Zavrieť

Porady

automatická práčka so sušičkou

Pokazila sa mi práčka a rozhodla som sa, že si kúpim už rovno aj so sušičkou. Máte niekto skúsenosti s takouto pračkou 2 v 1 a ak áno, ktorá značka je najlepšia a čo mám pozerať pri výbere pračky. Zatiaľ som pozerala hlučnosť, krátky program, primeraná spotreba energie ......
(našla som tu diskusie, ale staršieho dáta a dúfam, že mnohé problémy výrobcovia vylepšili :-) )
Naposledy upravil JAJA11 : 23.04.17 at 13:41
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Je lepsie kupit extra pracku a extra susicku.
Myslim, ze su tu uz nejake temy na tuto dilemu

Doplnenie : https://www.mall.sk/ako-vybrat-susicku
Naposledy upravil arizona : 26.04.17 at 15:28
arizona doplnila som link na dobry clanok o susickach
JAJA11 ďakujem :-)
JAJA11 Ďakujem, veľmi dobrý link :-)

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
my sme existovali 13 rokov s takouto práčkou. Periem v priemere 3 pračky za týždeň. Náplň z jedného prania sa suší na dva krát - predsa je len bubon menší. Bola som spokojná. Keď práčka odišla, tak sme kúpili už každý spotrebič zvlášť, zistili sme, že máme na to miesto. Vlastne, na začiatku, pred 17 rokmi som nepoznala nikoho, kto sušičku naozaj používa. Preto sme kúpili takúto kombinovanú.
Takže, ak nie je iná možnosť, je to riešenie. My sme mali a vlastne aj teraz máme značku elektrolux.

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
Mali sme taku, ale manzelka v nej susila za 10 rokov asi 3x, ked chcela detom nieco rychlo nachystat, inak sme susili klasicky. Masina stale napustala a vypustala vodu, hucala, isto zrala vela elektriny a po skonceni programu bolo oblecenie stale vlhke a islo na snuru.
Ked sa pokazila, dalsiu dva v jednom uz manzelka nechcela.
7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
JAJA11 Ďakujem za názor, ja by som rada skúsila sušičku, ale priestor na 2 samostatné spotrebiče nemáme .... takže len sa rozhodnúť či sušičku áno alebo nie a ak áno, tak len túto dvojkombináciu :-)
arizona ja mam kondenzacnu susicku,ktora zadrzuje vodu do nadoby,takze nemusi byt v kupelke napojena na odvod vody. Mam ju v satnikovej izbe,v kupelke nezavadzia.Mozno mas niekde kusok miesta,kde by sa vosla. Moja znama ma asi 7.r. susicku vonku na terase.Pouziva ju aj v zime...
vicktor 1: Ved susicka produkuje teplo a trochu pary unika do priestoru - toto v satniku nevadi? A je tam pridov vody?
Ta nasa pomocou elektriny vyvijala teplo ktore vodu zo satstva premienalo na paru, ta sa kamsi odsala a prud studenej vody paru skondenzoval a splachol prec.

2: Znama ma v navode ze susicka moze byt na mraze? Ved na dne ostane nejaka voda.
Dáša_ po kombinovanej sušičke s práčkou máme teraz extra sušičku. A na žiadnu vodu nie je pripojená. Iba na elektrinu. paru podľa mňa nevypúšťa, tá sa kondenzuje do zásobníka. Iba teplo produkuje.

mmch, aj sušiť v sušičke treba vedieť.
JAJA11 tak to bude asi na samostatnú debatu, poučiť neskúsených, pretože k tomuto sa rôznia názory, niekto nadáva že je prádlo pokrčené a niekto chváli.... asi to naozaj treba vedieť :-)
lujza.j mne sa pradlo vysušené v sušičke "nepači"...podla mňa je ine ako ked sa suší normal..aj na omak aj na oko.....mne umrela pračka v januári....ani ma nenapdlo kupiť sušičku....
arizona @viktor .nepisala som o malom satniku.Ja mam velku izbu 5x4 s oknom a balkonom,ktora sluzi ako velky satnik.Susicka nam nerobi ziadnu paru.Ale aj tak otvaram ventilacku,ked je pustena. A privod vody tam nie je,nepotrebujeme ho,je to kondenzacna susicka. My sme ju kupovali hlavne kvoli macacim chlpom,filter zachytava vyborne, netreba oberat
  zbaliť

automatická práčka so sušičkou

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.