Zavrieť

Porady

Existuje také zariadenie na Slovensku, že za 24 hodín urobia vyšetrenia gastro, CT pankreasu, nefrológiu, RTG, pľúcne, koronárne či aké?

Mám otca 80 rokov, imobilný, dva týždne ležal v nemocnici a mne napísali po prepustení aké vyšetrenia potrebuje. Ja už nemám nervy na to naše zdravotníctvo, len si neviem nájsť zariadenie, kde ho v pondelok zaveziem a v stredu bude mať všetky vyšetrenia. Možno máte niekto skúsenosť. Ďakujem.
kukučka To mu tam neurobili žiadne vyšetrenia?
Mila123 odkiaľ ste?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    len si neviem nájsť zariadenie, kde ho v pondelok zaveziem a v stredu bude mať všetky vyšetrenia.
    Zariadení je vcelku dosť...teda, aspoň podľa mňa.
    Otázkou je, že koľko si ochotná investovať do tejto akcie.
    Príkladne, tá "moja" nemocnica robí tak, že samoplatcovia majú na všetkých oddeleniach vždy prednosť.
    IvetaH Som ti napísala, a neviem kde sa to stratilo. Pls, daj mi tú nemocnicu, zavolám si tam a uvidím. Ja som si už zvykla, že ústava je zdrap a bezplatné zdravotníctvo len pre vyvolených. A nechcem napísať ešte pre koho, lebo ma označia za rasistu, ale fakt nie som.

    Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

    Soňa K
    Keby preňho prišla RZP ako k urgentnému pacientovi, tak by mu mohli spraviť vyšetrenia skôr ako obvykle. Inak by sa zrejme musel volať Robert F., Juraj Š. alebo Robert K.. Ale z nich nemá ani jeden 80.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik ... a tí už budú v tom veku dúfam patriť pod nejakú väzenskú nemocnicu
    Soňa K Alebo si budú užívať v Karibiku.
    IvetaH Tu musí byť dôvod, že život ohrozujúci. Naposledy keby nemal nehmatný tep, tak ho ani nepozrú. Povedlai mi, nech volám obvodného.
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    kontaktuj zdravotnú poisťovňu svojho otca, mali by ti odporučiť zariadenie s ktorým majú zmluvu

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Poznam jedno take,ale nie je to lacna zalezitost.Prelistuj stranku a zavolaj si na infolinku http://www.procare.sk/
    Najdes si najblizsie podla bydliska.Pozri aj na cenniky,lebo napr.BA ma najvyssie

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Ty si naozaj myslíš,že sa to dá?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    IvetaH To netuším či sa to dá, nie som zdravotník. Ale nechcem behať každý druhý deň 30 km v tejto zime s imobilným chorým starým človekom po vyšetreniach. Ležal na internom, nad sebou mal koronárku, vedľa interného je pľúcne a je tam aj RTG, ja nevidím problém o 9,00 RTG, potom rovno môže byť pľúcne, na obed môže byť koronárka, poobede CT, na druhý deň gastro. A nefrológia. Stačí len trochu chcieť.
    Dáša_ nuž, ja som koronárku absolvovala 2x, Keď išli cez nohu , tak som ležala bez pohybu na posteli cca 8 hodín, keď pristupovali cez ruku, tak tuším iba hodinu, či dve. Inak sa to robila v podstate v takom režime ako na operácia.... Takže niektoré predstavy sú mimo.
    BXLmiami Tiež si myslím,že by to chudák všetko naraz neprežil :-)
    IvetaH Dáška, určite mu neplánujú vyšetrenie cez ruku alebo nohu, lebo by to neprežil. Neviem čo ešte robia na tom oddelení, ale určite mali na to dva týždne.
    Dáša_ neviem, čo presne si predstavuješ pod koronárnym vyšetrením srdca. Lebo normálne sa podľa mňa myslí koronarografické vyšetrenie rentgenove vyšetrenie ciev cez katéter a to sa tuším robí na slovensku len na 4 alebo 5 miestach. A sú relatívne dlhé čakacie lehoty. Prednosť majú akútne stavy - infarkty. Támto vyšetrením sa tuším okrem stavu ciev zisťuje aj stav napríklad chlopní... Ale to sú už detaily.
      zbaliť

    Existuje také zariadenie na Slovensku, že za 24 hodín urobia vyšetrenia gastro, CT pankreasu, nefrológiu, RTG, pľúcne, koronárne či aké?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.