Zavrieť

Porady

Preplatok z DÚ

Ako zaúčtovať preplatok na dani z príjmov zo závislej činnosti za 2015 vo výške 38,92 na čiastočnú úhradu splatného preddavku na daň z príjmov zo závislej činnosti na 06/2016?
Naposledy upravil ivka70 : 06.01.17 at 23:47
7 komentárov     zbaliť
veronikasad neopravovala si zadanie? Ide o splatny preddavok na daň z príjmov zo závislej činnosti ? Večer tam bolo niečo iné, na základe toho som svoju odpoveď zmazala, aj keď sa týkala JU?
martuľa nie, nič som neopravovala a zmazané sú aj moje odpovede. Naposledy je tam, že upravovala ivka70, no ona hovorí, že nie...tak nerozumiem....
veronikasad Tá otázka na byť tak ako je teraz? Zavisla činnosť na závislú činnosť? Potom ani odpoveď Tweety nie je správna
martuľa áno preplatok z 2015 závislá na úhradu preddavku závislá na 06/2016, ona mala najprv 342/341 a potom tuším zmenila...hmm..
veronikasad Ja som v tom pôvodnom príspevku videla závislú činnosť na preddavok na daň z príjmov FO
Tweety áno, mala som tak, zle som prečítala zadanie, preto som to opravila
Tweety daň z príjmov, tak som 342, daň z príjmov zo ZČ mzdársky daň zo mzdy,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    martuľa ďakujem ti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.