Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
V sobotu bol u nas jarmok ... lepsie povedane jarmocicok.
Ale ja som nesiel kupovat kosiky, varesky, vysivky, ... Mal som jasny ciel.
WP_20170527_13_50_59_Pro.jpg  
6 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

vicktor
V sobotu bol u nas jarmok ... lepsie povedane jarmocicok.
Ale ja som nesiel kupovat kosiky, varesky, vysivky, ... Mal som jasny ciel.
Obedové menu?
PS: Načože by Ti bola vareška či výšivka...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
vicktor
V sobotu bol u nas jarmok ... lepsie povedane jarmocicok.
Ale ja som nesiel kupovat kosiky, varesky, vysivky, ... Mal som jasny ciel.
Obedové menu?
Načože by Ti bola vareška či výšivka...
"Vývarovňa u Mekáča"...
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ziaden Mekac, ale ciganska (romska) pecienka - masko bolo vyborne (ziadna pomleta neochutena zmeska), ale kedysi sa podavalo v "bosniaku". Ten bol lepsi nez tato zemla, ale tato zemla bola 100x lepsia nez Mekacovska vata ... jedol som len raz a stacilo na vecne casy a nikdy viac.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kto si spomenie na rok 1968? A v pekárňach boli hitom Dubčekove rožky....
https://krupova.blog.sme.sk/c/243413...bolo-1969.html
To bola fajnota.....
https://aktualne.atlas.sk/tajny-odka...ko/spolocnost/
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tento text som odkopírovala od kamarátky poraďáčky EMILY04, stalo sa to jej dcére... Dajte to vedieť aj ďalej, nech deti na to nedoplatia.....

.....Maličké upozornenie pre všetkých. Keďže moja dcéra sa konečne po týždni v piatok vracala z Talianska zastihlo ich toto. Už cestovali domov a prvá zástavka na Slovensku po prekročení maďarských hraníc bola na parkovisku, aby si študenti odbehli na WC, lebo cesta domov ešte ďaleká. Nikto ani nemohol tušiť čo sa stane. Už nastupovali do autobusu a jeden chalan potreboval na WC tak zašiel bokom od autobusu. Prišli k nemu dvaja chlapi, ktorí tam odstavili auto a či sa nechce odviezť domov do BJ, lebo tam idú, (videli značku autobusu) chlapec , že nie, tak sa otočil že ide do autobusu. Vtom ho strhli zo zadu a chytili, a ťahali do auta. nejako sa mu podarilo vytrhnúť sa a utekal do autobusu. V šoku to oznámil učiteľkám ale kým to vysvetlil dotyční stihli utiecť. Hneď volali učiteľky políciu a kým tá prišla už boli "únoscovia" ďaleko. No šok nastal až potom. Keď im policajti povedali, že vedia o takejto organizovanej skupine, ktorá hneď tu za hranicami takto kradne ľudí,alebo sa pokúša o únosy. Len je veľmi ťažko ich chytiť. Takže upozornenie pre všetkých , ak môžete zastavte radšej vždy na mieste kde je viac ľudí, radšej na miestach kde je napr. benzinka ako parkoviská . Dúfam, že sa podarí týchto ľudí chytiť, no vidím na dcére, že toto bol riadny šok pre všetkých z ich výletu, že už aj u nás sa také niečo deje.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pripadá mi to ako klasický hoax, ktoré sa na FB šíria raketovou rýchlosťou...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Nandrolon
Pripadá mi to ako klasický hoax, ktoré sa na FB šíria raketovou rýchlosťou...
Nandy nie je to hoax, preto som napísala aj poraďáčku nick....starí poraďáci Emily z Bardejova poznajú....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

terezamaria
Nandrolon
Pripadá mi to ako klasický hoax, ktoré sa na FB šíria raketovou rýchlosťou...
Nandy nie je to hoax, preto som napísala aj poraďáčku nick....starí poraďáci Emily z Bardejova poznajú....
ale protest proti korupcii mal určite výbornú ochranu včetne utajených v civile,
0 3
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
terezamaria
Nandrolon
Pripadá mi to ako klasický hoax, ktoré sa na FB šíria raketovou rýchlosťou...
Nandy nie je to hoax, preto som napísala aj poraďáčku nick....starí poraďáci Emily z Bardejova poznajú....
ale protest proti korupcii mal určite výbornú ochranu včetne utajených v civile,
A ako to spolu súvisí?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
pavol54
terezamaria
Nandrolon
Pripadá mi to ako klasický hoax, ktoré sa na FB šíria raketovou rýchlosťou...
Nandy nie je to hoax, preto som napísala aj poraďáčku nick....starí poraďáci Emily z Bardejova poznajú....
ale protest proti korupcii mal určite výbornú ochranu včetne utajených v civile,
A ako to spolu súvisí?
Tak, že súčasne nemôžu byť na dvoch miestach
1 1
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tweety
A ako to spolu súvisí?
Majka jednoducho riešia len to čo sa im chce a čo im povolia. Na skutočne závažné činy serú, pokiaľ sa niečo nestane decku nejakého papaláša.
Naposledy upravil taiko : 06.06.17 at 10:29 Dôvod: oprava citovania
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
Tweety
pavol54
terezamaria
Nandrolon
Pripadá mi to ako klasický hoax, ktoré sa na FB šíria raketovou rýchlosťou...
Nandy nie je to hoax, preto som napísala aj poraďáčku nick....starí poraďáci Emily z Bardejova poznajú....
ale protest proti korupcii mal určite výbornú ochranu včetne utajených v civile,
A ako to spolu súvisí?
Tak, že súčasne nemôžu byť na dvoch miestach
Snáď ich nemáme len toľko, koľko je na takom proteste, či?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na proteste sú ľudia dobrovoľne, vedia, do čoho idú.
Zaujímavé je, o jednom únose sa nakrúti film, na druhé únosy niet ľudí. Ak sú informácie od Emily skutočné, tak ďakujem pekne.
Emily si tiež pamätám.
.
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

korela
Na proteste sú ľudia dobrovoľne, vedia, do čoho idú.
Zaujímavé je, o jednom únose sa nakrúti film, na druhé únosy niet ľudí. Ak sú informácie od Emily skutočné, tak ďakujem pekne.
Emily si tiež pamätám.
.
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
tak, tak, keby tam boli neustále na pochodzke, isto by sa im tam menej páčilo. Myslím tomu gangu. po pravde, mne by bolo srdečne jedno, či sa tam špacírujú mestskí alebo štátni....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čo pod vianočný stromec...zatvorene
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Na proteste sú ľudia dobrovoľne, vedia, do čoho idú.
Zaujímavé je, o jednom únose sa nakrúti film, na druhé únosy niet ľudí. Ak sú informácie od Emily skutočné, tak ďakujem pekne.
Emily si tiež pamätám.
.
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Opakujem chlupatí chránia organizované protesty a potom si vyberajú náhradné voľno za službu. Nemôžu predsa chrániť zopár chudákov ktorých si médiá ani nevšimnú aj keby ich na kúsky krájali. Ale incident medzi protestujúcimi to by bolo pre svet "terno".
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Opakujem chlupatí chránia organizované protesty a potom si vyberajú náhradné voľno za službu. Nemôžu predsa chrániť zopár chudákov ktorých si médiá ani nevšimnú aj keby ich na kúsky krájali. Ale incident medzi protestujúcimi to by bolo pre svet "terno".
no ale to si potom to náhradné voľno vyberali dopredu
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

willma
Tweety
A ako to spolu súvisí?
Majka jednoducho riešia len to čo sa im chce a čo im povolia. Na skutočne závažné činy serú, pokiaľ sa niečo nestane decku nejakého papaláša.
ale prosím ťa...snád si mu na to vysvetlenie neskočila....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Videl som už spočiatku tej kauzy.
ALE je potrebné si uvedomiť jedno.
Kde niet obvineného,tak skutok ako keby sa ani nestal. Nejaké videjko z TV Narkózy na tom nič nezmení.
Na inom fóre sa preberajú aj tie podmienky, aké majú poliši.
...a nie, nemyslím teraz na ich finančné ohodnotenie, aj keď (mimochodom) je toto teda fest o trte. To len verejnosť si myslí, že majú bohvieaké vysoké platy.
Tie negatívne podmienky sú v tom, že vrchnosť - velenie nie raz hádže vyšetrovateľom pod nohy polená (niekedy až brvná) pod nohy.

Druhá stránka veci je ale aj to, že príslušníkov na pravých miestach je príliš málo a v kanceláriách ich sedí preplno. Vzdelanie vyšetrovateľov ani radšej nespomínam...ono vyšetrovateľ s VŠ, ktorý ale skončil sociálnu prácu, techniku, bezpečnostný managment, atď nie je žiadna výhra. Viem dokonca o prípade, kde je vyšetrovateľ absolvent veteriny...no amen dolores.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať