Zavrieť

Porady

Mumio

Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s užívaním prír.preparátu Mumio?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
janasv Pozri príspevok
GS Geriastim. Znizuje unavu, posiluje vitalitu. Pri vycerpani, unave a poklese telesnej vykonnosti. Presne zlozenie nemam, uz nemam sktaulku a pribalovy letak. Je to nieco ako Geriavit ale lacnejsie a tiez dobre.:p
http://www.magister.sk/-p-752.html?cPath=35_92
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tamara Pozri príspevok
mne raz jedna liečiteľka poradila aby som mumio rozpustila v horskom mede a tak užívala, vraj je to ovela účinnejšie...len si nepamatam pomer, ak budes chciet, pozriem sa doma na to....ja teraz najnovšie idem začať brať gél z aloe vera, prave som si ho dnes bola kúpiť, ak mate niekto skúsenosť, budem rada...
ja poznam aloe vera-gel,uzivala som ho a iste je super.ale je drahy a po jednej flasi ucinky nezbadate.musite to brat dlhodobejsie,aby sa to prejavilo,takze nebudte sklamani ,ak nezbadate ucinky okamzite.
0 0
brunca1 brunca1

brunca1 je offline (nepripojený) brunca1

Ahojte, predám originál Mumio, 56 tabliet za 10 E + poštovné mimo KE.
- kúpené 25.7.2013 , 60 tabliet - 17,82 €. Brala som ho na zlomeninu, kedze ma museli ešte raz operovať, nedobrala som, z 60 tabliet som vybrala 4 a nemohla som ho kombinovať s inými liekmi. Expirácia je 31.12.2017.
Tatiana
brunca1@gmail.com
0903905488 - sms
mumio.jpg  
0 2
techtlemechtle techtlemechtle

techtlemechtle je offline (nepripojený) techtlemechtle

Ja mám skúsenosť s mumiom v mastičke. Jediná vec čo mi pomohla keď som bola pubertálna a mala som vážny problém s akné. Mama si to dávala ako nočný krém a veľmi si to chválila na citlivú pleť a vrásky. Dnes to používam v lete po silnejšom opálení na tvár. Najlepšia vec po prehnanom opálení a ani panthenol sa nechytá. Volá sa to Dr.Dudek Mumio masť, google pomôže pohladať.
0 3

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať