Zavrieť

Porady

Čo znamená lekársky nález od očného lekára?

VOD:0,9 - 1,0 + 0,25 - 0,5 180 1,0
VOS: 1,0 - 0,25 cyl 0 1,0
OR Po + 0,25 - 0,5 172
Ľo0
IOT apl.Po 15 0Ľo 17.0
Pachmter Po 600 Ľo 591
IOt krig po 13, 0Ľo 15,4
Ďakujem pekne za odpoveď.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ladynika je offline (nepripojený) ladynika

ladynika
su tam namerane hodnoty dioptrii, ocny tlak (aj po kvapkach) a hrubka rohovky. Rohovka sa meria pre presnejsie urcenie ocneho tlaku. Lekarsky nalez ale uz musi vyhodnotit lekar, takisto korekciu dioptri, event. tlaku.

Martuk je offline (nepripojený) Martuk

omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
ctená panička, posledné neužitočné som dal ja, priznám sa. Čo si týmto prieskumom ako chcela dosiahnuť? Každý chorý človek s akoukoľvek diagnózou sa má v PRVOM RADE OBRÁTIŤ NA DOKTORA A AŽ POTOM SI SEKUNDÁRNE HĽADAŤ DOPLŇUJÚCE INFO NA NETE! Snáď si nemyslíš, že keď si nejaký človek s určitou diagnózou na nejakej stránke na nete položí takúto otázku, prečíta si prvú odpoveď a hurá, už viem, čo mi je a idem sa liečiť podľa odpovedi nejakého človeka na nejakej stránke, ktorý ťa v živote nevidel, nepozná tvoj zdravotný stav, nevie, čo ti je a má mať za teba zodpovednosť??? A bez ohľadu na názor doktora? Na to zabudni. Keby sa niečo stalo, nehovorím o poslednom, fatálnom dôsledku, tak žiadny policajt, prokurátor a ani sudca nebude brať do úvahy internetovú radu a už nie z portálu, ako je tento (toto je totižto hlavne účtovnícky a z časti právny portál, nie zdravotnícky).

Mala si rovno položiť anketu, aby všetci vedeli o čo ide a nie takto. Krom toho, takýto prieskum ti je nanič, nakoľko z jednej odpovedi nič nezistíš.

A pokiaľ si doktorka, tak by si mala vedieť, že rady na nete, na rôznych stránkach nie sú smerodajné, reálne, vyskúšané a v súlade s organiznom a zdravotným stavom dotyčného človeka.
buchač Hm...

Aj by ma zaujímalo, že kde prišla k titulu.
Že čoho je titulovaná..."odborne a vecne".
Že na ktorej dedinskej VŠ učia také praktiky.
Anika61 Som sa pobavila :-D...že urobila prieskum"a z jednej všeobecnej odpovede usúdila ....neodbornosť a neužitočnosť.......potom sa nečudujem výsledkom takých prieskumov..."
Príspevok zbalený
spam

Hlasovalo 9 pouzivatelov

Užitočné (2)
troniik, tronik
Neužitočné (3)
Nevhodné (2)
Spam (2)
-5
buchač Sa neposer...

S pozdravom.

Čo znamená lekársky nález od očného lekára?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.