Zavrieť

Porady

Skype videohovor - rozložený obraz

Počas videohovoru cez skype preview sa rozkladá obraz na štvorčeky, ale len u jedného účastníka. S ostatnými prebieha videohovor OK. Prosím poraďte. Mám NTB HP, Win 10.
Doplnenie otázky: Nemala som na mysli konferenčný videohovor. Jedná sa o volanie do zahraničia, resp. zo zahraničia. Obraz sa rozkladá.
Z tej istej adresy zo zahraničia, ale volanie inému účastníkovi na Slovensko - obraz aj zvuk sú OK. Taktiež keď ja uskutočním videohovor - kontakty na Slovensko, resp. Česko - obraz je OK.
Naposledy upravil NastvanaZ : 09.02.17 at 20:48 Dôvod: Doplnenie otázky
6 komentárov     zbaliť
misoft Rozmýšľam....... ešte stále rozmýšľam... už to mám - ten štvorčekový nemá dostatočne rýchle pripojenie na videohovor.....
ivka70 dobre si rozmyslal
este by mohol mat aj slabu graficku kartu v tom zariadeni, kde prijima videohovor, ta nestiha prepisovat obraz ...
misoft I to...i to... ale z popisu sa pravdepodobne jedná o konferenčný videohovor - t.z. každý je s každým spojený - každý preberá video od ostatných - ak sú štyria - každý preberá video od troch ostatných a to je veľké množstvo dát. Skype niekedy dokáže toto riešiť znížením obnovovania, alebo zmenšením rozlíšenia videa, ale každý to chce v HD .
NastvanaZ Nemala som na mysli konferenčný videohovor. Jedná sa o volanie do zahraničia, resp. zo zahraničia. Ten istý účastník, ak uskutočňuje videohovor na Slovensko,ale nie mne, nemá problémy s pripojením.
Rovnako ako ja nemám problém s pripojením s inými účastníkmi na Slovensku, resp. v Česku.
misoft Aj tak...... je to pomalým pripojením. Pokiaľ by bola slabá grafika, obraz by sa "zasekával", ale nie štvorčekoval....
NastvanaZ Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Skype videohovor - rozložený obraz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.