Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
bettylou
bettylou
taiko
bettylou
taiko
misoft
Spôsob, ako sa to "kompenzuje".
A ako by sa to malo podla Teba kompenzovat ? V kazdej krajine rovnako ?
Tomu, čo má všeobecne menej, dajú zaplatiť viac a ten, čo má viac, platí menej. Efekt roztvárania nožníc. Rozdiel je prepočítaný až po preplatení poisťovňou. Aby sme sa zase neslovíčkárili o rozdieloch niekde "na pol ceste" od kompletného vyúčtovania
Nerozumiem ako to myslis. V DE nemocnici zaplati kazdy za ukon rovnako. NIkto neda nikomu zaplatit viac.
skús čítať pozornejšie o čom je reč
reč je o rozdieli, keď sa dá človek operovať v cudzine, náš napr. vonku a niekto z vonku u nás na sk. ten istý úkon náš občan v konečnom dôsledku doplatí zo svojho a ten "západniar" dostane k tomu čo zaplatil okrem preplatenia aj doplatené. O tom je reč. A keď už sme pri tom zdravotnom poistnom, tak je mnoho takých, čo v percentuálnom vyčíslení v pomere k zárobku platia to poistné vyššie.
Percentuálne vyčíslení je na dve veci,ked v absolutnych číslach platím všetko ako nemec-čiže vstupy.
pretože určité mzdy ( aj niekde) sú podhodnotené a iné (inde) nadhodnotené, inak by to vychádzalo aj perc. aj tie vstupy
Naposledy upravil bettylou : 03.12.16 at 13:48
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

romantikuš..
DSC_8744.JPG  
DSC_8739.JPG  
DSC_8738.JPG  
DSC_8737.JPG  
DSC_8734.JPG  

DSC_8735.JPG  
DSC_8730.JPG  
DSC_8729.JPG  
DSC_8728.JPG  
1/1
10 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

potešilo video na FB GORALI to neuvidíte nikde inde len v Lendaku
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo toto?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo...včera som si urobila radosť kupila som si cyklo trenažér /opacha velka/....čiže plnohodnotný bike,ale doma v teple a suchu.....nemusím riešiť ....ake vonku počko,že či si móžem ísť zabehať....aj ked vonku to ma inú energiu..
....zase sa stalo to čo som si myslela....že nikdy...si nekúpim domaci bike.....lebo už stacionárny doma bol...ale tento krát som.....že kupim porádny
dnes som fukla prvú hodinku....no paráda.....teším sa ako malé decko
klby možu byť počas zimy v teple...
včera sme ho s deckom zložili....montaž bola možna za 35 korún...sme sa smiali....že to už aký mantak by nevedel toto zmotnúvať
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe ...... cyklotrenažér.....a stacionárny doma má..... ale keď máš miesta, tak prečo nie!?
Moja chočela tiež stacionárny, reku bude trénovať... i trénovala .... teraz na ňom trénuje malý, čierny diablik - na sedačke ako na rozhľadni.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duški stacionar je dávno het...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

duški, tentoraz sa tvoje podpichovanie minulo účinkom, zase tá logika nepustí stacionár bol, teda už nie je no ak môjmu videu, spočítal si kone vo svojom a porovnal?? Ja nie, aj keď je jasné, že v Ždiari je ich podstatne menej. Bola som tam, mám tam všetky korene. Odo mňa kameňom.
PS. dlhšie som ťukala ako lui
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pozerám tú novú reláciu "Na chalupe", na Tv GrC.
Kuwa, čím ďalej, od jednej časti ku ďalšej je mi bľuvno.

Ak by niečo podobné vyrobili bratia česi ?
Som presvedčený, že to by bol fakt iná úroveň...oveľa, oveľa vyššia.
Kuwa, čakal som a čakám, že nejaké nápady a či mudrovanie uvidím...asi zbytočné nádeje mám.
Ale predvádzanie sa všeliakými onačinami ??? No ja toto proste nemusím...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
duški, tentoraz sa tvoje podpichovanie minulo účinkom, zase tá logika nepustí stacionár bol, teda už nie je no ak môjmu videu, spočítal si kone vo svojom a porovnal?? Ja nie, aj keď je jasné, že v Ždiari je ich podstatne menej. Bola som tam, mám tam všetky korene. Odo mňa kameňom.
PS. dlhšie som ťukala ako lui
Ak tam máš korene - tak sú to dobré korene....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Pozerám tú novú reláciu "Na chalupe", na Tv GrC.
Kuwa, čím ďalej, od jednej časti ku ďalšej je mi bľuvno.

Ak by niečo podobné vyrobili bratia česi ?
Som presvedčený, že to by bol fakt iná úroveň...oveľa, oveľa vyššia.
Kuwa, čakal som a čakám, že nejaké nápady a či mudrovanie uvidím...asi zbytočné nádeje mám.
Ale predvádzanie sa všeliakými onačinami ??? No ja toto proste nemusím...
Takže si to pozrel dvakrát - prvýkrát a poslednýkrát
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
duški stacionar je dávno het...
Ako by to L&S v jednej scénke povedali: "Heeeej? Ale to som ja nevedeeeeel....."
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čumím na správy.......
Mochovce, skúška riešenia krízových situácií.....
Zistených 22 nedostatkov a pochybení......
Policajti nemajú zátarasy.
Hasiči nemajú ochranné odevy.
Niektoré zložky, potrebné pri riešení havarijných stavov, nemajú 24 hodinovú pohotovosť.
Samotná elektráreň nemá riešené záložne elektrické zdroje.
Sú odkázaní na pevné linky!

Takže - kde - do zadku - zmizli tie miliardy, keď toto základné potrebné, nefunguje?
A Kali sa uškiera, že je všetko OK.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Čumím na správy.......
Mochovce, skúška riešenia krízových situácií.....
Zistených 22 nedostatkov a pochybení......
Policajti nemajú zátarasy.
Hasiči nemajú ochranné odevy.
Niektoré zložky, potrebné pri riešení havarijných stavov, nemajú 24 hodinovú pohotovosť.
Samotná elektráreň nemá riešené záložne elektrické zdroje.
Sú odkázaní na pevné linky!

Takže - kde - do zadku - zmizli tie miliardy, keď toto základné potrebné, nefunguje?
A Kali sa uškiera, že je všetko OK.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ono ked to dr.ne, tak širokoďaleko bývajúcim ostane len pozerať sa. Také už v živote neuvidia
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
willma
ono ked to dr.ne, tak širokoďaleko bývajúcim ostane len pozerať sa. Také už v živote neuvidia
Otázka :
- čo by ste urobili, ak by ste z diaľky videli atómový hríb ?
Odpoveď :
- vzal by som si prestieradlo, fľašu rumu...a pomalým krokom by som sa pobral na najbližší cintorín.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neviem,čo to je dnes za deň.Najprv ma začal brzdiť Orange,tie ich ťahy aby som kúpila viac dát,15 evri im nestačí za internet,nemajú dosť na ples v Opere,potom prestalo fungovať sluchatko na telefone a terat sa neviem dostať k mailom na yahoo,uý pomaly hodinu sa s tým naťahujem a nič,jednoducho sa rozhodli,že sa k mailu dostanem len ked im dám telefon.Vrrr
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Asi je fakt zvláštny, ja som si dnes pozrela videjko, ako sa zachovať pri dlhodobejšom nedostatku potravín. Odkiaľ získavať vitamíny, a v závere železo a iné rady.
Pár rokov ľutujem, že sme ich nedali na skauting.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma
ono ked to dr.ne, tak širokoďaleko bývajúcim ostane len pozerať sa. Také už v živote neuvidia
Ano....mam to z prvej ruky....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Čumím na správy.......
Mochovce, skúška riešenia krízových situácií.....
Zistených 22 nedostatkov a pochybení......
Policajti nemajú zátarasy.
Hasiči nemajú ochranné odevy.
Niektoré zložky, potrebné pri riešení havarijných stavov, nemajú 24 hodinovú pohotovosť.
Samotná elektráreň nemá riešené záložne elektrické zdroje.
Sú odkázaní na pevné linky!

Takže - kde - do zadku - zmizli tie miliardy, keď toto základné potrebné, nefunguje?
A Kali sa uškiera, že je všetko OK.
Absurdné nad mieru. Ešte by som dodala, že takto by kontrola kedysi nemohla dopadnúť.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať