Zavrieť

Porady

Obnovenie vyrobnych nastaveni PC

Po dlhej dobe som chcel ten všetok bordel z kompu vymazať tak som skúsil obnoviť výrobné nastavenia ale potom ako sa mi PC (mam win10) reštartovalo tak mi napisalo : nastala chyba počas obnovovania žiadne zmeny neboli vykonané nechápem to predtým mi to všetko fungovalo za nejakú radu vopred ĎAKUJEM
Naposledy upravil ivka70 : 25.03.17 at 17:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Buď nemáš žiadny bod obnovy, alebo je bod obnovy poškodený. Pokiaľ máš stolný PC - tie nemávajú na HDD skryté partície s tzv. inštalačkou. Potom ti nezostáva nič iné, len zálohovať všetky svoje dáta a vykonať čistú inštaláciu. Dáto si potom zo zálohy dohodíš späť. Samozrejme - zálohuj si aj heslá, prípadne ak si mal programy s registráciou, tak i SN, aby si si ich potom mohol znova nainštalovať a spustiť s pôvodnými SN.
    Taktiež si zálohuj aj potrebné ovládače, ktoré si mal ku komponentom (zvukovka, grafika, sieťovka.......)
    U Win10 pri inštalácii pri požiadavke o zadanie product key toto len preskočíš - systém je zaregistrovaný na M$ serveri.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Stanly_15 No ale nechápem ked ta obnova mi vtedy išla a teraz nie, ako to mam všetko spraviť nevyznám sa velmi v PC mohol by si mo to napisat podrobnejsie ?
    Stanly_15 A nedalo by sa nejak ten bod obnovy naistalovat
    misoft Bod obnovy sa NEINŠTALUJE. Bod obnovy si vytvára sám operačný systém pred vykonaním dôležitých zmien, alebo užívateľ sám, keď potrebuje.
    A čo sa týka ostatného - nejaký externý HDD, svoje súbory (čo si si doteraz nazbieral - prekopírovať na neho - videá, obrázky, rôzne súbory a pod.). Skontrolovať, čo máš za grafickú kartu, zvukovú kartu, sieťovú kartu - na toto je malý program Double Driver - i keď Win 10 pri inštalácii by mali potrebné ovládače doplniť - je dobré mať zálohu tých, ktoré fungovali.
    Potom si stiahnuť ISO súbor s Win10 https://www.microsoft.com/sk-sk/soft...load/windows10 , vytvoriť bootovacie USB/DVD http://www.mojwindows.sk/2016/01/nav...ws-7-8-1-a-10/ - reštart, pred nábehom OS prejsť do BIOSu - nastaviť ako prvé bootovanie z USB - vraziť USB a preinštalovať.

    Pokiaľ si netrúfaš - zober PC pod pazuchu a hybaj do PC servisu, alebo ku kamarátovi a nech to oni urobia.
      zbaliť

    Obnovenie vyrobnych nastaveni PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.