Zavrieť

Porady

MRP K/S personalistika a mzdy

Pekný večer prajem ! Moja otázka : ako preniesť dáta z vizuálného systému MRP Personalistika a mzdy do programu MRP K/S +personalistika a mzdy. Dnes som nainštalovala nový program MRP K/S kde už je modul Personalistika a mzdy ale nenájdem kde by som mohla preniesť dáta.Niekto skúsenosti ? prosím ! Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    dobsony Ďakujem, to viem ako treba, ale tam nie je prevod dát z Mzdy a personalistika.
    Dav Treba ponastavovať adresáre, alebo nastaviť účtovanie vo Mzdách

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    MRP K/S nemal modul Mzdy a personalistika. Údaje zo samostatného programu Mzdy a personalistika sa importujú. Denník - Funkcie -Import dávky. Vo Mzdách - Export-nastaviť vzorové účty- nastaviť adresu pre import a vytvoriť adresár.


    Poznámka:
    Aktualizácia odpovede po aktualizácii K/S.
    Naposledy upravil Dav : 18.01.17 at 19:06
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dobsony ale už má !
    http://www.mrp.sk/index.php/utovny-system-mrp-ks.html
    dobsony Áno to viem, aj som používala. Ale včera som nainštalovala nový, v ktorom už je modul Mzdy a personalistika !
    Dav Ja mám bez Miezd, ale princíp MRP je ponastavovať adresy, kde nájde Denník a ponastavovať účty, na ktoré sa majú mzdy (alebo čokoľvek)zaúčtovať. V starom MZDY a.... to boli Vzorové účty - tam sa zadávala predkontácia k jednotlivým položkám z Číselníka miezd. Oveľa inakšie to nebude ani tu. Univerzálne riešenie - pozerať roletky, nastaviť sa na príslušnú roletku a stlačiť F1-Nápoveda. Majú ju dobre rozpísanú.
      zbaliť
    Dav 18.01.17 18:43 odstránil(a) z Porady

    MRP K/S personalistika a mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.