Zavrieť

Porady

Kto môže vymazať otázku, či debatu na porade?

20.01.17 18:29 camjat založil debatu s názvom:"
Ako sa tesite z poplatku za vodomer ?"
s upresnením:
"Novy zavedeny poplatok za vodomer bude v nasom bloku 670 € - t.j 9,30 na byt./ rocne Ako vas vyjde socialny darcek od Hranola ?"
Pýtam sa kto môže vymazať otázku, či debatu, a kto konkrétne vymazal túto konkrétnu debatu? Ako i na dôvod prečo tak urobil.
Teraz mi takisto ktosi zmazal odpoveď búchačovi. Búchač zmenil svoju odpoveď, a mne zmizla moja jemu.
Kde je odpoveď čo je na obrázku?
Takže som sa spýtal či tajmac, camjat nie je sám nejaký moderátor (admin) a či nie je to sám búchač.
Prečo buchi zmenil odpoveď a záznam o tom nie je?
Naposledy upravil nunenko : 27.01.17 at 16:16
Moderátori_-_Member_List_-_2017-01-27_17.10.16.jpg  
Snímka.JPG  
1/1
11 komentárov     zbaliť
buchač Ja síce nie...ALE mať tú právomoc, tak to urobím.
Uzavrel by som aj Komu prekazala tema o poplatkoch za vodomery ?

Dôvod ? ...teda aspoň podľa mňa ?
Nič prínosné nedáva ani jedna z nich.
Po pár stranách normálnej diskusie už dochádza k tomu, kto viac a vyššie dočúra...

Nevraviac už o tom, že poniektoré otázky by mali byť skôr debatami...tie komentáre sú na trt...nepriehľadné jak fras.
Týka sa to hlavne otázok ohľadom SVB a súvisiace...je proste neúsnosné, čo sa tam vtedy deje.
Siahodlhé citácie, pomaly citovanie celých zákonov...to už je iný level = to už nik nečíta.

Ak niekto nevie bežné fungovanie , tak je to smutné.


P.S.:
Píííííííííp........
afrikánka Ani jeden z menovaných nie je moderátor, aby mohli zmazať otázky a témy, hoci jeden z nich rád vymazáva svoje komentáre...on totiž najskôr napíše a až potom uvažuje.
nunenko a kde je tvoj prispevok čo je na obrázku? 14:33?
afrikánka Zmazaný, neviem, prečo.
Nikoho neurážal, neobsahoval nič, čo by kohokoľvek pohoršilo. Bolo v ňom iba vysvetlenie na tvoju otázku.
nunenko takže mám pocit, že jeden z moderátorov sa dobre baví, ma nickov viac, raz je tajmac, camjat, možno aj búchač.
afrikánka Nie je to ani jeden z nich.....neprávom im udeľuješ status moderátora.
nunenko ,,,ale áno, bude to tak
sito No to je v riti, tu sa zaviera ako za totality! Len presvedčenie stačí ...
buchač nunenko (Dnes 15:38) takže mám pocit, že jeden z moderátorov sa dobre baví, ma nickov viac, raz je tajmac, camjat, možno aj búchač.
=====================
Môžem sa opýtať...a pri všetkej úcte.

To si po tom uzatvorení danej témy prestal piť ?...alebo začal ?
Tak potom buď začni alebo prestaň chlastať.
nunenko oboje
sito Krk na to dám, že buchač si píše všetko sám! Tiež na to, že, že nikoho nemaže! Sem - tam niekoho, niekomu to natre ako keď drevo, trn sa pod nechty zadre. No tak čo, ešte buchač? Ale, chuť má ... , že?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

    Soňa K
    Napíšte konečne, kto a prečo vymazal tieto záležitosti,.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Soňa K Ja si musím ísť poplakať, tu sa človek nezavďačí .....
    nunenko neplač, dal som ti plusku
    Soňa K bozkavam Ta
    misoft Tiež som veľmô zvedavý......
    Soňa K Aby som to zvládla .........
    .
      zbaliť

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Temu moze vymazat len moderator, alebo admin. Ostatni moderatori si mozu pozriet, ktory kolega tak urobil.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    afrikánka Admin tu nebol.....
    Aj ty si moderátor.
    Otázka je "v norme", komentáre "v norme"
    Takže kto a prečo?
    kopretinka ja nemôžem vymazať,ani si pozrieť,kto vymazal....takže je rozdiel moderátor a moderátor.
    A keď teda vidíš,kto vymazal,tak to napíš.
    nunenko mne za posledné dni niekto zmazal zopár komentárov (mimo tej vymazanej témy), napr odpoveď buchačovi tam bola pár minút...
    Je normálne, aby niekto robil cenzora bez dôvodu? Veď toto je HLAVA XII.
    Snáď máme právo vedieť kto a prečo maže komenty, ktoré sú v norme. Či nie?
    buchač nunenko (Dnes 07:52) mne za posledné dni niekto zmazal zopár komentárov (mimo tej vymazanej témy), napr odpoveď buchačovi tam bola pár minút...
    ======================

    Bóoooože.......kedy sa naučíte pohybovať na fóre ?

    Spomínaš mňa ?
    Nuž vedz, že som svoj príspevok (nie komentár) vymazal sám.
    Ak dôjde k vymazaniu príspevku, tak odídu aj tie komentáre k danému príspevku.

    ...a áno...občas vymažem svoj príspevok.
    IDE o to, že stačia traja debili - idioti, ktorí dajú neužitočné len z princípu = lebo buchač.
    Následne je príspevok zbalený, nie je ho vidieť...a tak isto nie súviditeľné aj komentáre.
    Po výmaze zvyčajne dám ten bývalý príspevok ako komentár....no nie vždy.

    Takže znova opakujem.
    Určité témy je potrebné zadať ako debatu a nie ako otázku.
    sito A vieš aký je rozdie v Debate v debate a v debate v Otázke?
    nunenko Nezmazal si, len zmenil, ale mne odpoved bola zmazaná. Aha ty si to urobil rafinovane. Pôvodnú tvoju odpoveď (príspevok) si si skopíroval a zmazal, a napísal novú odpoveď (príspevok), do tela si vložil skopírované, a tak si zmazal rafinovane moju tebe nepohodlnú odpoveď,
    kopretinka
    buchač maže odpoveď,keď dostane mínusku.Potom to isté napíše ako komentárr,lebo komentáre sa nedajú mínuskovať.S tebou to nemá absolútne nič.
    sito No vidíš, búchaš, trepeš, rozdiel nevieš a poučuješ.

    V Debate môžeš s debatujúcim nadviazať citový vzťah, eeee, nie! Cez citáciu zaznamenať vzťah odpovede. Ak sa odpovedá cez citáciu, citácia zostane v pôvodnom stave, VŽDY! Aj keď debatujúci vymaže, alebo upraví svoj príspevok. Bystrý poraďák už citácie nečíta, len posledný príspevok. Ak je ozaj bystrý, môže postrehnúť, že nejaký ..ujo niečo vymazal, no môže si vymazanú citáciu prečítať v zaznamenaných citáciach. Zmysel debaty zostane zachovaný. Ak nie cez citácie a niekto vymaže príspevok, možno sa mu podarí z debatujúceho spraviť ..uja. Alebo nejaký ..ujo vymaže, uzavrie tému. " Téma je uzavretá".

    Iné je to, ak v otázke v komentároch prebieha debata. debatujúci môže meniť, mazať komentár kedy chce, nie len debatujúci. Takže bystrý čítajúci pokrúti hlavou "čo to tu ten ..ujo píše, však to nedáva žiadny zmysel, no nezmysel" A má pravdu, keď chýba podstata k odpovedi.

    Asi to tak niekto chcel, alebo mu to veľmi vyhovuje. A je to potom ešte porada? Či kde-kto sa tu poháda? Vyscané, že?
    nunenko no a za toto by si zaslúžil aj dve plusky, ale nedá sa...
    buchač nunenko (Dnes 16:06) no a za toto by si zaslúžil aj dve plusky, ale nedá sa...
    =====================
    Takže predpokladám, že si už konečne pochopil, o čo sa jedná.
    nunenko Nelovím plusky, nedávam mínusky. sito to dobre pomenoval- pohada.sk
    rob ako vieš, maž čo chceš
      zbaliť

    Kto môže vymazať otázku, či debatu na porade?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.