co som sa vlastne snazil naznacit, ostatne ako vzdy, ze ostrazitost stracat netreba, ale miesto hladania vonkajsich a bojovania s vonkajsimi nepriatelmi, by mal kazdy najprv najst a porazit tych svojich vlastnych vnutornych, co mu sedia medzi usami.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Dosť často sa pýtam, ako by to vyzeralo, keby programátori hier robili toľko chýb ako programátori profesionálnych ekonomických systémov. Možno takto?
http://bonusweb.idnes.cz/mlb-the-sho...bw-novinky_anb
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
Dosť často sa pýtam, ako by to vyzeralo, keby programátori hier robili toľko chýb ako programátori profesionálnych ekonomických systémov. Možno takto?
http://bonusweb.idnes.cz/mlb-the-sho...bw-novinky_anb
Programy hier sú matematické programy ktoré používajú ako vstupné údaje presne dané matematické hodnoty(1.0) naformované do určitých vzorcov. Ekonomické systémy používajú na vstupoch nepresné údaje, neustálené vlastnosti a premenné vstupy, ktorých hodnota sa nedá vždy presne matematicky namodelovať
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
korela
taiko
korela
Niekto si tu robí vtípky, alebo skutočne nevie, na ktorých školách sa robí výber agentov?
aha demonstrujuci agenti
https://svet.sme.sk/c/20504709/budap...e.html?ref=trz
Inac som sa aj docital, za na tej CEU aj buducich neomarxistickych leadrov vychovavaju.
Dala som ti prvú mínusku, pretože sa na príspevku bavíš neoprávnene. Stačí zájsť do lepšieho kníhkupectva do oddelenia histórie. Ja som mala na mysli niečo úplne iné, ale na naše riadky to nepatrí.
Po druhé, keby vyšlo do ulíc 400 tis. protestujúcich, vrátane starcov a detí, bolo by to už úplne jasné.
Ci sa bavim opravnene, alebo neopravnene je vecou pohladu, korela. Zase som sa od Teba nic nedozvedel, iba odkazy, a dohady . Ale minusku Ti nedam.
Nehovorím že každý absolvent a sympatizant musí byť typický uhladený typ ale uznaj že niektorí demonštrujúci vyzerajú ako keby práve odskočili od popíjania bóru alebo šóru. No ale vyškolení agenti dokážu zaktivizovať masu na demonštráciu a táto často ani nevie na čo tam je ale v žiadnom prípade v momente demonštrácie sa nesmie dozvedieť že bola účelove zmanipulovaná. A takýchto agentov si školila aj CEU pre sociálne technológie. To mi nikto nevyvráti Keď sme končili školu tak piati najlepší dostali pozvánku na neurčené výberové konanie jeden z nich sa mi potom pri pive priznal "Pri predstavovaní komisii ma hneď vykázali so slovami Vy ste výrazná postava Vás nemôžeme pre naše plánované zaradenie potrebovať" Ostatní držali huby a odpovedali laxne A ty si myslíš že nastolením svetovej diktatúry už nie je treba agentov? Kto by zorganizoval tie farebné revolúcie? A Orbán má asi informácie kvôli ktorým sa rozhodol že CEU robí viac zla ako dobra
ja som teda obrazok neanalyzoval, takze neviem povedat, ci tam niekto nieco pil, ci nepil.
K tomu ostatnemu.
Rozmyslam ako, cim a naco by sa tato konkretna masa mala dat zaktivizovat. Ja to vnimam ako protest proti tomu, ze niekto ide zavriet jednu z najlepsich univerzit v regione. Ci myslis, ze oni tam protestuju za, ci proti niecomu inemu ? Tam sa predsa nenasiel mrtvy student niekde v ulicke.
Ja nevravim, ze nie je treba agentov. Sam poznam jedneho a veru ako pises, povedal by si o nom ze je to predavac parkovneho
Svetova diktatura, hmmmmm. Neviem, co k tomu povedat.
Co som sa vlastne snazil naznacit, ostatne ako vzdy, ze ostrazitost stracat netreba, ale miesto hladania vonkajsich a bojovania s vonkajsimi nepriatelmi, by mal kazdy najprv najst a porazit tych svojich vlastnych vnutornych, co mu sedia medzi usami.
aký mŕtvy študent?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
taiko
korela
taiko
korela
Niekto si tu robí vtípky, alebo skutočne nevie, na ktorých školách sa robí výber agentov?
aha demonstrujuci agenti
https://svet.sme.sk/c/20504709/budap...e.html?ref=trz
Inac som sa aj docital, za na tej CEU aj buducich neomarxistickych leadrov vychovavaju.
Dala som ti prvú mínusku, pretože sa na príspevku bavíš neoprávnene. Stačí zájsť do lepšieho kníhkupectva do oddelenia histórie. Ja som mala na mysli niečo úplne iné, ale na naše riadky to nepatrí.
Po druhé, keby vyšlo do ulíc 400 tis. protestujúcich, vrátane starcov a detí, bolo by to už úplne jasné.
Ci sa bavim opravnene, alebo neopravnene je vecou pohladu, korela. Zase som sa od Teba nic nedozvedel, iba odkazy, a dohady . Ale minusku Ti nedam.
Nehovorím že každý absolvent a sympatizant musí byť typický uhladený typ ale uznaj že niektorí demonštrujúci vyzerajú ako keby práve odskočili od popíjania bóru alebo šóru. No ale vyškolení agenti dokážu zaktivizovať masu na demonštráciu a táto často ani nevie na čo tam je ale v žiadnom prípade v momente demonštrácie sa nesmie dozvedieť že bola účelove zmanipulovaná. A takýchto agentov si školila aj CEU pre sociálne technológie. To mi nikto nevyvráti Keď sme končili školu tak piati najlepší dostali pozvánku na neurčené výberové konanie jeden z nich sa mi potom pri pive priznal "Pri predstavovaní komisii ma hneď vykázali so slovami Vy ste výrazná postava Vás nemôžeme pre naše plánované zaradenie potrebovať" Ostatní držali huby a odpovedali laxne A ty si myslíš že nastolením svetovej diktatúry už nie je treba agentov? Kto by zorganizoval tie farebné revolúcie? A Orbán má asi informácie kvôli ktorým sa rozhodol že CEU robí viac zla ako dobra
ja som teda obrazok neanalyzoval, takze neviem povedat, ci tam niekto nieco pil, ci nepil.
K tomu ostatnemu.
Rozmyslam ako, cim a naco by sa tato konkretna masa mala dat zaktivizovat. Ja to vnimam ako protest proti tomu, ze niekto ide zavriet jednu z najlepsich univerzit v regione. Ci myslis, ze oni tam protestuju za, ci proti niecomu inemu ? Tam sa predsa nenasiel mrtvy student niekde v ulicke.
Ja nevravim, ze nie je treba agentov. Sam poznam jedneho a veru ako pises, povedal by si o nom ze je to predavac parkovneho
Svetova diktatura, hmmmmm. Neviem, co k tomu povedat.
Co som sa vlastne snazil naznacit, ostatne ako vzdy, ze ostrazitost stracat netreba, ale miesto hladania vonkajsich a bojovania s vonkajsimi nepriatelmi, by mal kazdy najprv najst a porazit tych svojich vlastnych vnutornych, co mu sedia medzi usami.
aký mŕtvy študent?
no predsa ten, ktory spustil neznu v 89-tom
https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Šm%C3%ADd
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Ing. Ľubomír Janoška
Dosť často sa pýtam, ako by to vyzeralo, keby programátori hier robili toľko chýb ako programátori profesionálnych ekonomických systémov. Možno takto?
http://bonusweb.idnes.cz/mlb-the-sho...bw-novinky_anb
Programy hier sú matematické programy ktoré používajú ako vstupné údaje presne dané matematické hodnoty(1.0) naformované do určitých vzorcov. Ekonomické systémy používajú na vstupoch nepresné údaje, neustálené vlastnosti a premenné vstupy, ktorých hodnota sa nedá vždy presne matematicky namodelovať
Ekonomické riadiace systémy sa hlavne neprojektujú s ohľadom na parametre kvality - modularita, odolnosť voči chybám, dátová kompatibilita, schopnosť súčasnej prevádzky, analyzovateľnosť, otvorenosť, prispôsobivosť, vymeniteľnosť. A nedokončené sa na drzovku púšťajú von.
2 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

pavol54
jar88
taiko
lujza.j
taiko
potesilo, super bomba spica
https://spectator.sme.sk/c/20502329/...ratislava.html
len dufam, ze pozemok neziskaju " nasi ludia ", kedze Kalinak za jedine kriterium povazuje cenu.
Bojim sa,ze tieto fajnove pozemky su uz "pridelene"....
ved to
A čo sa vám na tom nepáči? Veď je to lepšie, ako to terajšie zborenisko a naviac, asi to štát nebude Esetu dotovať.
Teda ak pominieme odpisy majetku a vratky na DPH.
Určite to budú štáty dotovať cez pridanú hodnotu produktov firmy.
škoda, že tu nie je nejaký prekladateľ
1 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

pavol54
taiko
korela
Niekto si tu robí vtípky, alebo skutočne nevie, na ktorých školách sa robí výber agentov?
Po druhé, keby vyšlo do ulíc 400 tis. protestujúcich, vrátane starcov a detí, bolo by to už úplne jasné.
Ci sa bavim opravnene, alebo neopravnene je vecou pohladu, korela. Zase som sa od Teba nic nedozvedel, iba odkazy, a dohady . Ale minusku Ti nedam.
A takýchto agentov si školila aj CEU pre sociálne technológie. To mi nikto nevyvráti

A ty si myslíš že nastolením svetovej diktatúry už nie je treba agentov? Kto by zorganizoval tie farebné revolúcie? A Orbán má asi informácie kvôli ktorým sa rozhodol že CEU robí viac zla ako dobra
Ten Pavol musí mať silný žalúdok = nevyvráti

Orbán to robí viac menej z podobných dôvodov ako Slota = das ist ganz Problem
Naposledy upravil taiko : 10.04.17 at 10:41 Dôvod: oprava citovania.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak hlavne další majdan treba v Madarsku,pretože to sa najviac prieči súčasným plánom mocipánov.A Sorošova VS je dobrá zámienka na cirkus uprostred Budapešti.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Tak hlavne další majdan treba v Madarsku,pretože to sa najviac prieči súčasným plánom mocipánov.A Sorošova VS je dobrá zámienka na cirkus uprostred Budapešti.
polovička tých štrajkujúcich (a to som prehnal) nemá páru o nejakej CEU a u nás 18.4., zámienka sa vždy nájde
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

romana147
pavol54
taiko
korela
Niekto si tu robí vtípky, alebo skutočne nevie, na ktorých školách sa robí výber agentov?
Po druhé, keby vyšlo do ulíc 400 tis. protestujúcich, vrátane starcov a detí, bolo by to už úplne jasné.
Ci sa bavim opravnene, alebo neopravnene je vecou pohladu, korela. Zase som sa od Teba nic nedozvedel, iba odkazy, a dohady . Ale minusku Ti nedam.
A takýchto agentov si školila aj CEU pre sociálne technológie. To mi nikto nevyvráti

A ty si myslíš že nastolením svetovej diktatúry už nie je treba agentov? Kto by zorganizoval tie farebné revolúcie? A Orbán má asi informácie kvôli ktorým sa rozhodol že CEU robí viac zla ako dobra
Ten Pavol musí mať silný žalúdok = nevyvráti

Orbán to robí viac menej z podobných dôvodov ako Slota = das ist ganz Problem
Slota zatváral školy?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nepotešilo,ale riadne nas.........................
Vraj zafarbite si vajíčka prírodným spôsobom....na zeleno žihľavou,na fialovo repou.......
trt makový! jediné,čo sa zafarbilo na fialovo,bola drevená doska,na ktorej som krájala repu.tú žihľavu už ani nejdem skúšať.A to som schválne bola v Lidli na biele vajcia,lebo všade sú iba žlté
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

a ešte ma štve aj to,že každý príspevok sa mi sem napíše 100x
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
nepotešilo,ale riadne nas.........................
Vraj zafarbite si vajíčka prírodným spôsobom....na zeleno žihľavou,na fialovo repou.......
trt makový! jediné,čo sa zafarbilo na fialovo,bola drevená doska,na ktorej som krájala repu.tú žihľavu už ani nejdem skúšať.A to som schválne bola v Lidli na biele vajcia,lebo všade sú iba žlté
kopretinka
a ešte ma štve aj to,že každý príspevok sa mi sem napíše 100x
a si nas...ta na repu, ci na vajcia, ci na seba ?
jeeezus marja, daj pozor aby Ta neslaktrafilo. Tolko zlosti, pre nic .
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

U nas sa vajca....cibulovymi supami...zlte,cervene...mama ich este namastila olejom krasne....a potom tata zelene... nasklbal vonku travu nasekal na mensie vajka zaviazal do handriciek aj s travou a tak sa varili...boli pekne zelene ciarkovane "travickove"
Tak by som aj zihlavove a cvikelove robila....
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

My sme nerobili s trávou, ale do handričky sme ich uviazali s rôznymi lístočkami, tak sme mali lístočkové.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
U nas sa vajca....cibulovymi supami...zlte,cervene...mama ich este namastila olejom krasne....a potom tata zelene... nasklbal vonku travu nasekal na mensie vajka zaviazal do handriciek aj s travou a tak sa varili...boli pekne zelene ciarkovane "travickove"
Tak by som aj zihlavove a cvikelove robila....
U nás sa zafarbené pretreli kúskom kože z uvarenej domácej šunky... aby sa pekne prírodne leskli... a potom servítkou do sucha, aby neboli mastné... šunka už kúpená...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Neteší, neteší.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pozor na osýpky..
http://www.topky.sk/cl/10/1621977/Ce...cami-Slovenska
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

http://imgx.topky.sk/video/17185.mp4
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať