Zavrieť

Porady

Odosielanie sms z môjho MT bez môjho vedomia.

Keď som menil smartfón musel som vymeniť aj sim kartu. Už vtedy som si všimol a aj sestra mi povedala že jej prišla odo mňa čudná sms-ka. Takáto: "Upozornenie na zmenu karty SIM. Túto správu chcem uložiť.
Odosielateľ: xxxx
IMEI: 3333333333333333333

Galaxy to nerobí teda aspoň doteraz, ale keďže ho mám teraz v servise používam starý a ja na noc vypínam MT a pri každom zapnutí tento odošle tú sms-ku. T-Com tvrdí že s tým nemá nič spoločné. Tak neviem, streto sa niekto s podobným?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    "Upozornenie na zmenu karty SIM
    Keď niekto vymení kartu SIM vo vašom stratenom zariadení, vystavuje vás tak vysokému riziku krádeže osobných údajov. Funkcia Vyhľadať môj mob. telefón upozorní majiteľa na výmenu karty SIM zariadenia. Na telefónne číslo uvedené vo funkcii Uzamknúť moje zariadenie sa tiež odošle textová správa, že sa vaša karta SIM vymenila."

    http://www.samsung.com/sk/apps/mobile/findmymobile/
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gapo To je síce pravda ak by som to mal nastavené a aj keby som to mal nastavené, prečo ju dostane aj moja sestra?
    sances Môžeš určiť komu každému má tá SMS prísť. Ako keď si nastavíš Antiteft. Nie je na tom telefóne aktívny antivírus kde to máš nastavené?
    Gapo vôbec v ňom antivirus nemám, ale urobil som továrenské nastavenia a už je to v poriadku. A ono odosielalo sms aj keď som zapol mobil, to samozrejme museloísť sestre na nervy.
      zbaliť

    Odosielanie sms z môjho MT bez môjho vedomia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.