Zavrieť

Porady

sieťový adapter

ako mam nainštalovať sieťový adapter wifi po preinštalovani z 8 na 7 nejde mi vôbec wifi ani nájsť siete ide len cez kábel.. ani mi neukazuje sieťový adapter na wifi....za rady vopred ďakujem
16506931_1329007653789472_1617491710_n.jpg  
misoft Málo údajov. Aký PC/NB? Aký je v PC/NB WiFi adaptér (výrobca).
Pokiaľ sa jedná o PC - karta sa hľadá podľa výrobcu karty na jeho stránkach, pokiaľ NB - na stránkach výrobcu NB.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Asi operacny system nenasiel(nema zabudovane) ovladace pre tvoju wifi sietovu kartu.
    Klikni pravym tlacitkom mysi na tento pocitac. V roletke vyber vlastnosti. Potom spravca zariadeni. Ak ju mas v zozname pod sietovymi adaptermi so zltym otaznikom, treba s internetu stiahnut ovladac pre tu sietovu kartu a pre konkretny operacny system Teda win7.
    Ak v tom zozname nie je, je mozne ze ju operacny system nenasiel vobec. Aj take sa stane. V tom pripade treba niekde zistit co mas v pc za sietovu wifi kartu a obdobne stiahnut pre nu ovladace z internetu a nainstalovat.
    Ak mas notebook, lahko mozne, ze wifi sietovy adapter sa pri instalacii nezapol a v tom pripade ho system nevidi. Je potrebne ho zapnut kombinaciou tlacitiek Fn a F5. Mozno to bude Fn a nieco ine. Posledna moznost je, ze je karta vypnuta v biose, ale to nepredpokladam, ak si sa v biose nehrabal, co si myslim, ze asi nie.
    misoft V podstate pravda. Iba malá poznámočka - doplnenie. Niektoré NB majú kombináciu fn+F2, fn+F5, fn+F8 pre zapnutie WiFi adaptéra - niektoré majú dokonca fyzický vypínač. Nepoznáme značku, typ NB - nevieme posúdiť.

    Doplnenie - na obrázku je Acer Extensa 2509 - takže http://www.strejda-google.cz/#acer+extensa+2509+drivers
    Hľadat Network & Wireless Drivers

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    moja rada je jednoduchá, pri inštalácii buď pripojený práve cez tenkábel, zatiaľ som nemal najmenší problémm s ovládašmi, a to som instaloval staré šunkyteda preinštaluj,
    choď na stránku výrobcu NB a nájdi s ovládač pre win7, stiahneš a naisťaluješ ho
    Naposledy upravil nunenko : 03.02.17 at 17:30

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.