Zavrieť

Porady

faktura z minuleho roka

v decembi 2016 sme zaplatili fakturu, na zaciatku marca 2017 mi prisla faktura s dátumom dan. pov. december 2016 ,mozem dph zapocitat? do februarovej DPH? dakujem
Naposledy upravil dominqa : 25.03.17 at 12:35 Dôvod: datum
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    nie, správne by ste mali podať dodatočné dp dph za 12/2016, keď ste faktúru uhradili v decembri znamená to že ste o nej vedeli, ak by ste ju uhradili po termíne podania dp za december mohli by ste si dph uplatniť v mesiaci , v ktorom ste ju uhradili s dátumom dodania 12/2016
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dominqa dostali sme len zálohovú faktúru v decembri na zaklade coho sme uhradili, ale tá sa nedáva do danoveho, aj ked pride faktura ako danovy doklad nie? a tu fakturu za december som dostala az v marci, mám teda podat dodatočné DP za december? je zato aj pokuta potom? to ze mi to poslali az teraz zato nemozem takze ako? dakujem pekne
    katka 23 tak to potom mení situáciu , dph si môžeš odpočitať teraz
    dominqa a ked mi prisla v marci, program mi nedovoli ju dat do februarovej, mozem kludne potom do marcovej dphcky ze? dakujem vam velmi pekne
      zbaliť
    dominqa Ďakujem
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dominqa na základe zálohovej faktúry
    Kája. Tak dodatočné za december, pokuta za to nie je.
    dominqa aj ked mi faktura prisla az v marci?
      zbaliť

    faktura z minuleho roka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.