Zavrieť

Porady

Lacné plastové okná - CENA JE PRIORITA č. 1

so životnosťou do 10 rokov. Poznáte nejakú firmu z PL alebo Slovenska ktoré takéto okná dodáva? Potrebujem vymeniť cca 8 okien 1780*880mm cca na nezateplenej budove a hľadám čo najlacnejšie okná. Je to prenajatý priestor ktorý sa do 10 rokov bude búrať, takže nemá zmysel platiť za drahšie. Potrebujem dvojité neotváravé (plné) a dvojité s jedným výklopným.
6 komentárov     zbaliť
buchač Vyberám z Tvojho príspevku

aVennGeer
... tak si skus vygooglit ...

http://www.porada.sk/t255751-ako-si-...ml#post2650903

Takže si nemýľ radu so službami zadarmo.
misoft Hmmm.... lacné plastové okná.... a z Poľska..... a o dva roky bude po nich. Vraví sa nie som taký bohatý, aby som kupoval lacné veci. A v konečnom dôsledku bude musieť kupovať nové "lacné" okná a zistí, že tie drahšie by ho vyšli lacnejšie.....
misoft Ako ktoré, ako ktoré.........aj firmu si treba nájsť, ktorá ťa neogabe....
misoft Nečítaš riadne? Firmu, ktorá ťa neogabe.....
P.S. Ja mám už cca 12 rokov plastové, robila mi to malá firma a dovážali z Nemecka (lebo mi aj lajstra ukázal, odkiaľ boli). A doteraz fungujú, žiadne nedostatky, žiadne rosenie, nebolo potrebné doteraz nastavovať kovania okien - všetko funguje ako nové.... lebo to nie je poľský šmejd.
dmc ....by si sa cudoval kolko vyrobcov okien vozi samotne profily z PL a z nich vyraba okna a predava - made in Slovakia. Aj okna z PL mozu byt dobre. (ja nemam z PL)
lujza.j Pre mna su vsetky okna PL....ak uvidim vyrobnu od prvopociatku-plastove granule-lis a tak dálej...potom to pre mna budu mozno sk okna...len aky povod bude mat tie granule..
.tak ako pise dmc...to je...ano mam PL okna jedny vedome...jedny...vtedy som to neriesila-nevedome...ano je v nich rozdiel....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Alexande je offline (nepripojený) Alexande

    Alexande
    ja by som na cenu moc nepozeral, ak chcete naozaj kvalitné okná. Nárazovo to síce môže byť väčšie investície, ale ono sa vám to za niekoľko rokov vráti. Horšie je si kúpiť lacná okná – a potom platiť za opravy a alebo ešte horšie po niekoľkých rokoch sa zháňať po nových. Firiem je dosť a aj napriek tomu, že si myslím, že som sa výberu našich okien venoval poctivo si nedovolím tvrdiť, že by som si ich prešiel všetky. Rozhodne najviac čo som sa toho dozvedel, bolo na tie veľké firmy z ktorých som sa nakoniec rozhodol pre firmu vekra. Možno by to dopadlo aj na inú firmu, ale oni mi toho ponúkli najviac, okná mám a sú stále super, takže si myslím že som urobil dobre, keď som ponuku prijal...
    bjuty smis Aj si cital zadanie? Ci len tak mudrujes....
    bjuty smis tak ty tu nakoniec robíš reklamu ?

    ´že ťa hanba nefackuje...trubiroh...

    Lacné plastové okná - CENA JE PRIORITA č. 1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.