Zavrieť

Porady

Preco sa prehrieva Samsung S3 mini?

Zdravim, telefon za znicoho nic zacal prehrievat v hornej casti obrazovky. Myslel som, ze je to bateriou, pretoze sa dost dlho nabija a rychlo vybija, tak som vyskusal z ineho telefonu ale telefon te po par minutach dost teply a tym aj rychlejsie vybija baterku. Myslite ze by pomohlo obnovenie povodnych nastaveni? Lebo bol problem aj s tlacikom nedavno, ze sa nedal tel zapnut. Ma stym niekto skusenost? dakujem za odpovede.
4 komentárov     zbaliť
afrikánka A reštartuješ, tak asi raz do týždňa?
misoft Reštart s tým nemá nič spoločné.
xSPIDERx nie je to moj telefon ale priatelkin, ale myslim ze ho nerestartovavala, akurat ked sa jej vybil ze sa vypol, co sa stavalo dost casto ked baterka uz nema svoju povodnu kapacitu. Ale teraz skusam zo svojho S4 prehodit baterku a robi to iste. Rychlo ju vybije a je dost prehriaty. Tak ked si zalohuje cisla a data, tak spravim factory reset a potom dam vediet ci pomohlo.
misoft Pokiaľ je v záruke (ale asi nie je) - reklamovať, prípadne servis. Už len zmienka o dlhom nabíjaní batérie a jej rýchlom vybíjaní a poznámka o nefungujúcom tlačítku navodzuje záver, že niekde dochádza k nadmernému zaťažovaniu, prípadne je tam niekde skrat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Preco sa prehrieva Samsung S3 mini?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.