Zavrieť

Porady

Kamera do auta

Ahojte, vie mi niekto ochotný poradiť nejakú kameru do auta? Chcela by som to kúpiť ako darček a keďže sa v tom vôbec nevyznám len hodiny blúdim po stránkach a čítam tak som už zmätená. Viacmenej hľadám niečo do 80 - 100 Eur. Je možné v tejto cenovej hladine nájsť kameru, ktorá robí "lepší" záznam aj v noci príp. sú čitateľné ŠPZky, bez dokupovania filtrov.. možno GPS? Pozerala som na true cam A4 (tá je asi bez GPS ale zaujímal by ma názor či sa dá kúpiť v takej cenovej hladine lepšia kamera). Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Buď https://www.spionsvet.sk/e-987-dual-...-2-objektivmi-
    alebo výber
    https://www.okay.sk/kamera-do-auta/

    Poznámočka na záver: záznam z kamery je vhodný pre uplatňovanie preplatenia škody od poisťovne. Polícia takto záznam neuznáva ako dôkazov materiál (i keď pri objasňovaní nehody by mali skúmať všetky dôkazy - teda i prípadný záznam). Pokiaľ však použijú záznam z autokamery - tak často len po medializácii - inak na to "kašlú".
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bubkoch ale no, tie bludy v "poznamocke" si si mohol odpustit ...
    policia taky zaznam uznava, a uznava ho nielen ked sa nim clovek brani, ale aj ked jej vodic poskytne zaznam s priestupkom ineho vodica, tak ho budu riesit ...
    ak by na to aj nejaky policajt kaslal, tak na sude uz nebudu
    a to pisem nie len na zaklade medializovanych info priamo od policie, ale aj z vlastnejh skusenosti
    misoft Ako kde.... niekde to prijmú, niekde ťa s tým pošlú niekam.....
    Možno si natrafil na "normálnych" polišov....
    duves ten link na spionsvet.sk vyzera dobre, diky
    MenoPriezvisko rozmýšľala som medzi tou true cam A4 a tou Lamax drive C7 ale tá dual kamera vyzerá zaujímavo. ďakujem zvážim ju
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.