Zavrieť

Porady

Výsledková listina

Dobrý deň, naše OZ bude robiť športové preteky detí a chcela by som sa opýtať, čo by uľahčilo po skončení pretekov rýchlo urobiť výsledkovú listinu, excel, word? Poradíte?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    excel.sk je offline (nepripojený) excel.sk

    Lektor kurzov Excel excel.sk
    zalezi od obsahu, co tam chcete zapisovat

    ak napisete podrobnejsie, tak Vam poradime
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kováczová No klasika, meno a priezvisko, dátum narodenia, názov klubu, kategórie, no a samozrejme časy
    vicktor Podla mna jasne ze excel.
    excel.sk ok, tak potom ak chcete, aby to bolo "pekné" použite Word, ak "rýchle", tak Excel

    trošku som to zjednodušene napísal, aj jeden aj druhý program majú svoje výhody a jedinečnosti, ja by som to robil vo Worde (a tá tabuľka môže byť kľudne vložená ako Excel objekt)
    Kabaka123 @ kováczová ak chcete robiť vo výsledkovej listine spraviť iba zoznam, tak je to jedno (aj word), ak aj prepočty, lepší je excel
    misoft Viacerí ti poradili (a dobre)... mňa však zarazilo toto:
    ----------------------------------------------------
    Kováczová (Dnes 13:21) No klasika, meno a priezvisko, dátum narodenia, názov klubu, kategórie, no a samozrejme časy
    ---------------------------------------------------
    najmä "dátum narodenia" - pozor na to! Je to osobný údaj! Maximálne "rok narodenia".
    Kováczová Áno, som si vedomá, že dátum narodenia je osobný údaj, ale potrebujeme to kôli kategóriám (stačí rok). Čo sa teda týka poradenia, ďakujem za ochotu, ale nedozvedela som sa nič nové, iba to, čo som napísala ja. Otázku som položila, pretože som dúfala, že mi niekto napíše "lopatistický" manuál na zhotovenie nejakej tabuľky (skôr by som teda asi aj ja v exceli), hlavne, aby to samozrejme rýchlo urobené, keď budú pretekári postupne prichádzať a aby potom výsledky boli v tabuľke v presnom poradí.
    Kabaka123 A čo chceš vysvetliť? Aký manuál? Ako viac polopate to potrebuješ? To máme napísať za Teba? Však si sa len spýtala v čom spracovať výsledkovú listinu... Na to sme Ti odpovedali. Žiadne konkrétne informácie si nedala. Píšeš, že klasika... Tak v jednom stĺpci meno, v druhom rok narodenia, v treťom názov klubu, vo štvrtom časy... A výsledky zoradíš podľa najpomalšieho alebo najrýchlejšieho času. Alebo ako budeš potrebovať.
    Kováczová No za mňa to písať nemusíš s takýmto komentárom si sa ani nemusel(a) unúvať, ale čo už - aj tak ďakujem.
    Kabaka123 polopatistické manuály nájdeš na supporte MS windows, záleží na verzii a ak používaš 2003 a staršie, tak si ich vieš vygooglit, stačí zadať kľúčové heslá...

    http://www.strejda-google.cz/#tabulka+excel

    http://www.strejda-google.cz/#tabulka+word
      zbaliť
    Kováczová No super, tak toto je už lepšie , určite pomohlo, ďakujem.
    Kabaka123 Tvoja otázka znela úplne inak. Keby si rovno napísala, že nevieš urobiť jednoduchú obyčajnú tabuľku vo worde ani v exceli, tak by si si ušetrila môj komentár, lebo všetci sme Ti Tvoju otázku zodpovedali... A ako som už hovorila návodov, manuálov a tutoriálov na google je dosť.... aj na youtube

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.