Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
tak, medvedica Ingrid to už má za sebou..
http://www.topky.sk/cl/10/1633437/Ne...eraz-ju-zabili
....a niekto si zase zapíše medveďa ako trofej.... Trochu nelogické z hľadiska tohto zvera... pud je pud.... a strach z ľudí je takto potlačený....
Mláďa medveďa je pri matke 2-3 roky! Takže opäť niekto "múdry" sa rozhodol, že to bude inak.... tie medvieďatá, pokiaľ budú vo voľnej prírode - nemajú šancu prežiť. Matka ich totiž veľa "nenaučila"......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
jar88
pavol54
vicktor
pavol54
Ak USA neschváli klimatickú dohodu, prestanem kupovať americké výrobky Ale ako sa potom dostanem do banky ak sa vzdám internetu?
Peso osobne.
V USA internet iba vynasli, ja mam uz nas slovensky, tak IB budem pouzivat, ale GMO odmietam.
Však aj úvery ak si berie niekto (štát, podnikateľ, a p. ) ak sú v dolároch, tak sa nejaké platia komu? no FED -u. Takže aj internet, windovs, či Mac Donald fungujú takto.
Nie náhodou investičným bankám?
Ktorý že štát dostal úver z FED - u? Myslím, že žiadny.
Pali, najskôr si to premysli a až potom píš.
Písal som že si štát berie úver z FED-u?
Písal som niekde o energetike v súvislosti s klimatickou zmluvou?
Na slnku praží, choď do chládku, prestaneš mať vidiny!
Veď si sám odporuješ...... A nevieš, ako si štát berie úvery - môže v €, ale i v US$.....



To skôr ty sa stiahni do chládku, tvoja mozgovňa dosiahla kritickú teplotu.....

Dostávaš sa na úroveň nášho dvorného poraďáckeho šaša (počasie z 88-ho ), ktorý tiež píše nezmysly, ktoré o chvíľu poprie....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
misoft
vicktor
Nasrdilo: oznam v IB...
...aby sa aj pri zadávaní názvov, doménových pomenovania mohla používať diakritika...
Diakritika moze byt velmi rozdielna - poliaci, rumuni, portugalci maju kadejake doplnkove znaky, to by som ani nepozadoval, ale pomlcka???

Bankujem aj s inymi bankami, tak mi vrta v hlave preco to ziadna ina neoznamila???
A z vas tiez nikto nepridal vlastnu skusenost...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
jar88
pavol54
vicktor
pavol54
Ak USA neschváli klimatickú dohodu, prestanem kupovať americké výrobky Ale ako sa potom dostanem do banky ak sa vzdám internetu?
Peso osobne.
V USA internet iba vynasli, ja mam uz nas slovensky, tak IB budem pouzivat, ale GMO odmietam.
Však aj úvery ak si berie niekto (štát, podnikateľ, a p. ) ak sú v dolároch, tak sa nejaké platia komu? no FED -u. Takže aj internet, windovs, či Mac Donald fungujú takto.
Nie náhodou investičným bankám?
Ktorý že štát dostal úver z FED - u? Myslím, že žiadny.
Pali, najskôr si to premysli a až potom píš.
Písal som že si štát berie úver z FED-u?
Písal som niekde o energetike v súvislosti s klimatickou zmluvou?
Na slnku praží, choď do chládku, prestaneš mať vidiny!
Veď si sám odporuješ...... A nevieš, ako si štát berie úvery - môže v €, ale i v US$.....



To skôr ty sa stiahni do chládku, tvoja mozgovňa dosiahla kritickú teplotu.....

Dostávaš sa na úroveň nášho dvorného poraďáckeho šaša (počasie z 88-ho ), ktorý tiež píše nezmysly, ktoré o chvíľu poprie....
Ty máš tiež potrebu sa podiskutovať?
Napísal som "ak si štát berie úver v dolároch ( PRE TEBA od nejakej inštitúcie, nepátram či je to investičná alebo iná komerčná banka hoci aj japonská banka, tak táto si ich požičiava za úroky od FED-u, teda za každý nákup dlhopisu či získanie úveru v DOLÁROCH, pretože dolár je svetovo obchodovaná mena, ak chceš manipulovať s dolármi tak ich musíš mať v igelitke ich nenájdeš) sa platí úrok komu no hádaj? No predsa FED-u
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Štát si NIKDY neberie úvery od "nejakej" inštitúcie! Berie úvery len tam, kde to má povolené - CEB.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Štát si NIKDY neberie úvery od "nejakej" inštitúcie! Berie úvery len tam, kde to má povolené - CEB.
volako sa rozbiehaš )
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...risla-o-zivot/

hovädá.......
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

keby do tej školy chodilo tvoje dieťa čoby si hovorila? Ťažko hodnotiť, bolo viac pokusov ako ju eleminovať aj s malými, vždy to skončilo neúspešne, vrátili sa . Inak máš pravdu, hovädá sú ale tí čo nerobili nič preto aby sa medvedica necivilizovala, odpady z kuchyne - jedni vyhadzovali druhí za porušenie nesankcionovali.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Štát si NIKDY neberie úvery od "nejakej" inštitúcie! Berie úvery len tam, kde to má povolené - CEB.
poštuduj dlhovú službu štátu dobre?
niečo o úveroch
emisiách dlhopisov
emisiách štátnych pokladničných poukážok
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Úplne inak však situáciu vidí Juraj Lukáč z Lesoochranárskeho združenia VLK. Ten potvrdil, že ponúkol svoju pomoc s tým, že medvedicu vedia previezť aj umiestniť do lesa, aby bola v bezpečí ona aj ľudia. Kým on podľa vlastných slov zabezpečoval prevoz, medvedicu v tom istom čase odstrelili."


Máš pravdu, sú to hovadá...pre upresnenie upresňujem, že myslím na tých "vĺčkov"..
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



I tu se pase ...
Naposledy upravil sito : 07.06.17 at 19:36
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
keby do tej školy chodilo tvoje dieťa čoby si hovorila? Ťažko hodnotiť, bolo viac pokusov ako ju eleminovať aj s malými, vždy to skončilo neúspešne, vrátili sa . Inak máš pravdu, hovädá sú ale tí čo nerobili nič preto aby sa medvedica necivilizovala, odpady z kuchyne - jedni vyhadzovali druhí za porušenie nesankcionovali.
Podľa všetkého by spolu asi desiatovali. O pol štvrtej som s ňou priložila video, neviem, či si ho niekto pozrel, pekne spracované, medvedica si našla zelenú potravu hneď pri ceste, okoloidúci ľudia je nenechali na pokoji, ani keď kojila 5 m od nich! Naivita alebo nedostatok pudu sebazáchovy, resp. blbosti? Žiadny rešpekt pred prírodou. Naskytlo sa teátro ako na safari, tak využili. Mali viac šťastia ako rozumu.
Nie zvieratá, ale ľudia strácajú súdnosť, všetci potrebujeme svoju súkromnú bublinu. V každom prípade doplatila na ľudí.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Šelma ako šelma. Ak si dobre spomínam, išlo o manželskú hádku. YT
Tiger attacks a woman in Safari Park and takes her away in china
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Štát si NIKDY neberie úvery od "nejakej" inštitúcie! Berie úvery len tam, kde to má povolené - CEB.
poštuduj dlhovú službu štátu dobre?
niečo o úveroch
emisiách dlhopisov
emisiách štátnych pokladničných poukážok
http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...tatne-dlhopisy
https://sk.wikipedia.org/wiki/%C5%A0...%C3%A1%C5%BEka
https://sk.wikipedia.org/wiki/Dlhopi...%C3%BD_papier)
Štát neberie úvery od nejakej inštitúcie (ergo nebankovky).... požičiava si od renomovaných bankových spoločností - tie sú kontrolované štátom/štátmi....a keď sú úroky - tak sa platia tomu, kto požičal, ale nie FEDu - to si napísal TY - a to zvýrazním:
pavol54
Však aj úvery ak si berie niekto (štát, podnikateľ, a p. ) ak sú v dolároch, tak sa nejaké platia komu? no FED -u. Takže aj internet, windovs, či Mac Donald fungujú takto.
To je tvoj príspevok - ty si to napísal, takže - kto trepe? Platí snáď SR za požičané FEDu?

Skôr ty sa pouč, od koho si štát požičiava, komu dlhopisy, ŠPP vydáva.... a netrep sprostosti.... lebo si už presne ako jar88.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Žabinka
tak, medvedica Ingrid to už má za sebou..
http://www.topky.sk/cl/10/1633437/Ne...eraz-ju-zabili
....a niekto si zase zapíše medveďa ako trofej.... Trochu nelogické z hľadiska tohto zvera... pud je pud.... a strach z ľudí je takto potlačený....
Mláďa medveďa je pri matke 2-3 roky! Takže opäť niekto "múdry" sa rozhodol, že to bude inak.... tie medvieďatá, pokiaľ budú vo voľnej prírode - nemajú šancu prežiť. Matka ich totiž veľa "nenaučila"......
Odznelo v slovenskom rozhlase: Na SK sa nenašla ZOO, kde by ich prichýlili ako rodinku. A maďarská ZOO mala záujem len o mláďatá, ktoré tam poputujú. Príčinu treba hľadať v ľuďoch i hoteloch - v tých, ktorí vyhadzujú jedlo do nezabezpečených kontajnerov a v tých, ktorí nie sú schopní zabezpečiť kontajnery, odolné voči macom. Mama medvedica zvolila len ľahšiu formu obživy... stála ju život.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žiaľ a smola - pre chlpatú matku..... Ale zaznela poznámka - kožušina bude niekoho trofej..... a mal som pravdu.....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
misoft
Žabinka
tak, medvedica Ingrid to už má za sebou..
http://www.topky.sk/cl/10/1633437/Ne...eraz-ju-zabili
....a niekto si zase zapíše medveďa ako trofej.... Trochu nelogické z hľadiska tohto zvera... pud je pud.... a strach z ľudí je takto potlačený....
Mláďa medveďa je pri matke 2-3 roky! Takže opäť niekto "múdry" sa rozhodol, že to bude inak.... tie medvieďatá, pokiaľ budú vo voľnej prírode - nemajú šancu prežiť. Matka ich totiž veľa "nenaučila"......
Odznelo v slovenskom rozhlase: Na SK sa nenašla ZOO, kde by ich prichýlili ako rodinku. A maďarská ZOO mala záujem len o mláďatá, ktoré tam poputujú. Príčinu treba hľadať v ľuďoch i hoteloch - v tých, ktorí vyhadzujú jedlo do nezabezpečených kontajnerov a v tých, ktorí nie sú schopní zabezpečiť kontajnery, odolné voči macom. Mama medvedica zvolila len ľahšiu formu obživy... stála ju život.
Mama medvedica v prvom rade hľadala ochranu pred medveďmi, ktorí sa chceli páriť.
Preto ju oddelili od mladých, aby sa odstavila od mlieka a prišla čím skôr do ruje.
Ten zvyšok bola zhoda rôznych okolností a aj náhod....a rozhodne nešlo len o hľadanie obživy.
Lesoochranári VLKčovia sa nie raz angažujú tam, kde to nie je absolútne potrebné, prihrievajú si svoju polievočku a zbytočne si nenahovárajme, že občas a pravidelne urobia svojou angažovanosťou viac škody a osohu.
Prirovnal by som ich slniečkárom alebo tým všeliakým organizáciám, ktoré sa venujú trebárs rómskej (čítaj cigánskej) problematike.
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ide len o medializovany pripad, medvedickovia su mile zvieratka a skoncilo to necitlivo.
Kolko jelenov a diviakov a neviem coho za rok odstrelia a nikoho to netrapi.
Medvede su premnozene, treba ich zredukovat. Napad na rychlejsie mnozenie "aby prisla cim skor do ruje" je uplna hovadina.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
1. Ide len o medializovany pripad, medvedickovia su mile zvieratka a skoncilo to necitlivo.
2. Kolko jelenov a diviakov a neviem coho za rok odstrelia a nikoho to netrapi.
3.Medvede su premnozene, treba ich zredukovat.
4. Napad na rychlejsie mnozenie "aby prisla cim skor do ruje" je uplna hovadina.
1. Média idú za senzáciou.
Najnaj medzi tými drbnutými sú Nový Čas, Tupky a Tv GRC.
Medveď je milé zvieratko len do tej doby,ak je vzdialený pekných pár metrov, prípadne je medzi osobou a medveďom nejaký kus solídneho železa.
Medvedíčok je ako malé dieťa...do určitého veku je milé a potom sa stáva nevystatým.
Citlivo-necitlivo...medvedíčkovia skončia v ZOO.

2. Nemiešaj jablká s hruškami.
Tej vysokej a čiernej zveriny je toľko, že keby sa kontingent naplnil, aj tak to nestačí.
Mimochodom....kontingent odstrelenej zveriny sa každý rok proste nesplní. Čiže dochádza k pravidelnému zvyšovaniu stavov danej zvery.

3. Povedz Lukášovi, ten Ťa dá dole natotata...

4. Daj protiargument hovadiny, inak tvrdíš hovadinu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať