Zavrieť

Porady

Do akej platovej triedy má byť zaradený školník - kurič?

Do akej platovej triedy má byť zaradený školník - kurič?Môže mať napr. 2 PPV 1. ako školník na 100% a 2. ako kurič na 30%,a zaradenie do 5. PT?
Naposledy upravil ivka70 : 16.01.17 at 10:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    na základe čoho uvažuješ o 5. PT?

    Príloha č. 2 k nariadeniu vlády č. 341/2004 Z. z.
    KATALÓG PRACOVNÝCH ČINNOSTÍ REMESELNÝCH, MANUÁLNYCH ALEBO MANIPULAČNÝCH S PREVAHOU FYZICKEJ PRÁCE PRI VÝKONE PRÁCE VO VEREJNOM ZÁUJME

    17. ŠKOLSTVO A TELOVÝCHOVA
    02. PLATOVÁ TRIEDA
    Kvalifikačné predpoklady: neustanovujú sa.
    01 Bežná školnícka práca (napr. otváranie a zatváranie školských budov, upratovanie a udržiavanie vonkajších priestorov školy, dozor nad dodržiavaním poriadku, drobná údržbárska práca).
    02 Zabezpečovanie dodržiavania prevádzkového poriadku a pravidiel bezpečnosti

    03. PLATOVÁ TRIEDA
    Kvalifikačné predpoklady: stredné vzdelanie.
    01 Školnícka práca vrátane jednoduchej remeselnej údržby objektov (napr. oprava zámkov, rôznych uzáverov), bežná oprava a údržba elektrických, signalizačných, kúrenárskych, vodovodných a klimatizačných inštalácií a armatúr, stavebná oprava (napr. zasklievanie okien), drobná stolárska a murárska práca a ďalšie práce remeselného charakteru vrátane prípadnej obsluhy kúrenia.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    majjjka Ja o tom vôbec neuvažujem, ale náš školník si nedá povedať, vysvetliť, že v 5 nemôže byť zaradený, tak diskusiami zbieram dôkazy.
    majjjka Možno som, zle položila otázku, ale chcela som ,aby vyznela nestranne.
    avalik ak je odmenovany podla 553/2003 tak zaradenie do PT je podla katalogu pracovnych cinnosti - nech si porovna opis funkcnej naplne a ak sa najde v 5. PT nech ti to ukaze ... ja som v 5. PT skolnika ani kurica nenasla ... ale este pozri v prilohe 2, spolocne cinnosti PT 5, je tam nieco o kotloch - tak by to aj na kurica mohlo byt ... cize skolnik 3.PT a kuric 5. PT - ak sa tam najde
    majjjka Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
      zbaliť

    Do akej platovej triedy má byť zaradený školník - kurič?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.