Zavrieť

Porady

Hľadám odberateľa

Dobrý deň.
Pracujem na živnosť ako konštruktér pre viacero firiem. Mal by som v záujme založiť si firmu na výrobu plechovych dielov a konštrukcií. Už som oslovil aj zahraničné spoločnosti s ponukou. No zatial som dostal negatívne odpovede alebo žiadne. Chápem,ze nemám žiadnu históriu ako firma a dodávatelia su opatrný.preto sa chcem spýtať ci mi neviete poradiť stránku kde sú aktuálne ponuky na spoluprácu v tomto odvetví? Zatiaľ nemám stroje ale dokážem po svojej linke vyrábať a kompletizovať výrobky a keď sa bude dariť tak samozrejme budem rozširovať strojoch park. Stránky typu aaadopyty a pod. sú klamári.
Ďakjem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    Žiadne take stranky neexistuju a ak, tak ako pises, ze su to klamari. Žačať podnikať je v dnešnej dobe fakt ťažké. Osloviť zahraničné firmy samozrejme môžeš, ale neverim, že získaš čo i len 1 zakázku. Najprv začni na SK. Bez strojov, alebo histórie neviem ako ukážeš, resp. dokážeš, že si šikovný a je na Teba spoľahnutie. Určite nikto nechce spolupracovať s niekym, kto nemá nejakú históriu, resp. nikto nikde o nej nepočul a ani nenajde na nete.
    Gabriel 1986 jedine čím sa môžem prezentovať ale to by som asi mal najprv prekonzultovať s firmou, pre ktorú kreslím, všetky ich výrobky, ktoré su na nete na predaj som konštruoval ja. Najhoršie je, že každy mesiac mam 1-2 ponuky na prácu na zmluvu a keď im ponuknem riešenie, že si založim firmu čisto na kreslenie tak nemaju zaujem. chapem ich lebo hodinova cena by bola samozrejme vyžšia. len neuvedomuju si, že táto doba ich donuti riešit veci externe. konstrukterov je malo
    Nokerla Pokial je o tvoje sluzby, vyrobky zaujem, tak nie je o com.

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Je sympatike ze sa snazis nieco v dnesnej nelahkej dobe nieco rozbehnut, ale je to ako z h...a slusne povedene z ,,blata,, upliesť bič... Mozno si nieco objednaju ak odberatelom ponuknes 90-dnovu a dlhsiu splatnost a dodavatelom to zaplatis vopred . Mas kapital pre objednavky na xx mesiacov ?
    Gabriel 1986 mám silne citenie na niečo viac nez len pre niekoho pracova ako zamestnanec či živnostník. potreboval by som od niekoho odporučanie asi. kapital v podstate nemam ale je lahko riesitelny(nie podnikatelskym uverom)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.