Zavrieť

Porady

Mam poslat sudkyni dopredu podklady ktore ziadala?

Sud mi poslal termin pojednavania + si vyziadal nejake dokumenty ktore mam priniest so sebou (danove priznanie,listy vlastnicva). Asi by bolo vhodnejsie aby ich mala sudkyna uz dopredu ked sa bude pripravovat na pojednavanie aby ju nic nezdrziavalo v rozhodovani a aby mala cas si to pozriet. Chcem aby mala vsetko nech moze rozhodnut pripadne aj hned....
-dopresnim, ze ide o vyzivne, kde som podal navrh na zrusenie - deti mame v striedavej starostlivosti a moje financne pomery sa vyraznejsie zhorsili. Preto som chcel aby mala dopredu najnovsie danove priznanie lebo je vyrazne horsie ako po minule roky tak aby si to mohla vklude pozriet.
Naposledy upravil modreklbko : 31.03.17 at 05:05
4 komentárov     zbaliť
misoft No ja neviem...... ale mal by si sa držať nariadení súdu. Možno skoršie doručenie by urýchlilo konanie - ale na druhej strane - čo ak to bude ako dôkaz a založený pri prejednávaní do spisu? Preto dones overené kópie (originál je vždy tvoj majetok). A možno sudkyňa chce aj zamedziť, aby protistrana spochybnila dôkazy, lebo by mohli namietať, že boli podstrčené (a iné obštrukcie). Takže - drž sa toho, čo nariadili.
modreklbko upresnil som otazku, aby bolo jasne o co ide, pojednavanie je 11.5. preto som chcel nech ma sudkyna vsetko aby si to dopredu nastudovala a rozhodla podla moznosti spravodlivo a nie za 15 minut
dakujem
Mária27 tak jej to pošli, zakázané to nie je
modreklbko dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Mam poslat sudkyni dopredu podklady ktore ziadala?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.