Zavrieť

Porady

Software na ripovanie a kompresiu videa

Poradil by mi niekto:potrebujem dostat film z dvd s kapacitou 8 giga na dvd s 4,7 giga?existuje na to daky program?
Naposledy upravil taiko : 08.12.16 at 07:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Treba ho zripovať a skonvertovať.
    Ujo Gúgeľ - kľúčové slovo - konvertovanie video, ripovanie
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Niran Ujo Gugel nie je to ani jedno ani druhe ale kopirovanie, konvert a ripovanie je nieco ine...
    misoft A ty si fakt na "gebuľu" - ujo Gúgeľ totiž podľa slov NÁJDE to, čo potrebuje.
    Niran Na geebulu si asi ty..pokial radis tak porad k veci a neohanaj sa tu googlom...uja google uz pozna kazdy...chytrak.
    misoft A) Ak niečo chcem - vyhľadám to najskôr na známych miestach - najpoužívanejšie je Google;
    B) Ak to nenájdem, obrátim sa na fórum a tam opäť hľadám, či sa k danej otázke už nevyskytujú odpovede;
    C) Ak nenájdem odpovede, alebo sú pre pýtajúceho zložité na pochopenie, tak sa opýta položením otázky.

    Takže - kto je tu chytrák?
    Že si tu dal odkaz na úložisko, kde je tvoj program uložený... to z teba nerobí experta.
    Niran Tak asi ked sem da niekto otazku tak to znamena ze sa v tom nevyzna a preto sa pyta. Nie kazdy je taky mudry a chytry ako ty. Ulozisko som sem dal aby ta slecna co sa pytala nemusela hladat tzn. ze som sa jej snazil pomoct a neohanal som sa v odpovedi Googlom ako niekto. A ten program nie je moj aspon o tom neviem, pretoze ja som ho nevytvoril...a nepamatam sa ze by som niekde spominal ze som expert na to tu mame takych ako si ty.
      zbaliť

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    alebo do gugla: dvd9 to dvd5 converter
    Ajdinka vdaka

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Najjednoduchsi program na skopirovanie DVD s vacsou kapacitou je DVDFab 9. Program dokaze napr. odstanit bonusy a skopirovat len samotny film (co doporucujem pretoze kvalita filmu bude co najblizsie k originalu). V pripade ze skopirujes DVD aj s bonusmi kvalita pojde dolu tzn. bude horsia. V kazdom pripade treba pri takomto kopirovani z DVD9 na DVD5 (DVD9 je dvojvrstvove dvdcko, DVD5 je jednovrstvove dvd) ratat so zhorsenou kvalitou. Posielam odkaz kde si mozes dany softver stiahnut, je v slovencine a lahko sa ovlada.

    http://leteckaposta.cz/573594684

    Pozn.: Osobne by som si radsej zakupil dvojvrstvove DVD bezne ho dostat v obchodoch a skopiroval to povodne bez straty kvality videa. Dnes su uz napalovacky takmer vsetky dvojvrstvove takze v to nie je problem.
    Naposledy upravil Niran : 08.12.16 at 19:12
    Ajdinka dakujeeem

    Software na ripovanie a kompresiu videa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.