Zavrieť

Porady

Pocit chladu a prelupovanie v kĺboch

Viete mi poradiť, čo spôsobuje pocit chladu v kĺboch? Nikde na internete som to nenašiel. Pocit chladu mám hlavne v kolenných kĺboch. Praskanie/prelupovanie v kolenách aj ramenách. S kolenami je možné že tam je plika syndrom, s pravým som bol na operácii (7/2016), bolesť mi prešla, prelupovanie ostalo, chlad som v nom po opke nemal, asi týždeň dozadu som mal s operovaným kolenom úraz a už pociťujem chlad aj v tom. Vyskúšal som všetko možné, od liečenia enzýmami, klbovymi výživami a nič nepomáha. Akoby som mal v kolenách ľad. Doktor povedal, že s tým druhým kolenom mám prísť na opku ž keď začne bolieť.. Na to praskanie v ramenách a kolenách som si ako tak zvykol, ale ten chlad neviem čo mám s tým robiť. Za každú radu vám budem vďačný.
5 komentárov     zbaliť
misoft Chceš radu?
Navštív lekára!
Tu na Porade nevieme robiť lekárske vyšetrenia!
Milan02 Navštívil som, boli RTG-čka, aj magnetické rezonncie, jedno koleno mi zoperoval, ked som mu povedal, že stále v nom praska mi povedal, že si musí sadnúť po operácii a nič. Len nepraská tak hlasno. Na to druhé som mal ísť hneď po uzdravení toho operovaného, potom mi povedal, že až keď ma začne bolieť, potom mám prísť. Ono ma to ani moc neboli, len po záťží, len ten neustáli chlad..
Mila123 poprosím ťa čo je opka? píš po slovensky, nie slengom
Milan02 Opka je operácia
misoft Tak máš chrupavky v kĺboch, meniskusy v háji
http://www.surgalclinic.cz/res/image...a/koleno01.png
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Mila123 (Dnes 14:07) Juraj, ty nedáš pokoj......a inak enzýmy majú obe tvrdé ýy
    -------------------------------------------
    buchač (Dnes 14:22) No ja Ti teda neviem...

    ALE

    Moje zápästia alebo kotníky by vedeli rozprávať.
    Ostatné kĺby by sa asi tiež mohli pripojiť.

    Mám ísť do podrobností ???
    .....eeeee......radšej budem poddžubovať, lebo ak dám reálne názory, tak to nemá význam.
    Hodnotenie bude totiž rovnaké, ale za ten poddžub si ho aspoň zaslúžim.

    Mimochodom, vždy viem, o čom píšem...a tohoto lekára poznám osobne...PÁN lekár, zlaté ruky...
    http://kosicednes.sk/dennik/clanky/o...jana-michalka/
    Mila123 Juraj, veď ja viem, že nevieš......
    keď príde moja staršia dcéra z Tatier dnes večer domov opýtam sa jej na problém, ako to oni riešia...
    Milan02 Som trošku mimo z toho, čo tu píšete
      zbaliť

    Pocit chladu a prelupovanie v kĺboch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.