Zavrieť

Porady

Mám exekúcie, môžem založiť s.r.o?

Pozdravujem, sú voči mne ako súkromnej osobe vedené exekúcie celkom v sume cca 35tis €. Momentálne mám možnosť sa z dlhov v priebehu 2-3 rokov dostať, ale potreboval by som založiť s.r.o. v ktorej by som bol vlastníkom aj konateľom. Môžem založiť s.r.o. alebo mi ju exekútori "zrušia" skôr ako stihnem nejaké € vyprodukovať?
taiko neber to prosim nijako zle, ale vzladom na to, ze si sa dostal do takychto dlhov sa mi vidi, ze " mám možnosť sa z dlhov v priebehu 2-3 rokov dostať ", Ta moze prave naopak dostat do este vacsich dlhov.
Je ta moznost zarobit si naozaj realna ?. Dobre si si to vsetko premyslel ? Mozes to nejak priblizit ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Môžeš čokoľvek otázka je, aké to bude mať dôsledky. Okrem otázok typu odkiaľ si mal peniaze na zákldné imanie nastúpi exekúcia obchodného podielu.

    Nutne musíš byť ty majiteľ? Nemôžeš byť napríklad tichý spoločník. Konateľom môžeš byť tak či tak.

    Mám exekúcie, môžem založiť s.r.o?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.