Zavrieť

Porady

Ako sa vyhnut svarc systemu?

Ked SZCO vykonava cinnost, ktora vykazuje znaky zavislej cinnosti, ide o nelegalnu pracu. Je potrebne splnit vsetky podmienky zavislej cinnosti stanovene zakonom? Ak by som ako SZCO pouzival vlastny pocitac, mobil, stol, stolicku, ale sedel by som u zakaznika, robili by sme objednavky, islo by o zavislu cinnost?
Popripade, bola by moznost riesit tuto situaciu zalozenim si s.r.o?

Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ITčkári sú bežne "na voľnej nohe",pri takej práci nemusíš predsa sedieť u "zamestnávateľa" v kancelárii
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    AntonMalovsky Objednavatel (zamestnavatel) chce, aby som bol pritomny v kancelarii
    veronikasad Budeš mať príjem aj od iných zákazníkov, alebo len od "zamestnávatela" ? V kancelárii budeš celú pracovnú dobu firmy ?
    jslancik chlapče, ale to je vzťah nadriadený+podriadený. je jasné, že vieš, ako to je, len chceš presvedčiť sám seba, že je to OK... A pretože by bolo ťažké od IP dokázať opak, tak si to kľudne nahováraj ďalej...
    AntonMalovsky Mne je jasne, ze to nie je uplne s kostolnym poriadkom. Ano v kancelarii by som asi musel byt celu dobu. Ak by sa ale neviedla dochadzka v mojom pripade, tak neviem ako by bolo preukazatelne, ze som tam kazdy den. Co v pripade s.r.o? Tam uz je vztah pravnicka osoba - pravnicka osoba.
    veronikasad Myslím že ani za s.r.o. túto závislú prácu neskryješ. Stále by si bol pri kontrole IP v pozícii zamestnanca firmy, v priestoroch ktorej sa zdržiavaš.
    Výkon práce budeš fakturovať ako ? Počet odpracovaných hodín alebo ?
    AntonMalovsky V ramcovej zmluve by bola dohodnuta fixna mesacna odmena. Cize nie podla poctu hodin
    veronikasad to ti neprejde
    AntonMalovsky Este padla ponuka robit sucasne na TPP a zivnost. Cast penazi by som dostal ako mzdu a cast na fakturu. Ale to sa mi nezda, nakolko ta zivnost by bola stale ako zavisla cinnost. Neviem co by tym zamestnavatel docielil
    veronikasad čo by docielil ?šetrenie na odvodoch firmy. To by bolo pre teba finančne výhodné len v prvom roku podnikania, kedy by si neplatil žiadne odvody. Treba však očakávať nedoplatok v RZZP a po prekročení limitu pre povinnú registráciu v SP platenie odvodov z minimálneho vymeriavacieho základu (aj za zamestnávatela)
    AntonMalovsky No ale ci je vobec mozne vykonavat tu istu cinnost v tej istej firme na TPP a aj SZCO zaroven. Vtedy by IP uz nebolo podozrive, ze som tam zamestnany a este beriem od nich na fakturu?
    veronikasad Bolo podozrivé rovnako ako pri plnej práci na živnosť. Ak ti to "zamestnávateľ" nezakazuje, skús si nájsť zopár zákaziek aj mimo tejto firmy.
    kopretinka ak máš sedieť v kancli 8hodín,tak nech ťa zamestná na TPP
    AntonMalovsky Este ma napadla moznost: mat vlastne nastroje (pc, stol, proste vsetko), prenajimat si od nich miestnost a tym padom by sa vylucila moznost, ze tam som ako ini zamestnanci. Ci?
    kopretinka aj mňa to napadlo,možno by to mohlo byť riešenie.
      zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška
    Definícia závislej práce je v § 1 ods. 2 Zákonníka práce, podľa ktorého „za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností“.

    Z tohoto pohľadu je jedno, či dodávateľom je živnostník alebo s.r.o.o, dôležité je, aby bolo zrejmé, že náklady súvisiace so službou znáša dodávateľ (sedieť u zákazníka môžete výnimočne, ale by mali ste mať domáce pracovisko) a že služba sa nemeria na hodiny, ale na vopred dohodnuté dodávky.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    AntonMalovsky Ako sa da posudit to sedenie u zakaznika? Ak by sa nepipala dochadzka, tak by nebolo mozne zistit, ci je tam dotycny kazdy den v rovnakom case, alebo nie. Co v pripade, ak firma ponukne cast penazi na TPP a zvysok penazi na zivnost? Takato moznost je akceptovatelna?
    veronikasad o výkon akej práce ide ?
    AntonMalovsky O pracu v oblasti IT - programovanie, analyza, atd.
    Ing. Ľubomír Janoška Keď to nemá byť švarc systém, tak sa nemá sledovať dochádzka, Kódiť sa dá aj z domu a zadania sa dajú komunikovať mailom alebo na občasných rokovaniach.
    Pri kombinácii pracovného pomeru s obchodnými dodávkami by som očakával, že dodávaky budú o niečom úplne odlišnom než pracovná náplň v pracovnom pomere.
    AntonMalovsky Co v pripade, ze firma ponuka sucasne TPP a zivnost? Cast penazi by bola normalna mzda a cast na fakturu. Osobne si myslim, ze aj v tomto pripade ide o svarc
    AntonMalovsky O zavislu pracu sa jedna vtedy, ak sa splnia vsetky znaky zavislej prace. Cize ak dotycny by nepracoval v urcenom case a vyuzival by vlastne prostriedky, tak to nemozno oznacit za zavislu cinnost.
    veronikasad Neviem, či rovnakého názoru by bol aj IP... Robila som asi 2 roky takéto DP typu B, na ďalší rok už doniesol Potvrdenie o zdanitelných príjmoch. Nepýtala som sa prečo - žeby prievan vo firme z IP ?
      zbaliť

    Ako sa vyhnut svarc systemu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.