Zavrieť

Porady

Pluzgiere od topánok

Každé nové topánky mi urobia pluzgiere, s tým som sa už za tie roky nejak zmierila, ale rada by som našla čo najrýchlejší spôsob ako ich zahojiť. Už som skúsila naozaj hoci čo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nove topanky mi sposobovali otlaky dovtedy, kym som neprisla na to ,ze radsej si kupim kvalitne a drahsie topanky, ktore mi sadnu uz pri skusani ako sa trapit s topankami, ktore sa neskor roztiahnu a vychodia na ukor mojich noh alebo teda vobec..
    Takze sledujem sirku topanok, kupujem topanky popoludni, ked uz su nohy prevadzkovo opuchnute po celom dni a mam za tie roky par vyrobcov, ktorych obuv mi sedi strihom, u nich vacsinou nieco najdem, aj ked kupa topanok je u mna tiez dlhodoba procedura.
    Skutocne je lesie si kupovat topanky tak, aby sa ziadne otlaky nevytvorili.

    Hojenie vseobecne dobre podporuje dobre repikovy odvar, aj pri otvorenych, zodratych otlakoch ci zapalenych castiach.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Mária27, arizona, Kabaka123, Anika61, Valcake, Soňa K
    6

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    niekde som čítala takú radu, že je dobré preventívne zamedziť priamemu styku topánky s nohou - najlepšie prelepením náplasťou dopredu. Radili to nejakí športovci, ako sa vysporiadať s pľuzgiermi pri dlhodobom behu. Tak možno by to aj tebe pomohlo.

    mmch, čím som staršia, tým mi topánky robia menej pľuzgierov. Už sa to stane len raz za niekoľko rokov. Asi to trochu súvisí s tou kvalitnou topánkou. Aj keď napodledy mi to urobili baťovky. Len omylom kúpené o pol čísla menšie

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    logo
    Estetic studio s.r.o
    Najlepšia je rybia masť-Jecoris pasta.Smrdí,ale môžeš ju dať aj cez rany a hpjí spoľahlivo.
    lujza.j Dik uz mam v zalozkach...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Kupuj kvalitne topanky s vhodnou vystelkou. Znackove,kvalitne topanky mi nikdy neurobia otlak a to mam veru tiez haklive nozicky :-P

    Karolin_ka je offline (nepripojený) Karolin_ka

    Karolin_ka
    Mne sa občas stane, že kúpim naozaj kvalitné topánky aj tak ma otlačie. Chodím na podpatkoch v práci celý deň, tak kvalita je prvoradá, ale ak náhodou tiež volím repíkový kúpeľ, počas dňa keď jednoducho musím chodiť volím tie náplaste z lekárne comped, do istej miery mi to zmierni bolesť a doma opať kúpeľ a ešte aj krém zalve na rýchlejšie hojenie kožných defektov. A keď prejde tá najakútnejšia blavá fáza doprajem si aj pedikúru.

    Pluzgiere od topánok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.