Zavrieť

Porady

Problém s kolenom

Už rok mám problém s kolenom .Stále sa mi v ňom vytvára voda ,bol som už aj na operácií s tým ,že mám poškodený meniskus,ale pri operácií zistili ,že meniskus je v poriadku,takže nerobili nič. Vodu mám týžden potom tri dni kľud a stále dookola. Pri naplnenom kolene v noci niekedy poriadne bolesti. Mal už niekto taký problém. Dajte mi vedieť .Ďakujem
buchač LEN rok ???
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Valcake
Lekár najprv operoval, aby zistil, že meniskus je v poriadku? Na MRI si nebol?..príp.iné vyšetrenia. O kolenách sa tu už popísalo veľa. Dožaduj sa vyšetrení u ortopéda, lebo tu ti ťažko niekto pomôže.

...http://www.porada.sk/t82843-bolest-k...troskopia.html
Janko82 Bol som na magnetickej a tá ukázala ,že je poškodený meniskus , tak na základe toho som šiel na tú operáciu a pri otvrení bol v poriadku.

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Terezia13
napadli ma dve veci - vymeniť lekára a bandážovať koleno najmä pri záťaži, ja som si nakúpila rôzne bandáže a budem skúšať, ale najprv poriadne vyšetrenie, ako radí "valcake", bandáž je už len riešenie, ale je potrebné zistiť príčinu a odstrániť dôvod
Janko82 To je to ,že nevedia prečo sa tam robí tá voda. Niekedy je to veľmi bolestivé hlavne v noci,až kosť ma bolí z toho ...

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

vulxy
ja som si zvykol na noc zabandazovat koleno s takym gumenym obvazom, a mne to pomahalo ale uz nejaky cas mam nastastie pokoj
Janko82 Mám takú elastickú bandáž ,ktorú používamm aj cez deň v práci. Trochu lepšie sa mi chodí ,ale bolesť a tlak je stále..

ladynika je offline (nepripojený) ladynika

ladynika
No neviem, ale podla mna to moze mat minimalne dve priciny.Bud ti koleno nieco mechanicky drazdi a to sposobuje tvorbu vody, napr zaciatocne opotrebenie chrupavky, ale to by predpokladam pri artroskopii lekar videl...za druhe mozes mat nejake zapalove ochorenie a to sposobuje tvorbu vypotku v klbe...robili ti nejake ine vysetrenia? Obstreky? Kortikoidy do kolena ti neaplikovali? Urcite to treba riesit, pretoze je to zataz pre klb a moze prist k nezvratnemu poskodeniu a opotrebeniu..

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.