Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    NIe, nie je to zdaniteľný príjem.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Luboso Takze len kde som kde som pracoval v roku 2016, v byvalej robote si od mzdarky vypytam doklad a to je vsetko.
    Tweety Potvrdenie o príjmoch zo ZČ si mal dostať pri skončení PP. Ak nemáš iné príjmy, len príjmy zo zamestnania, potvrdenie doložíš k žiadosti o RZD.
    Luboso Pohladam to , mal by som to mat doma.
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    PN nie. Rozhodnutie o ID si uz asi zamestnavatelovi daval, netreba ho specialne. Prijem z ID do RZD nejde.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Luboso Ano rozhodnutie o ID som daval.Tak len ten prijem z byvalej roboty.Danovy bonus na deti si uplatnuje manzelka.
    Luboso Este jedna vec, manzelka bola na operacii a bola 3 mesiace PN na vyplat.paske ten danovy bonus nemala,neprideme on za tie 3 mesiace ,ci bude uplatneny cez rocne zuctovanie dane?
    veronikasad Ak jej ročný príjem dosiahol 6-nasobok min.mzdy, môže požiadať o doplatenie DB v RZD
    Luboso Tu podmienku splni.Dakujem.
      zbaliť

    Ake doklady mam predlozit zamestnavatelovi na rocne zuctovanie dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.