Zavrieť

Porady

Alergici a posteľné matrace

Dobrý deň, manželka trpí alergiou na latex. Väčšinou sa tu dávajú do pozornosti latexové matrace. Prosím poraďte aký matrac môžem zaobstarať pre alergičku, ktorá ma alergické reakcie na latex. Pozdravuje Jozef.
Naposledy upravil ivka70 : 25.01.17 at 21:14
afrikánka Z akého dôvodu zadávaš otázku, keď si na ňu sám odpovedáš?
sosak Kde tvoja manželka spala doteraz ? V drevenom koryte?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tak kúp obyčajný molitanový.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jozef Kofrda Chobot to nemyslíš vážne -molitanový pre alergikov! Je ideálny pre roztoče a inú háveď podporujúce alergie.
    Chobot Môj syn je tiež alergik a má aj molitan (okrem iných vrstiev) v matraci. A žije. Alergický je na jar na trávy.

    Odkiaľ máme vedieť, na čo je alergická tvoja manželka.

    A teraz si sa sám strápnil. Tu ma zvozíš, že ti ponúkam molitanový matrac a o pár príspevkov nižšie píšeš, že by si radšej kúpil matrac z PUR peny. A čo myslíš, z čoho je vyrobený molitan? Predsa z PUR peny!!!!!!!

    http://www.calunnickepotreby.sk/kate...litanove-dosky
    Jozef Kofrda Chobot ďakujem za prvú perfektnú fundovanú odpoveď. Nevedel som, že molitan je pur guma. Ďakujem za pomoc, veľmi mi to pomôže pri rozhodovaní.
      zbaliť

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Ak manželka má alergiu na latex, skúste si vyhľadať matrace z radu prírodných materiálov, ako
    BIO PENA, ktorá je vrstvená tradičnými prírodnými produktami.
    Ide o materiály overené stáročiami a dnes zažívajú návrat do našich domácností. Jedná sa o morskú trávu, kokosové vlákno, vlákno Agáve kaktus, konský vlas.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Amstrad, Mária27, Terezia13, sosak
    Neužitočné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    2
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jozef Kofrda Afrkánka - a je to 100% overené, že alergia nebude na morskú trávu, či na ten konský vlas? Nie je kepšie zohnať matrac zo studenej peny - PUR peny ?
    afrikánka Ale odkiaľ ja môžem vedieť, či manželka má, alebo nemá alergiu na uvedené prírodné látky?
    Najlepšie bude, ak si na túto tému pohovoríte v špecializovanej predajni na matrace a podľa toho si vyberiete.
    Poraďte sa aj s odborným lekárom na alergie.
    Taktiež skúste pohľadať na nete informácie, internetový predaj....
    afrikánka Vážený mínuskár-mínuskárka
    Jasne vidím, že sa mínuskuje cielene. V dvoch odpovediech 2 mínusky.
    Ešte sa posnaž, roluj....nájdeš odpoveď, aby si sa vyšantil-vyšantila.
    calman Aj ja mám podobné ťažkosti. Z akého materiálu má byť matrac, pre toho, čo má začínajúcu astmu ?
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Na kupu kvalitnych matracov sa oplati navstivit nejaku specializovanu predajnu.
    Tam ti vedia aj presne poradit zlozenie jednotlivych matracov a poradit pri kupe podla poziadaviek.
    Odporucam aj matrac vyskusat,kludne si lahnut,lebo kazdemu vyhovuje nieco ine.

    Otazku staci napisat raz,nerob prosim duplicity .-)
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jozef Kofrda Arizona a to je ten problém zohnať kvalitnú špecializovanú predajňu -TAM KDE MAJÚ MATRACE AJ PRE ALERGIKOV. Kde je taká v Bratislave?
    buchač Kde je taká v Bratislave?
    =================
    Tú otázku myslíš vážne ?????
    Lebo ja osobne som na takéto (sorry) sprosté otázky solídne alergický.

    Lebo viď...alebo Ti má niekto vyhľadať na komplet info ? Adresy..kontakty ?

    https://www.google.sk/search?q=MATRA...72.xNNe3atgFb8


    P.S.:
    Prečo mám ale stále nejaký pocit pri zlatej žile, že sa postupne ale isto dopracujeme k nejakému linku, kde bude urvatá reklama ?
    afrikánka Možno aj pán Karas....
    arizona Ja byvam v malom okresnom meste,ale viem minimalne o troch specializovanych predajniach a spankovych studiach v nasoom meste,takze predpokladam, ze v BA ich musi byt neporovnatelne viac.Preto som doporucala zopar ich navstivit,urcite nie si jediny, kto zohana matrace bez obsahu latexu,takze vedia poradit,doporucit,objednat atd. Ak mas zistene, ze v CR nie je problem s bezlatexovymi matracmi,tak preboha !!! objednaj si z Ciech, to postovne ta zas nezabije,ved matrace nekupujes kazdy den...Mne priviezli z Karovych Varov celu kuchynsku linku aj so spotrebicami,postovne ma stalo 200 euri.Takze teba postovne za jeden matrac nezruinuje.
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    Jozef, tu na to asi nikto nezodpovie, najistejšie bude navštíviť predajne so zdravotníckymi pomôckami, viem, že tam matrace majú, alebo navštíviť predajne so sortimentom matracov, a je ešte jedna možnosť - skúsiť nájsť niečo na internete, a ešte ma napadá poradiť sa priamo s alergológom
    Jozef Kofrda Terezka dakujem za radu

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Jozef Kofrda
    Dobrý deň, manželka trpí alergiou na latex. Väčšinou sa tu dávajú do pozornosti latexové matrace.
    je to 100% overené, že alergia nebude na morskú trávu, či na ten konský vlas?
    Nie je lepšie zohnať matrac zo studenej peny - PUR peny ?
    --------------------------------------------------
    Neviem že kde sa tu dávajú do pozornosti latexové matrace. Z tvojho tónu reakcií na odpovede ide cielenú reklamu, kam táto téma speje.
    Však si zožeň ten matrac zo studenej PUR peny. Na 100 percent ti na to neodpovie ani alergológ.

    Alergici a posteľné matrace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.