Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm..... a čo na to konšpirátori proti očkovaniu? Zase budú tvrdiť, že to preto, lebo sa očkovalo?
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Hmmmm..... a čo na to konšpirátori proti očkovaniu? Zase budú tvrdiť, že to preto, lebo sa očkovalo?
aj jaj jaaaaaj, kde, kedy, niekto nieco take tvrdil ? A co vlastne tvrdil ? Lebo preto co ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

tai.... akosi zaostávaš.... a čo tie kampane proti očkovaniu, lebo z očkovania vzniká autizmus? A mnoho ľudí sa toho chytilo.... a výsledok sa začína prejavovať.....
Konšpirátori totiž na svoju "obhajobu" aj toto použijú, že istotne z toho sú osýpky, lebo dali deti očkovať a iné nezmysly budú servírovať....
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Možno by bolo vhodné sa zamyslieť, prečo sa vyskytli práve najprv tam. A taktiež lokality vzniku v Rumunsku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
misoft
Hmmmm..... a čo na to konšpirátori proti očkovaniu? Zase budú tvrdiť, že to preto, lebo sa očkovalo?
aj jaj jaaaaaj, kde, kedy, niekto nieco take tvrdil ? A co vlastne tvrdil ? Lebo preto co ?
Ja si myslím, čo sa týka očkovania, že v tom majú jasno asi všetky strany. Až na to, že jednej strane ide o pravdu, druhá má iné záujmy.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
taiko
misoft
Hmmmm..... a čo na to konšpirátori proti očkovaniu? Zase budú tvrdiť, že to preto, lebo sa očkovalo?
aj jaj jaaaaaj, kde, kedy, niekto nieco take tvrdil ? A co vlastne tvrdil ? Lebo preto co ?
Ja si myslím, čo sa týka očkovania, že v tom majú jasno asi všetky strany. Až na to, že jednej strane ide o pravdu, druhá má iné záujmy.
To nemyslis vazne. Snad kazda strana na pravdu - tu svoju.

Avsak za mna, potesilo, ze ja sa vcelku obavat nemusim, svoju rodinu som ochranila, ako kazdy racionalne uvazujuci clovek - ockovanim.

Nechcela by som byt v kozi rodica, ktory pre urcite " nepodlozene zabrany" teraz trpne, ci jeho dieta sa nakazi, ci nie.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa držím môjho osvedčeného, že za každou pravdou je iná pravda.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Ja sa držím môjho osvedčeného, že za každou pravdou je iná pravda.

tak to ti nezavidim, s tymto zit.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nemáš čo, lebo si na to ešte neprišla.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mal by predsa len lietať, :-), http://www.topky.sk/cl/100535/162215...ko-v-54-rokoch
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo.....je sa na co tesit

http://pis.sk/clanok/16429/presov_sa...slovenska.html
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
U nas sa vajca....cibulovymi supami...zlte,cervene...mama ich este namastila olejom krasne....a potom tata zelene... nasklbal vonku travu nasekal na mensie vajka zaviazal do handriciek aj s travou a tak sa varili...boli pekne zelene ciarkovane "travickove"
Tak by som aj zihlavove a cvikelove robila....
hnedé-cibuľové...to som nemusela ani zháňať biele vajcia na farbenie,na hnedo sú od slépky
asi si poukladám do misky biele a hnedé a bude
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
a si nas...ta na repu, ci na vajcia, ci na seba ?
jeeezus marja, daj pozor aby Ta neslaktrafilo. Tolko zlosti, pre nic .
ja som na tom dobre,pokiaľ ma zlostia iba vajcia,či?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som v nemenovanom hypermarkete našiel na zemi desaťeurovku. Ľudí ako na púti.... pozeral som, či niekto niečo nehľadá po vreckách. Ale každý mal svoje "starosti" (nákupy)... tak som musel prepochodovať cez celý hypermarket k informáciám a tam som ju radšej odovzdal. Ovšem - musel som presne popísať miesto, kde som ju našiel. Bankovka bola poskladaná klasicky, ako to vedia niektoré ženy - na polovicu a ešte raz na polovicu.
Teraz sa možno niekto ozve, že som asi "toto", že mal som si ju nechať. Tůdle!
A) bolo by to protiprávne;
B) možno to niekomu vypadlo z vrecka a nemusel byť to nejaký boháč....;
C) všetko je sledované kamerami;
D) nie som odkázaný na cudzie peniaze.
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Dnes som v nemenovanom hypermarkete našiel na zemi desaťeurovku. Ľudí ako na púti.... pozeral som, či niekto niečo nehľadá po vreckách. Ale každý mal svoje "starosti" (nákupy)... tak som musel prepochodovať cez celý hypermarket k informáciám a tam som ju radšej odovzdal. Ovšem - musel som presne popísať miesto, kde som ju našiel. Bankovka bola poskladaná klasicky, ako to vedia niektoré ženy - na polovicu a ešte raz na polovicu.
Teraz sa možno niekto ozve, že som asi "toto", že mal som si ju nechať. Tůdle!
A) bolo by to protiprávne;
B) možno to niekomu vypadlo z vrecka a nemusel byť to nejaký boháč....;
C) všetko je sledované kamerami;
D) nie som odkázaný na cudzie peniaze.
vážne si myslíš,že sa tie peniaze vrátia majiteľovi?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
"Ďakujem vám občania" tých tristo letov čo ste mi zaplatili stálo za to
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prosím ťa,lieta Kiska,alebo sa hrajú na pilotov aby mali nalietané hodiny-nie je to jedno?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som to napísala z recesie, nesledujem to, nevidím do toho. :-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Prosím ťa,lieta Kiska,alebo sa hrajú na pilotov aby mali nalietané hodiny-nie je to jedno?
Keby sa niečo stalo tak by to prestalo byť jedno Ak si si všimla vodiči dopravných podnikov jazdiacich v prostriedkoch označených ako "cvičná jazda" nemajú žiadnych pasažierov. To isté je aj s pilotmi, ak majú lietať nejaké letové hodiny ako zdokonaľovacie, či podobné tak, nesmú voziť pasažierov nieto ešte prezidenta. Napr Poľsko let do Katyne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
taiko
misoft
Hmmmm..... a čo na to konšpirátori proti očkovaniu? Zase budú tvrdiť, že to preto, lebo sa očkovalo?
aj jaj jaaaaaj, kde, kedy, niekto nieco take tvrdil ? A co vlastne tvrdil ? Lebo preto co ?
Ja si myslím, čo sa týka očkovania, že v tom majú jasno asi všetky strany. Až na to, že jednej strane ide o pravdu, druhá má iné záujmy.
Ak do mňa médiá hustia fake informácie(z politiky, potravín, atď) a ja si mám vybrať či im mám veriť alebo nie, potom pri pretlaku takýchto informácií sa vážne zamyslím či informácie zo zdravotníctva o účinkoch očkovania a tzv následkoch sú pravdivé a nezakrývajú niečo. Na škole asi v 76 nás prišiel navštíviť personál z jednej vojenskej nemocnice že všetci (novinka) povinné očkovanie proti chrípke jeden spolužiak "On na sebe nenechá nič skúšať že ktovie čo je to za pokus". Skoro sa mu podarilo zvyklať ďalších. To sa bál o seba, o čo väčší strach majú rodičia o svojich potomkov
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať