Zavrieť

Porady

Môže byť takýto " džadek"?

Neviem vložiť do pôvodnej otázky obrázok. Už som doma aj s vodníkom. Sedí už na záhrade pri jazere, rodina ma prizabije, ale je môj a iný nemali a okrem toho sa mi páči. Pripájam foto, je len z mobilu, tak nič moc. Verím tomu, žeaj vám sa zapáči.
vodník.jpg  
vicktor Ake je to velke? Z obrazku neviem odhadnut. A kolko stal?
IvetaH odmerám a nafotím lepšie. Ale odhadujem do 60 cm okolo 100 zlotých.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    čo nám, to je jedno, ale hlavne nech sa jemu zapáči.. a dobre sa u teba udomácni.. a aj bude strážiť rybičky?
    IvetaH Ďakujem. Rybičky vymrzli všetky na komplet, aj malé aj veľké. Asi ten ľad dlho trval. Asi počkám ešte tak dva týždne a potom dodám nové
    Tweety takže si zbytočne pátrala po preklade vodníka, keďže je to nakoniec džadek-žobrák

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ja take moc nemusim... byt na manzelovom mieste tasim vzduchovku
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    afrikánka no taaak, nelietaj v oblakoch, šak by ti manželka ukázala, kto je na záhrade pánom....
    IvetaH Boli časy keď som mala na niečo podobné priam alergiu. Ale prišli do rodiny malé deti a tie navláčili, čo chceli, a keď som videla, ako sa vytešujú, tak som im aj ja prikúpila, keď bolo niečo ako tak použiteľné. Aj spidermana som mala na terase. Tak som to tu tri roky prekračovala a podkýnala som sa o trpajzlíkov, veveričky, zajačikov. Potom deti šli do školy, trávia u nás veľmi málo času a rok sme boli bez čohokoľvek a chýbalo mi to. Možno nostalgia, možno čakám, že prídu deti a budem sa znovu vytešovať.
    afrikánka Poznám, viem, chápem......aj u nás na záhrade takto bolo....aj vypálené kruhy od bazénika, od indiánskeho stanu, od hojdačky.
    Ale pokaz deťom radosť, pre nich rozprávková záhradka, pre nás hotová katastrofa, vydržali sme bez reptania, lebo láska je všemocná.
    Keď prídu dnes, na záhradku ani nekuknú, hľadia na TV, do mobilov, no zakáž im to?
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    ale je "naaranžovaný" veľmi dobre, nie som obdivovateľ takýchto figúrok, ale je to pekne osadené, fakt ako by tam mal svoje vodníkovské kráľovstvo také rozprávkové

    Môže byť takýto " džadek"?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.