Zavrieť

Porady

Uložiť Word do formátu PDF

Mám súbor vo Worde. Keď kliknem uložiť ako, vyberiem formát PDF a dám uložiť, PC mi vypíše hlášku "Export zlyhal z dôvodu neočakávanej chyby." Ako mám postupovať, aby sa mi podarilo uložiť Word do formátu PDF? Ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Nainštaluj si nejaký program na konvertovanie súborov do PDF, napr. PDF Creator, alebo PDF Architect.

    Ak potrebuješ skonvertovať iba jeden súbor, daj si do Goglu vyhľadať free on-line convertor doc to pdf a cez takú stránku to skonvertuješ raz-dva.
    MirkaT Skúsila som to cez online convertor, ale aj tam mi dalo nejakú hlášku: Your document cannot be converted. You can try again in 5 minutes or try our another server Mirror. Learn more about Conversion errors
    Nemôžem mať nejako poškodený wordový súbor?
    Kabaka123 aj súbor môže byť poškodený, vyskúšaj iný convector... možno má veľkú veľkosť...

    Otvor si nový word dokument, prekopíruj do neho info... a skús konvertovať ten, že čo to spraví

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Office?

    1. Skús si nainštalovať pdf plugin do wordu.

    http://www.a-pdf.com/faq/convert-ms-...eedownload.htm

    2. program pdf convector (niektoré slúiža ako virtuálna tlačiareň)
    3. využi online convertory
    Naposledy upravil Kabaka123 : 19.01.17 at 13:25
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft K bodu 2) Existuje malá finta - stačí vybrať ako predvolenú tlačiareň tzv. virtuálnu a dokument sa nebude tlačiť, ale automaticky uloží do *.pdf.
    Kabaka123 to som mala na mysli tou virtuálnou tlačiarňou
    misoft Takže sa chňapeme....
    Eva M napr. PDFCreator
    Kabaka123 alebo pdf printer, primo pdf
    MirkaT Už sa mi to podarilo cez tú virtuálnu tlačiareň... Ďakujem všetkým za ochotu a pomoc...
    Kabaka123 sme radi, že sme pomohli
      zbaliť

    Uložiť Word do formátu PDF

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.